Zaćmienie Księżyca 7 sierpnia 2017 r.

Zamieszczony przez dnia Maj 3, 2017 | 3 komentarze

Zaćmienie Księżyca 7 sierpnia 2017 r.

7 sierpnia 2017 roku o 20:21 nastąpi częściowe zaćmienie Księżyca. Satelita Ziemi zacznie akurat wschodzić nad Polską, a po przeciwległej stronie horyzontu znajdą się Słońce z Marsem.

Zaćmienie będzie widoczne w Azji Środkowej, na Oceanie Indyjskim, we wschodniej Afryce, prawie w całej Australii i na Antarktydzie; we wschodniej Azji, w Nowej Zelandii, na wschodnim wybrzeżu Australii i w zachodniej części Oceanu Spokojnego przy zachodzie Księżyca, natomiast w pozostałej części Afryki i Azji, w Europie i na Atlantyku przy wschodzie Księżyca.
Jest to 62 (z 83) zaćmienie w cyklu Saros 119.

 

3 komentarze

 1. witam, zacmienie nastapi dokladnie na moim descendecie. niepokoi mnie ten mars na moim ascendencie w czasie zacmienia. czy moze zwiastowac cos pozytywnego czy raczej to plonne nadzieje? rozumiem ,ze skoro zacmienie wystapi na linii asc-desc to bedzie dotyczyc to relacji damsko – meskich?

  • Dzień dobry,
   opis zaćmienia pojawi się na stronie na przełomie czerwca i lipca. Szczegóły dotyczące jednostkowych wyładowań zawsze zależą od horoskopu urodzeniowego, w tym przypadku na charakter oddziaływania Marsa (pobudzający, zagrzewający do działania albo gorączkowy, agresywny, konfliktowy itp.) też wpłynie posadowienie planety w radixie. Przy zaćmieniach Księżyca możemy spodziewać się ekscytacji, uniesień emocjonalnych bądź kryzysów związanych z innymi osobami lub wywołanych przez nie, ponieważ te są zorientowane na relacje.
   Przede wszystkim warto zachować spokój i nie tworzyć czarnych scenariuszy.
   Pozdrawiam, Monika

 2. witam, dziekuje bardzo za odpowiedz na moj post. czekam z duza niecierpliwoscia na Pani opracowania nadchodzacych zacmien. moj mars jest wladca mc i lezy w 11 domu w bliznietach. zobaczymy co przyniesie to zacmienie ksiezyca. pocieszam sie ze, w styczniu 2018 bedzie kolejne zacmienie na moim asc i tym razem bedzie tam wenus. pozdrawiam serdecznie.

Wyślij komentarz

Translate »