Prognoza tygodniowa 29.7. – 4.8.2019 (idzie nowe)

Zamieszczony przez dnia Lip 28, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: duch optymizmu, reorientacja, przełom / związki
i wartości w fazie zmian / warto eksperymentować / idzie nowe!

 


W tym tygodniu wstąpi w nas duch optymizmu! Jakość czasu sprzyja zabawom i kreatywności. To doskonała pora dla wszystkich, którzy akurat mają wakacje i chcieliby przeżyć ciekawą przygodę.
Z działających energii skorzystają też niezwykłe, wymagające odwagi przedsięwzięcia oraz twórcze i artystyczne projekty. Idzie nowe!

Astrologiczne konfiguracje mogą być bardziej uciążliwe dla złaknionych spokoju i wytchnienia albo tych, którzy nie mają możliwości podejmowania spontanicznych decyzji. Takie osoby będą odczuwać niepokój, nerwowe pobudzenie lub irytację, ew. doświadczą zakłóceń.
Nadchodzące dni najgorzej zniosą ci, którzy lubią, kiedy wszystko jest zaplanowane, a sprawy toczą się swoim normalnym trybem. To co dla innych będzie ekscytujące i pobudzające, im może działać na nerwy. Jeśli należcie do tej grupy, to świadomie róbcie sobie przerwy od codziennych zajęć i bądźcie przygotowani na niespodzianki.

W centrum zainteresowania znajdą się teraz przywódcy i autorytety. Część z nich stanie przed koniecznością wykonania odważnego kroku i wyboru nowej drogi. Inni muszą stawić czoło nieoczekiwanym sytuacjom albo buntom. Trzecia grupa przykuje uwagę ze względu na swoje nieobliczalne, samowolne poczynania. Jeżeli sami znajdziecie się w takiej sytuacji, to bądźcie otwarci na zmianę i gotowi na nowe rozwiązania.

 

Idzie nowe!


Również w związkach nie będzie nudno. Stare nawyki zostaną teraz zakwestionowane, a anachroniczne wzorce zachowań załamią się. Idzie nowe! Wiele osób będzie musiało dostosować do tego i odpowiednio przekształcić podpisane umowy oraz podjęte ustalenia.
Bądźcie odważni, niech przemówi Wasze serce! Brońcie swoich pragnień i pomysłów, a także śmiało eksperymentujcie. Również w sferze finansów i wartości najbliższe dni przyniosą nam zaskakujące zmiany. Ponadto sporą sensację wywołają informacje związane z digitalizacją życia oraz wpływ branży IT na nasze podejście do wartości.

 

Tydzień w szczególe


Na początku tygodnia konfiguracje astrologiczne nie będą zbyt łatwe do wykorzystania. PONIEDZIAŁEK ma charakter przejściowy. Po dość lekkim, sympatycznym poranku, w miarę upływu czasu będziemy coraz bardziej emocjonalni. Do głosu dojdzie potrzeba wspólnoty, bezpieczeństwa i przynależności. Po południu wzrośnie też poziom wrażliwości i w efekcie byle błahostki czy nieporozumienia wytrącą nas z równowagi. Urażona duma, wrażenie, że nie jesteśmy traktowani poważnie lub poczucie bycia wykluczonym wywołają nadspodziewanie gwałtowne reakcje.

Również WTOREK i ŚRODA stoją pod znakiem uczuć oraz nastrojów. Będziemy potrzebować uwagi, serdeczności i wspólnego działania. Jednocześnie dadzą o sobie znać potrzeba wolności, samodzielności i żądza przygód. W tym pełnym kontrastów programie trzeba znaleźć zdrową równowagę między bliskością a dystansem, mizianiem a działaniem. Z jakości czasu najbardziej skorzystają pary zakochanych i/lub lubiące eksperymenty, a także osoby kreatywne.
Gorzej, jeśli górę weźmie próżność, gierki ego albo potrzeba kontrolowania czy manipulowania. Ponieważ Merkury wciąż przebywa w ruchu wstecznym, odradzam też ożywione dyskusje. Nadal istnieje spore niebezpieczeństwo nieporozumień, które zamiast załagodzić sytuację, jedynie ją zaostrzą.

 

Czas ruszyć do przodu


W CZWARTEK klimat ulegnie zmianie, wyraźnie zmienią się również nastroje. Na pierwszy plan wysunie się radość życia, nie zabraknie nam też inspiracji. Wczesnym rankiem o 5:12 nastąpi nów, godzinę później Merkury „zatrzyma się”, a następnie przejdzie do ruchu prostego.
W efekcie czas zbierania, korekt i przepracowywania treści dobiegnie końca. Pora ruszyć do przodu i zacząć planować przyszłość. Spróbujcie zatrzymać się na chwilę, uświadomić sobie własne potrzeby, swoje samopoczucie i przeżycia. Zadajcie sobie pytanie, co byście zrobili, gdybyście mieli odwagę i możliwości. Zbierajcie pomysły i pozwólcie się zainspirować. Porozmawiajcie z innymi o tym, co teraz wyjdzie na jaw. Możecie zyskać ważne impulsy dla dalszego działania.

PIĄTEK – z astrologicznego punktu widzenia – zapowiada się całkiem słonecznie. Pod koniec tygodnia w centrum uwagi znajdą się związki i wartości. To dobra pora, żeby w tych dziedzinach ruszyć nową drogą.
Z jakości czasu skorzystają też wszelkie kreatywne projekty.

Po południu znowu zrobi się poważnie. W czasie WEEKENDU oprócz potrzeby zabawy i szukania fantastycznych pomysłów, zapragniemy też porządku i klarowności. Uważność i dokładność pozwolą nam poważnie opracować plan realizacji konkretnych pomysłów lub twórczych projektów. Poza tym warto teraz poświęcić więcej uwagi swojemu ciału oraz jego potrzebom. Możemy także nadrobić zaległości, posprzątać albo zająć się sprawami związanymi z przyrodą. W NIEDZIELĘ po południu uwagę znowu przykuje świat zewnętrzny.

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »