Prognoza tygodniowa 26.11. – 2.12.2018

Zamieszczony przez dnia Lis 25, 2018

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: cała naprzód! – ostatni rzut oka na przeszłość / stare przekonania i nowe perspektywy / nieoczekiwane wnioski i zaskakujące spostrzeżenia / związki oraz wartości w nowym świetle (faza zmian)

 

W najbliższych dniach wyraźnie wzrośnie optymizm! Zapragniemy zmienić kierunek, odkryć dotychczas niezbadane tematy i obszary, nie zabraknie nam ufności, wiary we własne siły, wyobraźni ani okazji do zachwytu. Wszystko wskazuje więc na to, że czeka nas inspirujący, ekscytujący tydzień!

Osoby, które mimo euforycznych energii będą stały mocno na ziemi, przyjmując ostrożną strategię działania, mogą wejść na nowe tory i podjąć konkretne kroki w kierunku realizacji swojego celu.

 

Błędna ocena sytuacji


Bardzo obiecujące konfiguracje skrywają jednak pewne pułapki. I tak istnieje spore prawdopodobieństwo, że stare przekonania czy informacje zakłócą lub wypaczą obraz nadarzających się teraz możliwości, a istniejące uprzedzenia doprowadzą do nieporozumień bądź błędnej oceny realiów. Dlatego, jeśli chcecie optymalnie wykorzystać wszystkie szanse, to upewnijcie się, że Wasze założenia są prawidłowe.

W tym tygodniu chętnie przystąpimy też do wszelkich debat, te mogą mieć jednak bardzo różne skutki. Z jednej strony to dobry czas, żeby intensywnie i z zapałem omówić zagadnienia filozoficzne i etyczne albo trudne kwestie prawne. Przy tym zostanie znacząco poszerzony dotychczasowy obraz świata, zyskamy nowe perspektywy i wglądy. Z drugiej strony może pojawić się skłonność do misjonarstwa, przesady i zaostrzania negocjacji. W efekcie te, choć z gruntu pozytywne i owocne, przyjmą gwałtowny obrót.

 

Spore poruszenie w związkach


Pora wprowadzić zmiany albo uwzględnić poczynione w ostatnich miesiącach spostrzeżenia dotyczące tego, co straciło aktualność. Odpowiedzmy sobie na pytanie, czy możemy dokonać reorientacji, która da nam większą indywidualną wolność? Czy też chodzi o uwolnienie się, ucieczkę lub zerwanie?
Wszędzie tam, gdzie podejmiemy otwartą, uczciwą, partnerską rozmowę i zainteresowane strony zostaną potraktowane poważnie, znajdziemy konstruktywne rozwiązania, uwzględniające zarówno istniejące różnice, jak i wspólne cechy. Nawet jeśli partnerzy postanowią rozstać się ze sobą, to mają duże szanse osiągnąć korzystne porozumienie.

 

Rasumując


W tych dniach możliwe będą konstruktywne, otwarte debaty. Wniosą one nowe spojrzenie na sprawę oraz pozwolą osiągnąć ważny postęp w związkach czy negocjacjach, które dotychczas znajdowały się w impasie. W tym kontekście zdołamy przede wszystkim spojrzeć świeżym okiem na wydarzenia, spostrzeżenia oraz decyzje z końca marca. Jednak w konfliktach spowodowanych przez odmienne punkty widzenia, uprzedzenia i nieporozumienia, gdzie strony wzajemnie obarczają się winą i walczą o prawdę, dojdzie do destrukcyjnej eskalacji. Jej skutki zobaczymy w tygodniu przed Bożym Narodzeniem, jednak ostateczne zamknięcie sprawy nastąpi dopiero w styczniu.

 

Tydzień w szczególe


Opisane powyżej tematy dojdą do głosu już na początku tygodnia. PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominują wszelkiego rodzaju uczucia. Nie zabraknie nam teraz radości życia, zachwytu ani entuzjazmu. Jednocześnie wzmożona potrzeba przynależności sprawi, że będziemy – bardziej niż zwykle – gotowi szukać kreatywnych rozwiązań dla omawianych projektów czy wizji. W najlepszym razie zdołamy osiągnąć przełom w jakiejś ważnej sprawie. Wykorzystajcie okazję, żeby porozmawiać o swoich pomysłach oraz planach z ludźmi, którzy są Wam bliscy. Jeśli będziecie świadomi swoich humorów, uczuć i potrzeb oraz powiadomicie o tym innych, to nawet w trudnych sytuacjach znajdzie się korzystne dla wszystkich rozwiązanie. Powściągnijcie jednak przemożną skłonność do upierania się jak dzieci albo powoływania na „zasady”. [Księżyc w Raku (26.11.) i Lwie (27.11.), Słońce/Jowisz/Merkury 6° Strzelec].

Również w ŚRODĘ nie zabraknie nam kreatywnej, twórczej energii. W efekcie będziemy mogli kontynuować podjęte w poniedziałek i we wtorek zadania. Ale uwaga: podwyższony poziom wrażliwości może sprawić, że szybko poczujemy się dotknięci i zareagujemy w gwałtowny sposób. Dlatego okażmy sobie i innym dużą delikatność. [Księżyc w Lwie].

W CZWARTEK emocje opadną i zapanuje spokój i pragmatyzm. Na znaczeniu zyskają sprawy dnia codziennego oraz zdrowy rozsądek. W najlepszym razie możemy w czwartek i w PIĄTEK wykonać pierwsze konkretne kroki w zakresie zachodzących od początku tygodnia procesów, wyjaśnić szczegóły jakiegoś zagadnienia albo po prostu uporządkować uzyskane informacje. W miarę możliwości zadbajcie o swoje ciało i zdrowie. Pozwólcie sobie na chwilę wytchnienia – opłaci się! [Księżyc w Pannie]

Już w SOBOTĘ faza względnego spokoju dobiegnie końca. Podczas WEEKENDU na pierwszy plan wysuną się związki i wartości – warto ponownie przemyśleć to, co zaszło w tym zakresie przez ostatnie pół roku. W optymalnym wypadku zobaczymy, co tak naprawdę jest dla nas ważne i podejmiemy dalsze działania. Niewykluczone, że przyjdzie nam wybierać między różnymi opcjami. Wybierzcie mądrze, ponieważ podjęta decyzja będzie miała bardzo znaczące skutki. [Księżyc w Wadze]

 

 

 

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

 

Wyślij komentarz

Translate »