Warsztaty i spotkania astrologiczne

Zamieszczony przez dnia Paź 3, 2019

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią serdecznie zapraszam na program spotkań i warsztatów poświęconych astrologii psychologicznej.

Pierwsze prezentacje będą miały charakter wprowadzający do tematu, odbędą się w Krakowie i Polanicy, natomiast na początku przyszłego roku rozpocznie się warsztat roboczy.
Prezentacje są przeznaczone głównie dla osób, które nie praktykują astrologii i do tej pory nie miały z nią kontaktu. Z kolei do udziału w warsztatach zachęcam wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z astrologią psychologiczną.

 

Najbliższe warsztaty i spotkania:
● 12.10.2019, 13:00 Odrobina Dobrej Woli, Kraków – wprowadzenie do astrologii humanistycznej, prezentacja
● 30.11.2019, 11:00 Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój – Magiczny weekend z astrologią: wprowadzenie do astrologii humanistycznej, prezentacja i konsultacje (szczegóły nas stronie hotelu)
● 25.1.2020, 10:15-18:15 Warszawa, warsztat i konsultacje dla zainteresowanych
● 1.2.2020, 10:00–18:00 Kraków, warsztat i konsultacje dla zainteresowanych

 

Warsztat astrologiczny


Program warsztatu obejmuje:
● wprowadzenie do astrologii psychologicznej (salutogeneza w astrologii)
● Przeznaczenie a Subiektywizm
● podstawy interpretacji horoskopu w astrologii humanistycznej, czyli w tym szaleństwie jest metoda
● poziomy logiczne (model neurologiczny Diltsa) w powiązaniu z astrologią humanistyczną
● planety (znaczenie)
● Merkury jako władca Bliźniąt i Merkury jako władca Panny, Wenus jako władczyni Byka i Wenus jako władczyni Wagi – rozpoznanie w horoskopie, różnice interpretacyjne
● zaćmienia Słońca i Księżyca (26.12.2019 i 10.1.2020)

 

Warsztat astrologiczny – program


Podczas kolejnych spotkań zostaną omówione: żywioły, domy w astrologii psychologicznej, aspekty (w tym punkty lustrzane), figury planetarne, punkty krytyczne, regulatory przeznaczenia (Saturn, Uran i Pluton) w powiązaniu z mechanizmami obronnymi, Lilith, MRL i rozładowania planetarne, tematy rodowe w horoskopie, progresje i tranzyty wg schematu Brady, solariusze, choroby w horoskopie, synastria, astrokartografia, astrologia miejsca i coaching astrologiczny.

Warunkiem uczestnictwa w kolejnych spotkaniach jest obecność na pierwszym warsztacie, podczas którego omówię podstawy astrologii psychologicznej. Uwaga: trzeba pamiętać o tym, że podejście psychologiczne znacząco różni się od klasycznego.
Osoby chętne proszę o kontakt mejlowy. Wszyscy, którzy zgłosili się wcześniej na warsztat astrologiczny, otrzymają e-mail z potrzebnymi informacjami i prośbą o potwierdzenie uczestnictwa. Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszam na warsztat astrologiczny w powiązaniu z psychologią – do zobaczenia!

Wyślij komentarz

Translate »