Prognoza tygodniowa 27.5. – 2.6.2019

Zamieszczony przez dnia Maj 24, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: pełnia wiosny / przygrywka / pomysły, ideały i wizje / kontakty i media społecznościowe

 


Astrologiczne konfiguracje tego tygodnia przyniosą niewiele istotnych wyzwań. W efekcie czekają nas bardzo różne doświadczenia, zależnie od horoskopu i sfery życia. Co ważne – wystarczą zwykłe błahostki, aby zmienić bieg zdarzeń. Jeśli będziecie elastyczni i otwarci w kontaktach ze światem, to możecie liczyć na…

 

Całkiem przyjemny tydzień


Wiosna w rozkwicie! Ogólnie zapanuje luźna, lekka i przyjazna atmosfera. Nie zabraknie nam fantazji, inspiracji ani okazji do korzystania z pięknych stron życia. Dlatego warto spożytkować najbliższe dni na zawarcie nowych znajomości czy wypróbowanie ciekawych pomysłów. Porozmawiajmy na najróżniejsze tematy, wspólnie świętujmy albo miło spędźmy czas. Cieszmy się urokami wiosny.

Możecie też wykorzystać okazję, żeby zająć tym wszystkim, na co w minionych dniach zabrakło Wam czasu, wyjaśnić otwarte sprawy lub spotkać się ze znajomymi, których od dawna zaniedbujecie.
Część osób z satysfakcją zobaczy, jak dużo zdołała uzyskać w ostatnich miesiącach i będzie mogła podzielić się z innymi swoją radością. W sprawach dotyczących związków oraz wartości umocnimy wszystko, co w minionych, dość turbulentnych tygodniach okazało się autentyczne i wytrzymało próbę czasu. Poza tym przekonamy się, na kogo możemy liczyć i gdzie znaleźć oparcie.

 

Tylko w telewizji zawsze świeci słońce…


W ciągu tygodnia pojawi się jednak przejściowe zachmurzenie, które nieco przygasi radosny nastrój. Niektórzy z żalem stwierdzą, że pewien obiecujący pomysł jest iluzją albo nie zdołali zrealizować wizji, która pojawiła się na początku roku. Korzystajmy teraz z okazji, jakie się nadarzą, a sprawy, które nie pójdą po naszej myśli – potraktujmy jako wyzwanie dla wyobraźni czy kreatywności.

Poza tym tendencja do zachwytu nad nowymi możliwościami sprawi, że będziemy ślepi na to wszystko, co nam nie pasuje. Dlatego, jeśli wpadniecie na jakiś doskonały pomysł, to poczekajcie z podjęciem ważnych, długofalowych decyzji. Dzięki temu oszczędzicie sobie potem wielu frustracji. Jakość czasu nie sprzyja działaniom wymagającym dużej uwagi czy precyzji.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK i WTOREK stoją pod znakiem fantazji i inspiracji. Teraz łatwo ulegniemy jakiejś wizji, damy się porwać zachwytowi czy radości innych ludzi. Ogromna wrażliwość i otwartość, a także tęsknota za miłością i więzią będzie sprzyjać artystom oraz romantykom. Jednocześnie możemy łatwo stracić z oczu to, co ważne. Dlatego świadomie wybierajcie, co i z kim teraz robicie.
W tych dniach warto poświęcić się tematom i ludziom, które/którzy mają dla nas znaczenie. Jakość czasu sprzyja także marzeniom i fantazjom. Dużą satysfakcję przyniesie nam kontakt z przyrodą lub odpoczynek na łonie natury – cieszmy się pięknem wiosny. Pora nie sprzyja zadaniom wymagającym wysiłku fizycznego czy intelektualnego. [Księżyc w Rybach]

W nocy z wtorku na środę nastąpi istotna zmiana energetyczna. Wyraźnie wzrośnie żądza czynu, potrzeba ruchu oraz aktywności. Pod takim znakiem upłyną ŚRODA i CZWARTEK. Przede wszystkim będzie temu towarzyszyć skłonność do podejmowania impulsywnych, nieprzemyślanych działań. Jeżeli sprawy nie pójdą po naszej myśli albo odniesiemy wrażenie, że ktoś nami manipuluje lub nas oszukuje, to zareagujemy w sposób nadspodziewanie gwałtowny.
Energię tych dni wykorzystamy optymalnie, angażując w ważne dla nas kwestie. Najlepiej gdyby w grę wchodził jakiś wizjonerski i/lub wspólny projekt. W miarę możliwości nie dajcie się jednak sprowokować do reakcji, których potem możecie żałować. Zadbajcie też o odpowiednią dawkę ruchu. [Księżyc w Baranie]

W PIĄTEK klimat ponownie ulegnie zmianie. Wyraźnie wzrośnie poziom drażliwości i impulsywność, poczujemy też potrzebę konkretnych, namacalnych i realistycznych projektów. Koniec tygodnia przyniesie nam sporo inspiracji, chętnie odważymy się też na jakiś niezwykły eksperyment. Dlatego warto teraz zrealizować nietuzinkowe pomysły lub spróbować czegoś nowego – najlepiej wspólnie z przyjaciółmi.

WEEKEND upłynie nam pod znakiem rozkoszy zmysłowych i radości. Spróbujmy pogłębić relacje z innymi ludźmi lub zadbać o nie. Poświęćcie czas tym, którzy są dla Was ważni. Z działających energii skorzystają też aktywność na łonie natury oraz przedsięwzięcia sprzyjające dobremu samopoczuciu. [Księżyc w Byku]
W niedzielę po południu wzrośnie potrzeba wymiany myśli i kontaktów. To dobra pora, żeby porozmawiać o sprawach, które leżą nam na sercu. [Księżyc w Bliźniętach]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »