Terroryzm w Europie

Zamieszczony przez dnia Mar 29, 2016 | 0 komentarzy

Terroryzm w Europie

We wtorek 22 marca Brukselą wstrząsnęła seria zamachów terrorystycznych. O godzinie 7:58 czasu lokalnego zostało zaatakowane lotnisko, a o 9:11 ładunek wybuchowy eksplodował w jednym z wagonów metra w centrum miasta. W wyniku eksplozji zmarło co najmniej 30 osób, a ponad 200 odniosło obrażenia.
W Belgii wprowadzono najwyższy, czwarty stopień zagrożenia terrorystycznego. Ewakuowano i zamknięto do środy lotnisko w Brukseli, anulowano wszystkie loty do i z Brukseli. Drogi dojazdowe zostały zablokowane dla normalnego ruchu. Nie kursowało metro, wstrzymano także ruch autobusów i tramwajów, zamknięto główne stacje kolejowe.

Poniżej dwa solariusze: Francji i Belgii oraz horoskop tranzytowy wyznaczony na moment zamachu w dniu 22 marca 2016 roku. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że we wszystkich przypadkach główne osie horoskopów przypadają w tych samych stopniach – AC  9°-11° Byka/ DC 9°-11° Skorpiona. Po raz kolejny zdumiewa więc dokładność wyładowań konfiguracji astrologicznych – jak w zegarku!
Tragedia nastąpiła podczas kwadratury Jowisza z Saturnem, w przeddzień zaćmienia Księżyca i tuż po zaćmieniu Słońca, które miało miejsce na Marsie w horoskopie Belgii – co z jednej strony korespondowało ze  schwytaniem Salaha Abdeslama, uważanego za koordynatora krwawych paryskich zamachów z 13 listopada ub.r., z drugiej – z niedopatrzeniami i zaniedbaniami zarzucanymi belgijskiej policji, które ostatecznie doprowadziły do tragedii. W chwili zamachów tranzytujące Słońce doszło do MC w tym horoskopie, a Merkury – do pozycji zajmowanej przez Ogon Smoka w solariuszu 2015 (grafika nr 3).

    solariusz 2015 Francja (1)
            solariusz 2016 Belgia (2)
atak terrorystyczny Bruksela (3)

 

Na zaćmieniowy (w sensie negatywnym dla zamachowców – jeśli o takim w ogóle może być mowa) charakter całego zdarzenia wskazuje też pomyłka, jaką popełniła firma taksówkarska. W centrali, podczas przyjęcia zlecenia nie zrozumiano, że pasażerowie chcą pojechać na lotnisko vanem i przysłano im zwykły samochód osobowy. Zamachowcy musieli więc zostawić w mieszkaniu znaczną część bagaży i zabrali ze sobą tylko trzy torby. Gdy policja po zgłoszeniu się taksówkarza sprawdziła ich lokum, znalazła tam m.in. 15 kilogramów materiałów wybuchowych – jeśli zostałyby użyte na lotnisku, ofiar byłoby znacznie więcej.

Możliwość gwałtownych wyładowań niosą też konfiguracje, które w najbliższym czasie utworzą się w horoskopie Zjednoczonego Królestwa Niderlandów. Pluton na solarnym AC w koniunkcji z Marsem radix (grafika nr 4) wskazuje na rozbudzenie potencjału agresji za sprawą niejawnych nacisków, presji, manipulacji, ukrytych sił, z jednej strony tajnych służb, z drugiej siatek terrorystycznych lub pojedynczych osób działających w imię jakiejś idei, owładniętych manią lub misją; ogólnie – działanie potężnych mocy, których nie sposób kontrolować.
Dodatkowo trzeba zauważyć, że:
• ostatnie zaćmienie Słońca przypadło na Plutonie, Merkurym i Słońcu radix (grafika nr 5)
• tranzytujący Uran tworzy kwadraturę z Marsem, a Mars koniunkcję z Uranem (grafika nr 6)
Ten ostatni układ w najbliższych dniach uściśli się jednocześnie, powstanie więc swego rodzaju astrologiczny podwójny nelson o ogromnym potencjale wybuchowym. Z uwagi na retrogradację Marsa koniunkcja tej planety z Uranem w tym roku powtórzy się trzy razy: w marcu, maju i sierpniu. Pluton wprawdzie dojdzie do Marsa dopiero na początku 2018 roku, ale jego obecność na solarnym AC nie wróży nic dobrego. W tym układzie może dać zarówno awarię w elektrowni atomowej spowodowaną przez atak lub sabotaż, jak również wytworzenie skrajnie radykalnych, potężnych mechanizmów władzy. Trzeba przy tym pamiętać, że wszystkie działania Plutona zawsze na początku są niedostrzegalne, nie bez powodu jest on mitycznym władcą podziemi.

     solariusz 2016 Holandia (4)
   zaćmienie Słońca, Holandia (5)
tranzyty horoskop Holandia (6)

Chociaż kwadratura Urana z Plutonem zaczyna się powoli rozchodzić, to jednak towarzyszące jej ważne, globalne, a także indywidualne procesy są intensyfikowane przez szybsze planety oraz Światła. I tak ich kolejną odsłonę przyniesie już następny nów 7 kwietnia (19° Barana o godzinie  13:23) w koniunkcji z Uranem i w kwadraturze do Plutona. Nic nie wskazuje więc na to, aby w najbliższym czasie zrobiło się spokojniej.

© 2015 AstroTranslatio. All rights reserved

[1] Dane horoskopu Królestwa Niderlandów pochodzą ze strony Willmy ter Mull.

Wyślij komentarz

Translate »