Siła kobiety i moc natury 3.– 9.2.2020

Zamieszczony przez dnia lt. 2, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: siła kobiety i moc natury / przygrywka – przed rozpoczęciem kolejnej fazy – rozmyślanie, medytacja, pytania i odpowiedzi, poznanie i zrozumienie / transformacja związków – równouprawnienie w nowym świetle / kobiety i ich prawa, mężczyźni i ich obowiązki / erotyka i seksualność w centrum zainteresowania / zraniona miłość, urażone poczucie własnej godności: nienawiść czy pojednanie?

 

W tym tygodniu trudno wyznaczyć jednoznaczny trend. Równolegle będą zachodzić różne procesy, żaden z nich nie wysunie się definitywnie na pierwszy plan. W efekcie scenariusze zdarzeń zależą od tematów zaakcentowanych w poszczególnych horoskopach. Poza tym większy – niż zwykle – wpływ na bieg zdarzeń będzie miało nasze zachowanie. Dlatego warto teraz świadomie wybierać, czemu chcemy poświęcić uwagę.

Po pierwsze nadarzy się okazja, żeby ponownie przetrawić doświadczenia i wydarzenia minionego miesiąca. Warto je przemyśleć albo przemedytować, aby zobaczyć wszystko w szerszym kontekście.
Osoby, które dadzą się ponieść nurtowi wizji i poczują bieg zdarzeń, nie oczekując konkretnych rezultatów, mogą sporo zrozumieć. Nie analizujcie tego, co ujrzycie, pozwólcie płynąć obrazom. Poszukajcie osób, które myślą podobnie, z którymi możecie porozmawiać o swoich obserwacjach. Tam, gdzie to możliwe, zostanie zainicjowany długofalowy, owocny proces.

 

Merkury w paśmie retro


Ponieważ Merkury wejdzie w obszar swojej przyszłej retrogradacji, trzeba pamiętać, że uzyskane teraz informacje, prowadzone rozmowy i podjęte ustalenia, mogą mieć tymczasowy charakter. Potraktujcie je jak pierwszy szkic, który w kolejnych tygodniach zostanie jeszcze skorygowany, uzupełniony i poprawiony. Jasny obraz sytuacji w zakresie omawianych kwestii uzyskamy dopiero po 10 marca.

Zgodnie z inną konfiguracją czas sprzyja zamknięciu projektów, które trwają od lata 2018 r. Pora wyciągnąć wnioski i naukę z poczynionych doświadczeń, dostrzec sukcesy i niepowodzenia oraz wyjaśnić otwarte kwestie. Wyraźnie zobaczymy też, jak bardzo zmieniły się w tym czasie pewne struktury społeczne i stosunki władzy. Jeżeli ten proces dotyczy Was osobiście i jesteście gotowi wyjrzeć poza własne wyobrażenia oraz poglądy, pożegnać się z tym, co straciło już rację bytu i otworzyć na nowe wizje, to fantastycznie! W ten sposób przygotujecie się na wyzwania marca.

Trzecia konfiguracja uaktywni się głównie w drugiej połowie tygodnia. Na pierwszy plan wysunie ona związki, wzorce ról, temat erotyki i seksualności. Przede wszystkim będzie tutaj chodzić o dynamikę związków, wzorce zachowań, podział ról na męskie oraz żeńskie, o podejście do bliskości i dystansu. Zobaczymy, gdzie panuje nierówność albo bolesne doświadczenia utrudniają nam zaufanie czy bliskość. Wykorzystajcie okazję, żeby omówić nieprawidłowości i pragnienia.
Sytuacja zrobi się trudna i nieprzyjemna, jeżeli górę weźmie skłonność do przesadnych reakcji lub szukania kozła ofiarnego. Porozmawiajcie z drugą stroną otwarcie, jak równy z równym, mówcie o tym, co Was zajmuje i nie zrzucajcie na nikogo winy, wtedy istnieją szanse na nowy początek i napłyną ważne impulsy do działania.

 

Tydzień w szczególe


Na początku tygodnia w centrum zainteresowania znajdą się kwestie dotyczące komunikacji.
W PONIEDZIAŁEK rano będzie jeszcze dość spokojnie i powściągliwie. Już po południu nastrój ulegnie jednak wyraźnej zmianie i aż do ŚRODY możemy odczuwać ogromną potrzebę porozmawiania z innymi. Ponieważ dużą rolę odegra przy tym nie tylko poziom werbalny, ale również ukryte, nieświadome tęsknoty, pragnienia, oczekiwania i ideały, to komunikacja przebiegnie na wielu poziomach. Dodatkowo napłyną częściowo sprzeczne sygnały. Czas wyjaśnić otwarte kwestie, porozmawiać o własnych wizjach oraz projektach. Jeśli chcecie być pewni, że wszystko dobrze zrozumieliście lub sami zostaliście właściwie zrozumiani, to warto dopytać i upewnić się. Dobrze zrobicie, jeśli nadacie własnym myślom i pomysłom postać konkretnych obrazów albo zilustrujecie je przykładami.

W CZWARTEK do głosu dojdą rozmaite uczucia. Teraz i w PIĄTEK wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa, wspólnoty i ojczyzny. Spotkajcie się z ludźmi, którzy są Wam emocjonalnie bliscy. Z jakości czasu skorzystają też wszelkie działania poświęcone dobremu samopoczuciu oraz związane z domem. W piątek wzrośnie intensywność, dadzą o sobie znać rozmaite lęki i demony. Jeżeli zdołacie dopuścić do głosu uczucia, ale nie pozwolicie, aby te Was zalały, to zdołacie wykonać ważny krok na drodze ku uzdrowieniu i pojednaniu. Bądźcie troskliwi wobec siebie i innych.

 

Siła kobiety i moc natury


W czasie WEEKENDU wzrośnie chęć działania oraz kreatywnych, twórczych zajęć. Chętnie poeksperymentujemy i oddamy się zabawie. W powietrzu zaiskrzy erotyka. Pozwólcie się zainspirować, świadomie poszukacie okazji, żeby odważyć się na coś nowego albo wspólnie z innymi poświęcić jakiemuś hobby czy projektowi. Energie sprzyjają również flirtom i zmysłowym spotkaniom.

To nie jest pora na odpoczynek i relaks. W NIEDZIELĘ rano (o 8.33) nastąpi pełnia. Osoby otwarte na nowe perspektywy i to, co nieznane mogą uzyskać ważne informacje. Sytuacja zrobi się problematyczna, jeżeli – nie bacząc na innych – zechcemy zaspokoić indywidualne popędy, zachcianki, wyobrażenia, pomysły i życzenia. Silne kobiety mogą teraz zostać zaatakowane, a mężczyźni – ostro zrugani. Z całą siłą może zamanifestować się również wielka moc natury. W zdrowych związkach niedziela przyniesie przyjemne, satysfakcjonujące doznania. Z jakości czasu szczególnie skorzystają twórcy i artyści.

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »