Warsztat astrologiczny – Kraków

Zamieszczony przez dnia Gru 9, 2019

Coaching Astrologiczny -Warsztat

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zapraszam na cykl spotkań zatytułowanych COACHING ASTROLOGICZNY – WARSZTAT. Spojrzymy na horoskop z punktu widzenia astrologii psychologicznej. W przeciwieństwie do klasycznego podejścia to kładzie nacisk na możliwości decydowania o własnym losie i optymalne wykorzystanie każdej fazy życia.

Metoda, z jaką chciałabym Was zapoznać, bazuje na MRL (Münchner Rhytmenlehre). Jej propagator, Wolfgang Döbereiner, stworzył bardzo przejrzysty i logiczny system pracy z horoskopem.

Akcentuje on samosprawczość jako warunek konstruktywnego wykorzystania określonych, nawet najtrudniejszych konfiguracji. Dzięki temu wiemy, co zrobić, aby żyć zgodnie z samym sobą – być zdrowym, szczęśliwym i spełnionym!

Podzielę się z Wami wiedzą zdobytą w czasie długoletniej praktyki, wzbogaconą o aspekt psychologiczny. Moje umiejętności zostały potwierdzone dyplomem ukończenia trzyletniego Warsztatu Astrologii Profesjonalnej oraz Sarastro College w Wiedniu.
Münchner Rhytmenlehre nie jest znana w Polsce, dlatego zapraszam do uczestnictwa w Warsztacie laików, pragnących poznać podstawy interpretacji horoskopu i funkcjonowania astrologii albo tylko znaleźć drogę do życiowego spełnienia i szczęścia. Na udziale w spotkaniu skorzystają również osoby praktykujące astrologię klasyczną. Przede wszystkim wiedza przekazana podczas Warsztatu pozwoli Wam lepiej zrozumieć współczesny świat oraz samych siebie.

 

WARSZTAT ASTROLOGICZNY – program pierwszego spotkania


Program pierwszego spotkania obejmuje:

● wprowadzenie do astrologii psychologicznej – salutogeneza w astrologii

● Przeznaczenie a Subiektywizm, czyli życiowa misja i mechanizmy utrudniające naszą samorealizację

● podstawy interpretacji horoskopu w astrologii humanistycznej, czyli w tym szaleństwie jest metoda

● poziomy logiczne (model neurologiczny Diltsa) w powiązaniu z astrologią humanistyczną

● planety

● Merkury jako władca Bliźniąt i Merkury jako władca Panny, Wenus jako władczyni Byka i Wenus jako władczyni Wagi – rozpoznanie w horoskopie, różnice interpretacyjne

● zaćmienia Słońca i Księżyca: 26.12.2019 i 10.1.2020

 

COACHING ASTROLOGICZNY – program całego warsztatu


Tematem kolejnych spotkań będą:

● ŻYWIOŁY i DOMY w astrologii psychologicznej

● ASPEKTY, w tym punkty lustrzane – kilka słów o potędze Cienia, czyli jak nieświadomość kieruje naszym życiem

● FIGURY planetarne oraz PUNKTY KRYTYCZNE

● REGULATORY przeznaczenia (Saturn, Uran i Neptun) w powiązaniu z mechanizmami obronnymi, dyspozycje do CHOROBY np. Multiple Sclerosis, Hashimoto, nowotwory itp.

● MRL i rozładowania planetarne

● TRANZYTY i ich interpretacja wg schematu Brady

● solariusze, synastria, astrokartografia, astrologia miejsca

Jestem otwarta na propozycje i zależnie od zapotrzebowania mogę zmodyfikować program COACHING ASTROLOGICZNY – WARSZTAT lub poszerzyć go o inne zagadnienia. Ilość miejsc jest ograniczona. Do zobaczenia!

Koszt jednego spotkania warsztatowego – 400 PLN.

W polu „Tytułem” proszę wpisać Warsztat 1K oraz imię i nazwisko uczestnika.
Nr konta: Santander 28 1090 2457 0000 0001 4388 9197

Wyślij komentarz

Translate »