Spodziewaj się niespodziewanego 12. – 18.8.2019

Zamieszczony przez dnia Sie 11, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: spodziewaj się niespodziewanego / rozpad przyjaźni / ważne spostrzeżenia i zaskakujące informacje pozwolą spojrzeć na sprawy z nowej perspektywy / przełom i uwolnienie albo powrót do starych rewolucyjnych, ew. reakcyjnych wzorów

 


Również ten tydzień – z astrologicznego punktu widzenia – zdominuje słoneczna pogoda. Nie zabraknie nam kreatywnych pomysłów, optymizmu ani żądzy przygód. Najlepiej jakość czasu spożytkują wszyscy, którzy skorzystają z nadarzających się teraz możliwości. Jednak nie będzie już tak pokojowo i spokojnie jak wcześniej.

Nadchodzące dni mocno pobudzą poziom duchowy, zachęcą do nieszablonowego myślenia oraz odkrycia dotychczas niezbadanych obszarów. Dzięki temu będziemy mogli spojrzeć na jakiś temat z zupełnie nowej perspektywy albo dostrzec dotychczas niezauważalny, szerszy kontekst sprawy. Poza tym kreatywne pomysły zainspirują do niezwykłych, szalonych eksperymentów. Jednak nasilą również niecierpliwość, nerwowość, skłonność do ulegania irytacji, a także do nieobliczalnych, samowolnych, ryzykanckich lub buntowniczych zachowań.

Przede wszystkim osoby, które mają wrażenie, że nie dostają należytej uwagi lub nie są dostatecznie poważane, mogą teraz podjąć radykalne działania. Poza tym pewne informacje lub wydarzenia wzbudzą nasze przerażenie, a dotychczasowe pewniki legną w gruzach, wymuszając zmianę sposobu myślenia.

 

Spodziewaj się niespodziewanego!


Na poziomie indywidualnym wzrosną nerwowość i niepokój. Spróbujcie wygospodarować dostatecznie dużą przestrzeń dla rozmaitych niespodzianek. Warto zorganizować burzę mózgów albo odważyć się na realizacje jakiegoś zwariowanego pomysłu. Pamiętajcie, że sowy nie są tym, czym się wydają, a rzeczy niewyobrażalne czasem mają miejsce! Czyli: spodziewaj się niespodziewanego!

Przede wszystkim w dziedzinie nowoczesnych technologii (IT, sztuczna inteligencja, inżynieria genetyczna), w handlu i komunikacji trzeba teraz liczyć się z nagłymi incydentami i reakcjami. W sprawach dotyczących negocjacji umów, badań, oświaty, mediów i podróży procesy i zmiany, które zarysowały się na przełomie czerwca i lipca, mogą wkroczyć w kolejną i decydującą fazę.
Poza tym istnieje ogromne prawdopodobieństwo wystąpienia nieoczekiwanych zwrotów akcji. Bądźcie ostrożni, zwłaszcza na drodze oraz w kontakcie z urządzeniami elektronicznymi.

 

Tydzień w szczególe


Astrologiczne konfiguracje PONIEDZIAŁKU i WTORKU nie będą łatwe do wykorzystania. Zapanuje duża potrzeba porządku i bezpieczeństwa, ale podskórnie możemy odczuwać niepokój i napięcie. Jednocześnie stare, nieprzepracowane sprawy wywołają poczucie bezradności, zagrożenia czy lęki, wymuszając kompulsywne zachowania, pokaz siły albo prowokacje. Zanim przystąpicie do działania, spróbujcie zatrzymać się na moment. Sprawdźcie swoją motywację i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy Wasze lub cudze zachowanie faktycznie przystaje do aktualnych realiów. A może górę biorą procesy czy doświadczenia z przeszłości?
Jeśli tak jest, wtedy warto to sobie uświadomić. Działajcie tylko wówczas, jeśli wiecie, co tak naprawdę jest dla Was ważne, i jesteście gotowi ponieść konsekwencje swoich czynów.

Jakość czasu najbardziej sprzyja wyjaśnieniu starych spraw i dotychczas nierozwiązanych problemów. Tam, gdzie uda się zachować spokój, uszanować uczucia, jakie wyjdą na jaw, bez ulegania im, zdołamy zamknąć nawet bardzo stare rozdziały naszego życia. Z działających energii skorzystają też wszelkie porządki. Bądźcie uważni i liczcie się z nadspodziewanie gwałtownymi reakcjami innych ludzi.

Od ŚRODY zrobi się luźniej – wyraźnie wzrośnie gotowość do prowadzenia partnerskich rozmów. Dlatego teraz i w CZWARTEK warto spotkać się z przyjaciółmi albo porozmawiać z innymi o pomysłach czy zamiarach. Jeśli będziecie gotowi w sposób otwarty, bez uprzedzeń wysłuchać drugiej strony, to możecie zebrać ciekawe, inspirujące pomysły. Niewykluczone, że znajdziecie sojuszników, którzy pomogą Wam zrealizować wizje i plany. Gorzej, jeśli górę weźmie skłonność do ideologicznego myślenia i argumentowania albo upierania się przy konkretnym wyobrażeniu czy światopoglądzie. W takim przypadku szanse na kreatywne porozumienie nie zostaną wykorzystane, a zamiast otwartej dyskusji dojdzie do usztywnienia frontów.

 

Pełnia – zacieśnienie lub rozpad przyjaźni


W CZWARTEK po południu (o 14:29) nastąpi pełnia. Jeśli to możliwe, poświęćcie trochę czasu, aby przemyśleć ostatnie dwa tygodnie. Niewykluczone, że zyskacie ważne informacje dotyczące własnej drogi.

W PIĄTEK i w SOBOTĘ zatęsknimy za pokojem, więzią oraz miłością. W tych dniach nie zabraknie nam również fantazji ani inspiracji. Jednocześnie wzrośnie skłonność do dekoncentracji i irytacji. Warto wykorzystać końcówkę tygodnia na artystyczne lub kreatywne przedsięwzięcia. To również dobra pora na odpoczynek nad wodą lub na łonie natury. Osoby, które zajmują się sprawami duchowymi, mogą teraz doświadczyć głęboko poruszających przeżyć. Czas nie sprzyja działaniom wymagającym precyzji, koncentracji, cierpliwości ani wytrwałości. Poza tym istnieje spore prawdopodobieństwo wystąpienia nieobliczalnych zachowań.

W NIEDZIELĘ zrobi się refleksyjnie. Potrzeba działania i ekspansji będzie mocno ograniczona. Najlepiej pozwólcie sobie teraz na odrobinę wytchnienia, porozmyślajcie albo zadbajcie o swoje ciało. W ciągu dnia możemy poczuć silną potrzebę ładu i klarowności.

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »