Warsztaty – Coaching astrologiczny


W tym roku poprowadzę kolejne warsztaty astrologiczne. Program będzie obejmował zupełnie nowe zagadnienia m.in.:
● wprowadzenie do astrologii psychologicznej
● problematyczne wzorce zachowań w horoskopie – jak je rozpoznać, jak sobie z nimi radzić
● osiągnąć szczęście, czyli jak żyć zgodnie z własnym Przeznaczeniem
● samorealizacja
● salutogeneza w świetle własnego horoskopu, czyli zachować zdrowie i cieszyć się życiem

Spotkania są adresowane zarówno do osób, które zajmują się astrologią, jak i zupełnie początkujących. Skorzystają z nich także zainteresowani poprawą jakości własnego życia i poszukujący właściwego kierunku.

Metoda, którą praktykuję, praktycznie nie jest w Polsce znana, dlatego zachęcam do udziału również osoby parające się doradztwem w oparciu o klasyczne podejście.

 

Warsztaty – Coaching astrologiczny i MRL


Warsztaty dodatkowo obejmą wprowadzenie do MRL (Münchner Rhytmenlehre). Opowiem o podziale horoskopu i jego praktycznym znaczeniu, a także o cyklach życia. Taką wiedzę można od razu praktycznie wykorzystać – przekonacie się sami.
Książki Wolfganga Döbereinera, który tę metodę rozbudował i upowszechnił, nie są łatwą lekturą. Jego wykłady obejmują kilkanaście tomów, po kilkaset stron każdy. W sposób przystępny przedstawię ich kwintesencję, porozmawiamy też o odniesieniu konkretnych reguł do naszego życia.

Jednym z omawianym zagadnień będzie psychologiczny aspekt astrologii. Zobaczymy, jaką rolę odgrywają w naszym życiu mechanizmy obronne i jak często nieświadomie torpedujemy własny sukces. Wbrew powszechnemu mniemaniu, to nie planety nami rządzą, ale w znacznym stopniu sami decydujemy o tym, co się stanie.
Humanistyczne spojrzenie na astrologię było dla mnie prawdziwym objawieniem – teraz tą wiedzą pragnę się z Wami podzielić.

Spotkania odbędą się w różnych miastach Polskich. Chętnych proszę o zgłoszenia drogą mejlową biuro@astrotranslatio.com – szczegóły wkrótce w zakładce Warsztaty!
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam, do zobaczenia!

Translate »