Prognoza tygodniowa 25.7.–1.8.2016

Zamieszczony przez dnia Lip 24, 2016

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: nowe pomysły i zaskakujące spotkania / radość życia i żądza przygód / kreatywne, inspirujące dyskusje, ale również gwałtowne debaty i spory / zachować spokój i jasne stanowisko

Stosownie do pory wakacyjnej w tym tygodniu zapanuje luźny, swobodny nastrój, będziemy pełni pomysłów, skorzy do działania, gotowi spróbować czegoś nowego, zaangażować się w przedsięwzięcia wymagające odwagi, które pozwolą nam zaistnieć. Nie zabraknie również nowych pomysłów ani kreatywnych impulsów. Najlepiej wykorzystają te konstelacje wszyscy, którzy mają teraz wolny czas, są żądni przygód, chcą poświęcić się sportom albo zabawie i miło spędzić kilka dni.
Możecie też zająć się tematem, który leży Wam na sercu. Ten tydzień przyniesie także radosne doznania w sprawach dotyczących związku, ewentualnie poznacie kogoś, kto Was zainteresuje i zainspiruje. Możecie wykorzystać pomysłowość, żeby ożywić swoją relację albo nadać jej nowy kształt.
Jeśli jednak musicie zająć się bardziej poważnymi zadaniami, to dobre nastawienie, koncentracja i dyscyplina nie powinny Wam przysporzyć takich problemów jak zazwyczaj. Z działających energii skorzystają też wszelkie twórcze projekty.

Gorzej, jeśli będziecie postępować zbyt egoistycznie i, dbając wyłącznie o własny interes, zignorujecie panujące realia oraz potrzeby innych ludzi. W ten sposób, nawet jeśli początkowo pojawi się wrażenie sukcesu, to na dłuższą metę wiele rzeczy ulegnie zniszczeniu.
Istnieje też spore prawdopodobieństwo, zwłaszcza pod koniec tygodnia, że inspirujące, ożywione dyskusje szybko przejdą w ostre kłótnie. W takich momentach postarajcie się nie prowokować ani świadomie nie zawstydzać swoich przeciwników, powściągnijcie także skłonność do brania odwetu za doznane niegdyś krzywdy. Najlepiej, jeżeli jasno i wyraźnie staniecie w obronie swoich aktualnych interesów oraz celów i zostawicie w spokoju stare sprawy.
Cieszcie się tym, co przyniosą nadchodzące dni, dajcie się zainspirować nowym możliwościom i pomysłom, bądźcie jednak świadomi, że to, co się teraz dzieje, jest tylko swego rodzaju przerywnikiem. Ogólnie trudno jeszcze wyrokować o dalszym biegu wypadków, dlatego z rozpoczęciem poważnych i istotnych w dłuższej perspektywie czasowej projektów warto nieco odczekać.

Żądza czynu i duch pionierski dadzą o sobie znać już na początku tygodnia. W PONIEDZIAŁEK i we WTOREK poczujemy potrzebę działania oraz zrobienia czegoś niezwykłego. Jeśli jakiś temat interesuje Was od dawna, ale dotychczas nie mieliście odwagi, siły albo czasu, aby się nim zająć (choćby w małej skali), to teraz nadszedł stosowny moment.  Ponieważ będzie nas rozpierać energia, to możemy wyrwać się jak Filip z konopi i mieć skłonność do zbyt gwałtownych działań, a jeśli sprawy nie będą przebiegać po naszej myśli, wtedy szybko pojawią się niecierpliwość i rozdrażnienie, ewentualnie zareagujemy uporem lub przekorą. Tym samym istnieje spore prawdopodobieństwo, że nie wykorzystamy w pełni istniejących możliwości, a nawet napytamy sobie biedy. Zadbajcie w tych dniach o odpowiednią dawkę fizycznego ruchu lub intelektualne wyzwania.

We wtorek po południu „napierająca” energia powoli zacznie zanikać, a pojawi się potrzeba spokoju i rozkoszy. ŚRODA i CZWARTEK to dwa dobre dni, żeby zająć się wszystkim tym, co karmi i uskrzydla ciało oraz duszę albo dać się rozpieścić. Nie zabraknie nam teraz inspiracji ani możliwości, cała sztuka w tym, żeby znaleźć złoty środek i świadomie wybrać to, co naprawdę nam służy. W czwartek wieczorem na chwilę znowu powróci napięcie i może dojść do gwałtownych wyładowań, zwłaszcza, jeśli sprawy nie będą przebiegały po naszej myśli, ew. odniesiemy wrażenie, że zagrożone są nasza przestrzeń lub dobre samopoczucie. W takiej chwili postarajcie się zachować spokój i nie dajcie się sprowokować.

W PIĄTEK i w SOBOTĘ do głosu dojdzie potrzeba rozmów i kontaktów z innymi ludźmi, szybko zainteresujemy się jakimś zagadnieniem, chętnie podyskutujemy też na wszelkie możliwe tematy. Jednak w tych dniach wzrośnie także skłonność do dekoncentracji i rozdrażnienia, dlatego byle błahostki mogą nas wyprowadzić z równowagi i wywołać nadspodziewanie gwałtowne reakcje, a podczas ożywionej dyskusji czy ekscytującego spotkania nagle poczujemy rozdrażnienie. Dlatego bądźcie uważni i liczcie się z możliwością wystąpienia nagłych zwrotów akcji. Te energie ewidentnie nie sprzyjają pracom wymagającym precyzji ani koncentracji.

W NIEDZIELĘ nastrój ulegnie wyraźnej zmianie – da o sobie znać potrzeba wspólnoty, życzliwości i bezpieczeństwa, usłyszymy głos zdrowego rozsądku i dostrzeżemy codzienność ze wszystkimi jej szczegółami i zadaniami. Warto teraz zredukować bieg i zająć się tym wszystkim, co jest dla nas ważne, ale w ostatnich dniach – ze względu na tempo życia – zostało zaniedbane.

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2016 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »