Przełom, impeachment, wybuch 20.– 26.1.2020

Zamieszczony przez dnia Sty 19, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: kryzys, przełom, impeachment, wybuch / w drodze do nowego świata – start, zwrot akcji albo załamanie / idealizm i ideały czy ideologie i mydlenie oczu / znaleźć sprzymierzeńców / pielęgnować przyjaźnie

 

Po dość napiętym okresie teraz rozpocznie się faza przejściowa. Ogólnie zapanuje podniecenie i ekscytacja przed otwarciem nowego rozdziału! Nasz wzrok skieruje się w przyszłość, ku innym, nowym tematom.

Teraz nie zabraknie kreatywności, idealizmu, inspiracji ani chęci spotkania się z osobami o podobnych zainteresowaniach. Chętnie porozmawiamy o swoich pomysłach oraz możliwościach ulepszenia świata. Dlatego to dobra pora, żeby poszukać sojuszników, którzy pomogą nam w realizacji nowych inicjatyw. Osoby, które mają otwarty umysł, są zainteresowane wyobrażeniami, ideałami i światopoglądem innych, mogą teraz zyskać sporo ciekawych impulsów, poszerzyć swój horyzont, a nawet znaleźć nowych przyjaciół. Ale jakość czasu sprzyja też skłonnościom do ideologizowania i skostniałym wyobrażeniom, jak świat powinien wyglądać. W efekcie miejsce otwartej dyskusji zajmą arogancja oraz skłonność do pouczania innych. Wtedy spotkania i rozmowy nie przyniosą konstruktywnych rezultatów. Dlatego nie bądźcie mądralami, którzy wszystko wiedzą lepiej.

 

Kryzys, impeachment, uwolnienie


Może też pojawić się wzmożona skłonność do kwestionowania cudzych poglądów i koncepcji na życie oraz potrzeba zerwania z dotychczasowymi przyzwyczajeniami. Przyjrzyjcie się swojej aktualnej sytuacji i zadajcie sobie pytanie, czy nadal odpowiada Wam i Waszym ideałom. Może poeksperymentujecie z nowymi zachowaniami?
Gorzej, jeśli górę weźmie skłonność do buntu dla czystej zasady, kwestionowania wszystkiego bez rozważenia konsekwencji albo znalezienia kreatywnego odpowiednika. Wykorzystajcie sprzyjający moment, aby bardziej ożywić swoje życie i wnieść w nie powiew świeżego powietrza. Ewentualnie warto wykorzystać nadchodzące dni, żeby wspólnie z innymi poświęcić się swojemu hobby albo po prostu odpocząć.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK i WTOREK do głosu dojdą entuzjazm i ekscytacja. Poczujemy potrzebę działania i planowania przyszłości. Prawdopodobnie wzrośnie też skłonność do odrywania się od ziemi i zatracania w świecie wizji czy idei – co byłoby pożądane, co mogłoby być, gdyby… Poświęćcie trochę czasu, aby – najlepiej wspólnie z innymi – pobujać w obłokach, zgromadzić ciekawe pomysły lub rozważyć nowe opcje. Nie podejmujcie jednak żadnych konkretnych decyzji. Powściągnijcie też skłonność do przekonywania innych o słuszności swojej prawdy i własnych przekonań. Po prostu bawcie się pomysłami i obrazami – bez przymusu i konsekwencji. Pora nie sprzyja projektom wymagającym skupienia uwagi lub wyczucia szczegółu.

W ŚRODĘ klimat ulegnie wyraźnej zmianie. W środę i w CZWARTEK wrócą zdrowy rozsądek i powaga. Teraz wzrośnie potrzeba jasnych stosunków, dążenie do konkretu oraz osiągnięcia realnych wyników. Jednocześnie w tych dniach uwagę ponownie przykują problemy z przeszłości. Przede wszystkim na pierwszy plan wysuną się wydarzenia z 9.-14. stycznia, ale również dużo starsze sprawy. Wykorzystajcie okazję, żeby zrozumieć nieprzepracowane treści, zbadać głębszą prawdę, jaka w nich tkwi, oraz zobaczyć, co jest konieczne, żeby zamknąć już nieaktualne rozdziały. Potem rozważcie podjęcie kolejnych działań.
Gorzej, jeśli damy się zdominować lękom z przeszłości czy apokaliptycznym scenariuszom i stracimy z oczu obraz aktualnej sytuacji. W życiu codziennym czas sprzyja porządkom.
Na poziomie ogólnoświatowym autorytarne reżimy mogą spróbować przejąć kontrolę nad biegiem zdarzeń. Ewentualnie naszą uwagę zaabsorbuje impeachment jednego ze znanych przywódców. Ziemia znowu może się zatrząść.

Opisane na wstępie procesy osiągną swoje apogeum w PIĄTEK rano. Od południa zapanuje bardziej luźna i otwarta atmosfera. Wieczorem (o 22:42) nastąpi nów (4°21 Wodnika). To dobry moment, żeby dokonać reorientacji, wziąć pod uwagę zmiany, otworzyć się na kreatywne impulsy i pomysły dotyczące przyszłości.

 

Fantastyczny weekend!


WEEKEND stoi pod znakiem inspirujących, pobudzających doświadczeń. Na SOBOTĘ i NIEDZIELĘ „gwiazdy” zapowiadają fantastyczne doświadczenia – ciekawe spotkania z osobami o takich samych zainteresowaniach, fascynujące, wspólne przedsięwzięcia, romantyczne nastroje, kreatywne działania. Cieszcie się tym, co przyniesie Wam życie!

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »