Zaćmienie i olbrzymie napięcie 1. – 7.6.2020

Zamieszczony przez dnia Maj 31, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: zaćmienie Księżyca / olbrzymie napięcie i eksplozja / radość z zabawy / fantazja, kreatywność i zręczność albo rywalizacja, krętactwa, matactwa / wartości, kontakty, umowy i związki – kolejny rozdział / elastyczność i gotowość do nauki opłacą się

 

W tym tygodniu początkowo będzie panować luźna i swobodna atmosfera, ale pod koniec pojawi się olbrzymie napięcie. Astrologiczne konfiguracje pozwolą nam wykazać się dużą elastycznością, dadzą wolność w realizacji osobistych pragnień oraz działań. Dodatkowo jakość czasu zainspiruje wyobraźnię i rozbudzi kreatywne pomysły. Jednak brak energii sprawi, że możemy mieć problem z koncentracją czy zdyscyplinowanym działaniem.

 

Twórczo i kreatywnie


W efekcie wibracje sprzyjają wszelkim twórczym, artystycznym projektom. To także doskonała pora na pielęgnowanie więzi międzyludzkich, zbieranie informacji i niezbyt intensywną aktywność fizyczną.
W sprawach dotyczących wartości, związków, kontaktów musimy dokonać podsumowań i analizy. Szczególną uwagę przykują negocjacje, spotkania, wydarzenia, informacje i decyzje z drugiej połowy stycznia i kwietnia. Tutaj nadarzy się okazja, żeby, patrząc wstecz, zyskać nową perspektywę dla oceny tego, co zaszło, i wyciągnąć lekcję z poczynionych od tamtej pory doświadczeń.

Zobaczymy, co interpretowaliśmy przez pryzmat własnych nadziei, oczekiwań, tęsknot, lęków, a gdzie podstawą były fakty. Poza tym wyjdzie na jaw, gdzie próbowano uzyskać korzyści przy pomocy zręcznych posunięć, taktycznych negocjacji, ew. świadomych lub nieświadomych sztuczek. Oczywiście, nadal jest za wcześnie, żeby wyciągać wnioski. Dopiero od połowy lipca zobaczymy, co jest realne. Powyższe szczególnie dotyczy horoskopów z obsadą Bliźniąt, Panny, Strzelca i Ryb, a także zodiakalnych Baranów i Byków.

 

Kolejny rozdział


Wykorzystajcie okazję, żeby postawić pytania, zebrać informacje i wyrazić swoje pragnienia. W ten sposób stworzycie podstawy pod dalsze działania oraz decyzje. Te ostatnie przyjdzie Wam podjąć już w najbliższych tygodniach.

Poza tym zostanie teraz dopisany kolejny rozdział do decyzji podjętych w połowie kwietnia. Tutaj możliwe są dwa scenariusze zdarzeń. Nowe informacje zmuszą nas do zaakceptowania bolesnych faktów i wykorzystania ich w możliwie najlepszy sposób. W drugim wariancie istnieje możliwość przełomu – otworzą się zupełnie nowe drzwi, ujrzymy ciekawe perspektywy i wyjście z sytuacji, która wydawała się beznadziejna. To ostatnie nastąpi wtedy, jeżeli zaangażowane strony będą gotowe do podjęcia rozmów i współpracy.

Jeśli takie doświadczenia staną się Waszym udziałem, to spróbujcie najpierw nieco przystopować i zachować spokój. Tym bardziej, że będzie odczuwalne olbrzymie napięcie. Krytyczne uwagi i osądy tylko pogorszą sytuację. Zrozumienie, współczucie, gotowość wyjrzenia poza czubek własnego nosa zwiększą szanse na kreatywne rozwiązanie.

 

Tydzień w szczególe


Początek tygodnia zdominują wszelkiego rodzaju związki. PONIEDZIAŁEK i WTOREK stoją pod znakiem kontaktów, rozmów, prawa i sprawiedliwości. Osoby, które potrafią rozmawiać z innymi jak równy z równym, mogą teraz przedyskutować nawet najtrudniejsze kwestie.
Jeżeli będziecie otwarci, uczciwi i zorientowani na znalezienie wspólnego mianownika, to istnieją spore szanse na osiągnięcie porozumienia. Tam, gdzie górę wezmą rywalizacja, stare urazy albo gierki o władzę, nastąpi eskalacja konfliktu.

W ŚRODĘ i w CZWARTEK generalnie wybije godzina prawdy. Teraz do głosu dojdą uczucia, wzrośnie emocjonalna intensywność, dążenie do przeanalizowania wybranej sprawy, zajrzenia za kulisy, zbadania jej głębszych aspektów oraz zyskania jasnego obrazu sytuacji. Wykorzystajcie okazję, żeby zgłębić swoje prawdziwe potrzeby oraz motywy własnego zachowania w związkach. Możecie to uczynić sami albo rozmawiając z innymi. Niewykluczone, że na jaw wyjdą istniejące sprzeczności, ew. zostanie wyjaśniona jakaś stara sprawa. Warto postawić na uczciwość i otwartość.

 

Zaćmienie – olbrzymie napięcie


W PIĄTEK wzrosną wrażliwość, drażliwość i napięcie. Teraz wystarczy mała iskra, żeby doszło do wybuchu. Spróbujcie nad sobą zapanować, powstrzymajcie się od wydawania pochopnych wyroków, szukania wyjaśnień czy podejmowania działań. Lepiej jest odczekać i zatrzymać się na chwilkę. Wtedy zobaczymy w zupełnie nowym świetle dotychczas niewyjaśnione sprawy. Może zdołamy też znaleźć nowe rozwiązania problemów. Gorzej, jeśli jedna lub obie strony zadziałają zgodnie z maksymą „najlepsza formą obrony jest atak”, stwierdzą, że wiedzą wszystko lepiej, obrażą się lub strzelą focha. Wtedy nastąpi eskalacja konfliktu, a jej skutki będą trudne do przewidzenia.
Wieczorem o 21:12 czeka nas pełnia, której towarzyszy półcieniowe zaćmienie Księżyca. Jeśli świadomie poświęcicie nieco czasu na introspekcję, to możecie zdobyć ważne informacje na temat własnych uczuć i motywów działania.

Również w SOBOTĘ będzie napięciowo. Tego dnia wzrosną oczekiwania względem siebie i innych, a także potrzeba rywalizacji. Poza tym możemy mieć skłonność do popadania w stare wzorce zachowań. Najlepiej poszukajcie takiej formy działania, która pozwoli Wam świadomie wykorzystać aktywne teraz energie. Korzystne są sporty, gry i zabawy na świeżym powietrzu, kreatywne, twórcze przedsięwzięcia, również te o charakterze intelektualnym i duchowym. Czas nie sprzyja osobom szukającym spokoju i wytchnienia. Zadbajcie przynajmniej o minimum fizycznego ruchu.

W NIEDZIELĘ emocje opadną. Teraz wzrośnie potrzeba spokoju, klarowności, porządku i bezpieczeństwa. O uwagę upomni się również nasze ciało. Zajmijcie się wszystkimi sprawami, które w minionych dniach zostały zaniedbane.

 

Zdjęcie: Pixabay
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »