Zniknięcie Madeleine McCann a zaćmienie Księżyca

Zamieszczony przez dnia paź 17, 2013

Na czołówki gazet i serwisów informacyjnych powrócił temat zaginięcia Madeleine McCann. Tym razem policja zapowiada przełom. Zaprezentowano zdjęcia kolejnych osób, które mogą mieć związek ze sprawą. Rodzice dziewczynki pojawili się w brytyjskim »Crimewatch«, holenderskim »Opsporing Verzocht« i niemieckim »Aktenzeichen XY… ungelöst«, programach telewizyjnych poświęconych poszukiwaniom osób zaginionych. Przy okazji wyemitowano film będący rekonstrukcją zdarzeń sprzed sześciu lat.

Spośród głównych uczestników zdarzenia znamy tylko horoskop urodzeniowy ojca dziecka, Gerry’ego McCann’a. W tym natywniku uwagę przykuwa koniunkcja Księżyca, Urana i Plutona w domu IV w znaku Panny:

Księżyc włada ascendentem (zatem właściciel horoskopu przejawia emocjonalne podejście do życia, dominują uczuciowość, bojaźliwość, strach, gdyż dodatkowo Saturn atakuje kwadraturą AC)

Uran włada domem VIII (dając gwałtowne, skrajne doświadczenia związane z tajemnicą, transformację duchową, niszczące zmiany, śmierć i ewentualne odrodzenie) oraz IX (dalekie podróże, kontakty z zagranicą, światopogląd, ekspansja życiowa nabierają nieprzewidywalnego charakteru, wiążą się z nieoczekiwanym obrotem wypadków)

Pluton współwłada domem V (dzieci, rozrywki, radość życia), w którym zamknięty jest znak Skorpiona, a wbity w imum coeli zapowiada głęboką transformację domu, rodziny, życia za sprawą nagłych, intensywnych doświadczeń związanych z dzieckiem.

radix Madeleine McCann

Księżyc jest więc mocno skaleczony i na dodatek w niefortunnym, końcowym stopniu. W takim układzie daje gwałtowne, skrajne doświadczenia emocjonalne z powodu potomstwa (V dom), powiązane z zagranicą (IX dom). Należy zauważyć, że dom IV jest domem XII dla pierwszego dziecka (dom V), czyli obsadzony aspektem Księżyc/Uran/Pluton informuje o poważnych problemach w jego życiu, smutnych zdarzeniach, nagłym, wymuszonym oderwaniu od własnego świata (metodą derywacji czyli odliczania wierzchołków, tu również w grę wchodzą władcy domów IV = Wodnik, V = Wodnik i IX = Rak, plus Skorpion zamknięty w I domu. Cóż, wolta umysłowa dla bardziej zaawansowanych:).

Dodatkowo Neptun w V domu w zamkniętym Skorpionie jest jedną z sygnifikacji zaginięcia dziecka.

W sprawę zaangażowany jest też dom XI, czyli analog Wodnika (kwadratura satelicjum Bliźnięta/Panna). Jeden jego władca, Wenus (koniunkcja ALDEBARAN), przebywa tamże w Bliźniętach, drugi, Mars – w XII domu, wskazując, że przyjaciele stają się ukrytymi wrogami i powodem cierpienia oraz nieszczęścia. Ta informacja zasługuje na dużą uwagę!

Układ Bliźnięta/Panna zaktywizowały zaćmienia Księżyca z 2006 i 2007 roku, kolejno z 14.3.2006, 7.9.2006 i 3.3.2007. Zapewne wówczas został zasiany zalążek dramatu (podjęto jakieś decyzję czy spotkano osoby z nim związane itp.). Podczas ostatniego zaćmienia (grafika z prawej strony) Uran tworzył dokładną kwadraturę do Słońca w horoskopie urodzeniowym Gerry’ego McCanna (powtórzenie aspektu radix), zapowiadając nagłe, nieoczekiwane wydarzenia, wyzwania, życiową rewolucję, która powoduje zmianę postawy. Idąc drogą kolejnych przybliżeń, widzimy, że w solariuszu na rok 2006 (grafika z lewej strony) temat zaćmienia Księżyc podkreśla koniunkcja Ogon Smoka/Księżyc, dwa malefiki idą w parze, tzn. Mars (władca IX domu solarnego) i Saturn (władca V domu solarnego), Węzeł stoi na Chironie radix, a Chiron solarny – w domu V.

  solariusz Gerry McCann zaćmienie Księżyca Gerry McCann

Warto zwrócić uwagę na fakt, że sprawy zaćmieniowe niekoniecznie muszą wystąpić w dniu samego zaćmienia, ponieważ wpływ tego ostatniego obejmuje okres od minimum tygodnia poprzedzającego samo zjawisko, do kilku tygodni, a nawet miesięcy potem, ale w przypadku radykalnych aspektów do horoskopu urodzeniowego zawsze jest on brzemienny w skutki.

W nocy z piątku na sobotę (19 października 2013 roku) nastąpi półcieniowe zaćmienie Księżyca w 25°52 Barana.

© 2013 AstroTranslatio. All rights reserved.

Wyślij komentarz

Translate »