PRZYJEMNOŚCI I FRUSTRACJE 5. – 11.7.2021

Zamieszczony przez dnia lipiec 4, 2021

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: przyjemności i frustracje / swojskie klimaty: dom, rodzina, bezpieczeństwo / uzyskać jasny obraz sytuacji, dokonać zmiany kierunku / związki poddane próbie / inspiracja i fantazja / kreatywność i idealizm

 

Najbliższe dni zapowiadają się dość przyjemnie. Generalnie zapanuje słoneczna, beztroska atmosfera, dominować będą radość z życia, ochota na wspólne przedsięwzięcia oraz przygody. Nie zabraknie nam też twórczych pomysłów ani chęci eksperymentowania. Jakość czasu sprzyja więc wszystkim, którzy aktualnie mają urlop i odpoczywają.

Uprawiajcie sztukę niezobowiązującego flirtu, umawiajcie się na romantyczne randki, imprezujcie wspólnie z przyjaciółmi albo po prostu cieszcie się tym, co przyniesie Wam życie. Niewykluczone, że teraz nadarzy się też okazja, pojawi ochota i odwaga do tego, żeby przeżyć od dawna planowaną przygodę albo popchnąć do przodu ważny dla nas projekt. Również osoby, które pozostają w domu i są ograniczone codziennością mogą skorzystać z fantazji i kreatywności. Opuście utarte ścieżki, przełamcie nawyki i choćby na małą skalę poeksperymentujcie z nowymi możliwościami.

Jeśli idzie o wizjonerskie pomysły i przedsięwzięcia oraz kreatywne impulsy, nadeszła pora na wyjaśnienie sytuacji, zdefiniowanie priorytetów i wyznaczenie kierunku na przyszłość. Również w sprawach dotyczących obiecujących kontaktów, które zostały nawiązane jakiś czas temu, a także aktualnych od dawna negocjacji, czas dojrzał do tego, żeby podjąć definitywne decyzje dotyczące dalszej strategii działania.
Przede wszystkim w temacie mediów, umów, wartości i związków możemy oczekiwać ważnych wydarzeń, procesów i doświadczeń. Te zmuszą nas do dokonania podsumowań i podjęcia zasadniczych decyzji. Przy tym trzeba będzie sprawdzić, co jest ważne i w co tak naprawdę warto się angażować, a co byłoby pożądane, ale po bliższej analizie traci atrakcyjność.

 

NIE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE


W innych dziedzinach rozwój wypadków wyraźnie pokaże, że kreatywny pomysł, jakieś idealne wyobrażenie albo pierwotna wizja w rzeczywistości nie są możliwe do zrealizowania i trzeba je porzucić lub całkowicie zmodyfikować. Takich procesów możemy oczekiwać na polu gospodarczym i politycznym – tutaj zostaną podjęte kluczowe decyzje, które na nowo wytyczą kierunek na przyszłość. W najlepszym razie uda się obrać całkiem nowy kurs albo wzmocnić ten już istniejący. Jeśli nie zafiksujecie się na konkretnych wyobrażeniach, ale będziecie otwarci na nowe doświadczenia i eksperymenty, to możecie sporo zyskać.

 

PRZYJEMNOŚCI I FRUSTRACJE


Oprócz bardzo pozytywnych perspektyw i możliwości, mogą też napłynąć ciemne chmury i grożą niepowodzenia. Potraktujcie je jako wyzwanie, żeby jeszcze raz skorygować daną sprawę czy projekt, dopasować je do realnych okoliczności i dokonać reorientacji. Na pewno trzeba liczyć się z zaskakującymi zwrotami akcji. Ogólnie ten tydzień można zatytułować: Przyjemności i frustracje.

 

NIEBEZPIECZEŃSTWA


Astrologiczne konfiguracje tych dni wskazują również na konkretne niebezpieczeństwa. Teraz nasili się skłonność do lekceważenia istniejących granic i reguł albo ich przekraczania czy łamania w akcie świadomego buntu. I wręcz przeciwnie – wzmocnieniu ulegnie też tendencja do stawiania oporu wszelkim zmianom oraz upartego trwania przy swoich wyobrażeniach. Ponadto kreatywnym pomysłom czy dostrzeżonemu potencjałowi może brakować ugruntowania i kontaktu z rzeczywistością. W takim przypadku nadarzające się możliwości nie posłużą do wykonania konstruktywnego postępu. Poza tym czas nie sprzyja projektom i przedsięwzięciom wymagającym cierpliwości oraz pragmatycznego, rzeczowego podejścia.

 

TYDZIEŃ W SZCZEGÓLE


W PONIEDZIAŁEK na pierwszy plan wysuną się piękno, rozkosz i radość z życia. Teraz wzrośnie pragnienie twórczego, kreatywnego działania, w powietrzu zaiskrzy erotyka i da o sobie znać rozbudzona zmysłowość. Warto uwzględnić to w swoim planie dnia. W miarę możliwości unikajcie jednak sporów oraz zbyt dużego wysiłku.

WTOREK i ŚRODA upłyną pod znakiem wszelkiego rodzaju związków. W centrum uwagi znajdą się kontakty, umowy i rozmowy handlowe. Spore zainteresowanie wzbudzą też flirty, intymne relacje i rozmaite formy partnerstwa. We wszystkich tych sprawach chodzi o to, żeby stwierdzić, czy dana wizja bądź potrzeba serca jest kompatybilna z rzeczywistością, ewentualnie – na jakich warunkach można ją zrealizować. Wszyscy, którzy skoncentrują się na wizji, bagatelizując realia, ryzykują potem spore frustracje. To samo dotyczy osób, które skupią się wyłącznie na ograniczeniach, słabościach i mankamentach.
Najlepiej porozmawiajcie z innymi o swoich pomysłach czy wyobrażeniach i wymieńcie się swoimi opiniami. Upewnijcie się jednak, że Wasze słowa zostały właściwie zrozumiane. Wtedy istnieją spore szanse na znalezienie kreatywnych rozwiązań i możliwości. Inaczej grożą niejasności, nieporozumienia, frustracje.

 

PRZYJEMNOŚCI I FRUSTRACJE – REAL


W CZWARTEK po południu zrobi się bardziej emocjonalnie. Teraz wzrośnie potrzeba przynależności i bezpieczeństwa, ale również swobody i indywidualności. Związana z tym sprzeczność oczekiwań zdominuje także PIĄTEK. Dodatkowo podwyższony poziom wrażliwości sprawi, że tego dnia pojawią się ambiwalentne odczucia i nadspodziewanie gwałtowne reakcje na pozorne błahostki.
Przede wszystkim bądźcie elastyczni i otwarci. Jeśli dodatkowo posłuchacie swojej intuicji, wykażecie się pomysłowością, a w razie konieczności poszukacie nowych rozwiązań, to znajdziecie rozwiązania nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

 

SWOJSKIE KLIMATY


W nocy z piątku na SOBOTĘ nastąpi nów (o 3:16). W efekcie ten czas dostarczy nam ważnych impulsów dla nowych form współpracy i porozumienia. Zadajcie sobie pytanie, co jest szczególnie ważne dla Was jako jednostki, w co chcecie zaangażować swoje siły, a gdzie jesteście gotowi pójść na kompromis, aby uszanować interes drugiej strony i poczucie wspólnoty.

W NIEDZIELĘ nastąpi kolejna zmiana energii wiodących. Tego dnia na pierwszy plan wysuną się radość życia, ochota na gry, imprezy i zabawy. Świadomie poszukajcie osób, z którymi możecie wspólnie coś zorganizować. Z jakości czasu skorzystają też wszelkie twórcze i kreatywne projekty.

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2021 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »