Przypływ optymizmu 5. – 11.8.2019

Zamieszczony przez dnia Sie 4, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: podjąć konkretne działania / radość życia i dobra zabawa / żyć i dać żyć innym / przypływ optymizmu

 


Astrologiczne konfiguracje tego tygodnia dla bardzo wielu z nas zamanifestują się w radosny sposób. Po okresie intensywnych zmian
i niezbyt przyjemnych niespodzianek, zapanuje większy spokój.
Z drugiej strony pojawi się wiele nowych możliwości, nie zabraknie nam twórczych pomysłów ani wiary w siebie.

Dlatego to dobra pora, żeby cieszyć się przyjemnymi stronami życia i/albo zająć tym wszystkim, na co wcześniej nie starczyło czasu. Zrealizujcie swoje marzenie, zorganizujcie coś wspólnie z przyjaciółmi albo pozwólcie sobie na spontaniczną przygodę. Warto wykorzystać nadchodzące dni, aby nieco rozpieścić siebie lub innych. Pokażcie się światu i cieszcie tym, że jesteście w centrum uwagi. Z jakości czasu skorzystają również projekty o sportowym i kreatywnym charakterze.

Pora zakończyć sprawy, które ciągną się od końca czerwca i częściowo zostały zablokowane lub utknęły
w martwym punkcie. Poza tym możemy zająć się kwestiami organizacyjnymi, naprawić skutki błędów oraz wyjaśnić to, co wymaga wyjaśnienia. Głównie na polu komunikacji, mediów, umów, gospodarki, handlu i podróży jest szansa, aby definitywnie zamknąć od dawna ciągnące się tematy.
Jeśli potraktujecie teraz poważnie swój nastrój oraz związane z nim potrzeby, a dodatkowo znajdziecie odwagę, żeby bez ogródek poruszyć tematy, które Was zajmują, to możecie liczyć na całkiem przyjemny tydzień.

Gorzej, jeśli górę weźmie – silna teraz – skłonność do igrania z ogniem, zaostrzania konfliktów albo sprawdzania, kto ma więcej cierpliwości czy silniejszą wolę. Nie dajcie się sprowokować.

 

Tydzień w szczególe


W PONIEDZIAŁEK i WTOREK upłyną nam pod znakiem spotkań, kontaktów i rozmów. W tych dniach będziemy odczuwać sporą potrzebę serdeczności i harmonii, wzrośnie też gotowość do zawierania kompromisów. Wykorzystajcie okazję, żeby spotkać się z przyjaciółmi albo odświeżyć stare znajomości. Jakość czasu sprzyja ponownemu podjęciu zawieszonych negocjacji, zniwelowaniu istniejących różnic albo rozwiązaniu od dawna istniejącego konfliktu. Jeśli otwarcie, szczerze i po partnersku porozmawiamy o własnych pragnieniach i potrzebach, a potem poszukamy rozwiązań, które mogą zaakceptować wszystkie strony, to istnieje szansa na istotny postęp.

Gorzej, jeśli górę wezmą stare roszczenia do sprawowania władzy, hierarchiczne myślenie, lęk przed utratą twarzy albo uparte doktrynerstwo. Wtedy mimo dobrych przesłanek, nie zostaną osiągnięte satysfakcjonujące efekty, a nawet konflikt ulegnie zaostrzeniu. Wspaniałomyślność i tolerancja opłacą się! W tych dniach możliwe są również namiętne spotkania i gorące flirty. Poza tym jakość czasu sprzyja kreatywnym, artystycznym projektom.


W ŚRODĘ i w CZWARTEK wzrośnie emocjonalna intensywność. Teraz do głosu dojdą rozmaite żądze i namiętności, potrzeba głębi i absolutnej szczerości. To dwa dobre dni, żeby zająć się tym wszystkim, co jest dla nas bardzo ważne albo tematami, które nas dotykają i poruszają.
Jeśli jesteście gotowi otwarcie porozmawiać o swoich uczuciach, potrzebach i pragnieniach, ale również o ukrytych lękach i obawach, to możecie teraz poruszyć nawet najbardziej drażliwe tematy. Istnieją spore szanse, że takie rozmowy zakończą się sukcesem. Pary zakochanych mogą przygotować się na namiętne spotkania. Uwaga, będziemy patrzeć na rzeczywistość z subiektywnej perspektywy i szybko poczujemy się dotknięci. Dlatego te dwa dni nie sprzyjają działaniom ani rozmowom wymagającym obiektywności i dystansu.

 

Przypływ optymizmu


W PIĄTEK i w SOBOTĘ rozbłyśnie zielone światło i możemy liczyć na ogromny przypływ optymizmu! Radość życia, żądza przygód i wiara we własne siły sprawią, że wstąpi w nas entuzjazm i energia. Ponieważ nie zabraknie również wyobraźni, dlatego łatwo „wzlecimy nad poziomy”. Pozwólcie się zainspirować i wykorzystajcie sprzyjającą okazję, żeby spełnić jakieś żywione od dawna pragnienie albo zrobić coś, co wymaga odwagi. Cieszcie się zapałem i „słońcem”!
Dla osób szukających spokoju końcówka tygodnia może być nieco uciążliwa. Problemy pojawią się wtedy, jeśli damy się ponieść impulsom i zachwytowi…

W NIEDZIELĘ wróci trzeźwy osąd rzeczywistości. Po dwóch dniach, kiedy zdawało się, że nie ma rzeczy niemożliwych, wylądujemy na ziemi. Tempo życia spadnie i powoli zaczną ujawniać się skutki ekscesów czy przesady. Zajmijcie się teraz tymi wszystkimi sprawami, na które wcześniej zabrakło Wam czasu.
Z działających energii skorzystają głównie porządki. Również ciało będzie Wam wdzięczne za poświęconą mu uwagę.

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »