Wyśniona namiętność Demi Moore

Zamieszczony przez dnia Lis 12, 2013

Skorpion żyje intensywnie, często balansuje na krawędzi, przyciągając skrajne doświadczenia. Demi Moore jest zodiakalnym Skorpionem ze Słońcem, Merkurym, Wenus i Neptunem w domu VIII, dodatkowo Saturn/Głowa Smoka w Wodniku oraz Mars w Lwie atakują kwadraturą wspomniane satelicjum, a Księżyc w Byku daje do niego opozycję. Ten układ tworzy wielki krzyż w znakach stałych, czyli jedną z najbardziej wymagających figur w astrologii. W życiu aktorki nie brakowało trudnych chwil.

Przyszła na świat w przyczepie campingowej i w trzynastym roku życia dowiedziała się, że mężczyzna uważany za ojca, nie jest jej biologicznym rodzicem (ten zniknął jeszcze przed narodzinami córki) [Słońce – sygnifkator ojca – oraz Merkury, władca IV domu, który przyporządkowuje się ojcu, w koniunkcji z Neptunem /zniknięcie!/ w Skorpionie]. W domu często dochodziło do bijatyk i awantur. Ostatecznie ojczym, po rozstaniu z matką Demi, popełnił samobójstwo.

Matka, Virginia Guynes, bynajmniej nie należała do idealnych, była alkoholiczką i znęcała się psychicznie nad córką, którą obwiniała za odejście partnera [Księżyc – sygnifikator matki – w wyżej wspomnianym krzyżu stałym i Jowisz jako władca domu X (dom matki) w koniunkcji z Chironem w domu XII /niezawiniona rana/, w opozycji do Urana i Plutona w VI /codzienność/]. W końcu dziewczyna uciekła na dobre. Pracowała jako modelka, a zmuszona przez okoliczności, przyjęła propozycję rozbieranych zdjęć. Mając 18 lat po raz pierwszy wyszła za mąż za muzyka rockowego, Freddy’ego Moore’a. Prowadzili szalone, rockandrollowe życie – imprezy, alkohol i narkotyki… [Słońce, Merkury, Wenus, Neptun VIII dom, Skorpion]. Jednocześnie Demi próbowała zaistnieć jako aktorka. Bezskutecznie zabiegała o główną rolę we Flashdance i z powodu hulaszczego życia o mało nie straciła szansy na Ognie świętego Elma. Na szczęście nastąpił przełom – zrozumiała, że bezwiednie powtarza błędy swojej matki [władca AC = władca MC]. Rzuciła Freddy’ego, poszła na odwyk, skończyła pracę przy filmie Schumachera i… zaczęła wszystko od nowa! Potem było małżeństwo z  Bruce’m Willisem, zawrotna kariera i status symbolu seksu [Mars, drugi władca I domu, w VI domu w Lwie].

Co ciekawe, zagrała w wielu filmach, które doskonale korespondują ze znakiem Skorpiona np. Motywy zbrodni, W sieci, Niemoralna propozycja, Striptease, Mr Brooks, Wyśniona namiętność czy Połmrok. Sławę, bardziej niż wybitnym kreacjom na dużym ekranie, zawdzięczała skandalom. Jako pierwsza zapozowała nago w ciąży na okładce magazynu „Vanity Fair”. Nie mniej bulwersujące okazały się zdjęcia jej matki, która postanowiła sparodiować w magazynie porno sesję sławnej córki oraz miłosne sceny z Ducha. Aktorka przerwała wtedy ich toksyczną relację, pogodziły się dopiero, przed śmiercią Virginii, w lipcu 1998 roku.

Po 13 latach Bruce i Demi zakończyli swoje małżeństwo. W 2003 roku Moore poznała początkującego aktora, młodszego od niej o szesnaście lat Ashtona Kutchera. Zakochała się po uszy! Związek silnego Wodnika (Kutcher) z mocnym Skorpionem (Moore) [kwadratura Słońc] – mimo wszelkich pozorów idylli – należy do trudnych i raczej nie wróży długotrwałego szczęścia. W 2005 roku wzięli ślub w Centrum Kabały, a w 2011 Moore wniosła pozew o rozwód. Paparazzi przyłapali Ashtona na zdradzie w szóstą rocznicę ślubu. Wybranka aktora nie szczędziła prasie pikantnych szczegółów tej namiętnej nocy. Okazało się, że nie był to przypadek incydentalny i Kutcher już miesiąc po ślubie pozwalał sobie na skoki w bok. Co więcej, wtajemniczeni twierdzą, że Demi była tak zaślepiona, iż… nie miała nic przeciwko temu, a nawet przyłączała się do kochanków. [AC w Rybach z jednej strony daje skłonność do bycia ofiarą, z drugiej – na dodatek przy tak podkreślonym Skorpionie – amoralność i perwersje]

pełnia Demi Moore

 

Niedawno aktorka przegrała batalię o alimenty, których zażądała od niewiernego partnera [zaćmienie Słońca 10 maja 2013 w koniunkcji z Księżycem w II radix i w opozycji do Słońca/Wenus w domu VIII]. Ostatecznie postanowiła ukoić nerwy u buddyjskich mnichów w Dharamsala, a także poszukać odpowiedzi na zasadnicze pytania. Tranzyt Neptuna przez dom XII i obecnego tam władcę AC sprzyja odosobnieniu oraz duchowym wglądom, jest swego rodzaju amortyzatorem dla duszy, ale niesie też ze sobą niebezpieczeństwo amoralnego trybu życia, ułudy, nałogów i problemów z dziećmi. Dodatkowo przejście Saturna przez VIII dom wskazuje na jeden z najtrudniejszych okresów w życiu, konieczność podsumowań, zamknięcia jednego etapu i rozpoczęcia następnego.

Ostatnie zaćmienie Słońca (3.11.2013) przypadało w koniunkcji z Merkurym radix – zapewne niebawem wyjdzie biografia gwiazdy i światło dzienne ujrzą nieznane wcześniej fakty z jej życia. Punktem przełomowym może okazać się pełnia 17.12.2013 (grafika powyżej). Wiek słoneczny, w który wkroczyła Demi Moore, w świetle tego horoskopu stwarza szansę głębokiej wewnętrznej transformacji pod warunkiem zamknięcia poprzednich rozdziałów (dosłownie: rozpuszczenia w niebycie), odrodzenia się i życia poprzez śmierć…

© 2013 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »