Związek – jak powinien wyglądać 24. – 30.8.2020

Zamieszczony przez dnia Sie 23, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: związek – jak powinien wyglądać / wysiłek, wyczyn, ograniczenia / dyscyplina kluczem do sukcesu / relacje i zmiana wartości / pragnienia, obietnice i nadzieje wystawione na próbę / partnerstwa i związki: co jest prawdziwe, autentyczne i wspierające?

 

Krótka chwila wytchnienia dobiegła końca. Czas dokonać podsumowań i uzyskać jasny obraz sytuacji w zakresie tego, co udało się osiągnąć. Naszą uwagę nadal będą przykuwać związki i wartości. Chodzi o to, żeby zrozumieć ich znaczenie oraz potencjał.

W wielu dziedzinach zapadną teraz ważne dla przyszłości decyzje. Przede wszystkim ponownie aktualności nabiorą tematy, impulsy, wydarzenia i decyzje z grudnia, stycznia oraz lutego br. Wszystkie związane z nimi sprawy ujrzymy w zupełnie nowym świetle.

Problemów mogą przysporzyć nieprzemyślane zachowania albo skłonność do przesady. Generalnie rzecz biorąc na pierwszy plan wysunie się jednak zdrowy rozsądek. Osoby, które w realizacji swoich przedsięwzięć uwzględnią konkretne warunki, uszanują własne i cudze granice, mogą w tych dniach zdumiewająco dużo osiągnąć. Przeszkody zostaną pokonane, a osiągnięte wcześniej rezultaty – umocnione i zachowane. Teraz liczy się dyscyplina, małe kroki i wytrwałość. Przede wszystkim to one będą kluczem do sukcesu. Rzucanie się na oślep czy bezmyślny aktywizm nie tylko nic nie przyniosą, ale wręcz okażą się kontrproduktywne.

 

Związek – jak powinien wyglądać


Niewątpliwie na pierwszy plan wysuną się związki. Tutaj będzie dominować potrzeba zrozumienia, serdeczności i lojalności. Zapragniemy również sprawdzić, co w związku jest wykonalne i możliwe.
Te tendencje zamanifestują się w różny sposób. Oprócz szczególnej bliskości, poufałości, wiarygodności, głębokiej namiętności i erotycznych uniesień, pojawią się również testy na wytrzymałość. W tym ostatnim przypadku nastąpią wydarzenia, które sprawdzą, czy nasze oczekiwania i otrzymane obietnice, faktycznie są prawdziwe.
Zarówno na poziomie osobistym, jak i mundalnym (gospodarczym, politycznym, ogólnonarodowym) chodzi teraz o wierność, wiarygodność i odporność. Konstytuującej się opozycji Wenus do Jowisza, Plutona i Saturna będzie towarzyszyć pytanie o związek – jak powinien wyglądać?

W niektórych relacjach ujawni się prawdziwa treść, nastąpi potwierdzenie, ugruntowanie i pogłębienie więzi. Inna grupa przekona się, że (zbyt) wysokie oczekiwania nie mogą zostać spełnione. W trzecim przypadku przesadne roszczenia czy prowokacje przegną strunę i doprowadzą do wybuchu otwartego konfliktu. Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę trzeciego dekanatu Barana, Raka, Wagi i Koziorożca.
Jeśli sami znajdziecie się w takiej sytuacji, to bądźcie szczerzy i grajcie w otwarte karty. Jednocześnie unikajcie gierek o władzę, gróźb czy wymuszeń. Wtedy istnieją największe szanse na umocnienie związku. Podobne procesy będą zachodzić w dziedzinie finansów, gospodarce oraz w sprawach dotyczących wartości.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominują kwestie woli i dyscypliny. Poczujemy teraz ogromną potrzebę działania, udowodnienia czegoś lub osiągnięcia. Tam, gdzie cel jest jasno określony, wejdziemy na wyżyny własnych możliwości. W takim przypadku nastąpi ważny przełom. Niektórzy muszą jednak zdecydować, czy dalej podążać obraną drogą, czy też osiągnęli już granice możliwości. Trzeba to uszanować. Niewątpliwie warto skoncentrować się na jakimś bardzo absorbującym zadaniu. Czas nie sprzyja działaniom wymagającym elastyczności i luźnego podejścia.

Wtorkowe popołudnie, ale głównie w ŚRODA i CZWARTEK stoją pod znakiem ekscytacji i sporego rozemocjonowania. Teraz wzrosną potrzeba wolności, wyjścia z inicjatywą, żądza przygód, ale także skłonność do przesady. Problematyczna może być tendencja do uprzedzeń, misjonarskich zachowań i szukania winnych. Postarajcie się wygospodarować dostatecznie dużą przestrzeń, żeby przetestować realizację jakiegoś pomysłu lub wizji. Powściągnijcie jednak skłonność do tego, żeby chcieć za dużo, pouczać innych lub narzucać im swoją wolę.
W czwartkowy wieczór zrobi się już poważnie i konkretnie.

 

Wenus opozycja Pluton


A w PIĄTEK i w SOBOTĘ pora przejść do rzeczy. Warto teraz zająć się ustaleniami, regułami i zobowiązaniami w związkach. Jak bumerang powracać może pytanie o odpowiedzialność i konsekwencje. Spójrzcie na siebie szczerze, bez koloryzowania. Bądźcie gotowi zobaczyć i uszanować własne oraz cudze słabości i ciemne strony. Niewykluczone, że wyjdzie na jaw, o co tak naprawdę chodzi. W najlepszym razie istniejące związki zostaną wzmocnione i stworzymy solidne podstawy ich dalszego funkcjonowania. Gorzej, jeśli jedna ze stron, żeby coś uzyskać, sięgnie po groźby, wymuszenia, manipulacje czy będzie demonstrować swoją władzę. Zastanówmy się nad pytaniem o związek – jak powinien wyglądać?
Ogólnie warto teraz zrobić porządki. Pomyślcie, co w Waszym życiu jest cenne i wartościowe, a co – już tylko zbędnym balastem.

NIEDZIELA przyniesie kontynuację procesów minionych dni. Teraz wzrośnie potrzeba dyskusji, gotowość wymiany myśli oraz skłonność do ideologicznych argumentacji. Gorzej, gdy będziemy uparcie trwać przy swoim zdaniu. Jeśli jednak jesteście gotowi na otwarte, przyjacielskie rozmowy, to możecie liczyć na bardzo owocne i inspirujące zakończenie tygodnia.

Zdjęcie: Pixabay
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »