Prognoza tygodniowa 22. – 28.7.2019 (wypoczynek)

Zamieszczony przez dnia Lip 21, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: pomiędzy kolejnymi etapami – wypoczynek, radość życia, przyjemności, dobry humor i zabawa / wspomnienia i nowe pomysły / głębsze znaczenie słów i gestów

 


Astrologiczne konfiguracje zapowiadają teraz prawdziwie „słoneczny” czas! Po dość trudnym, intensywnym emocjonalnie okresie niebo rozpogodzi się i na pierwszy plan wyjdą bardziej radosne aspekty życia. Nie zabraknie nam też wiary we własne siły, zaufania, inspiracji ani kreatywnych pomysłów.

Jakość czasu sprzyja flirtom, zabawom, spotkaniom z przyjaciółmi oraz wszelkim kreatywnym, twórczym przedsięwzięciom. Możecie też pozwolić sobie na wytchnienie, żyć chwilą i na bieżąco decydować o tym, co za moment zrobicie.

 

Korekty, poprawki, nieporozumienia


Osobom, które bardzo poważnie podchodzą do życia, retrogradujący Merkury pozwoli zagłębić się w informacje i doświadczenia z przeszłości. Niewykluczone, że przypadkowe spotkania, wieści lub wydarzenia znowu ożywią minione czasy. Jeśli chcecie, to możecie podjąć teraz pewne stare wątki i doświadczyć czegoś nowego. Poza tym, jeżeli jesteście gotowi zająć się tym, co wyjdzie na jaw, to poczynicie ciekawe obserwacje dotyczące własnych potrzeb, wzorców myślowych i wzorców zachowań. Czas sprzyja również korekcie zawartych umów, wyjaśnieniu nieporozumień, poprawieniu błędów oraz uzupełnieniu informacji.

Natomiast nie jest to korzystna pora na rozpoczynanie nowych negocjacji, planowanie lub organizowanie przedsięwzięć, które wymagają precyzji i dyscypliny. Podczas podróży trzeba liczyć się z utrudnieniami. To samo dotyczy środków komunikacji. Żadne przeszkody nie powinny jednak na długo zepsuć naszego dobrego humoru. Cieszcie się tym, co teraz oferuje Wam życie i poświęćcie temu, co raduje Wasze serce!

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK rozpocznie się dość powściągliwie. Początkowo do głosu dojdzie potrzeba spokoju, wytchnienia i miłości, a motywacja do działania będzie raczej ograniczona. Po południu klimat ulegnie wyraźnej zmianie – poczujemy wielką chęć zrobienia czegoś. Z uwagi na wysoki poziom wrażliwości warto jednak zachować ostrożność.

 

Czas na letni wypoczynek


WTOREK i ŚRODA upłyną nam pod znakiem radości życia, będzie nas rozpierać energia, nie zabraknie też wiary we własne siły ani inspiracji. To dwa dobre dni na aktywność. Zadbajcie o odpowiednią dawkę ruchu!
Dynamiczne energie sprzyjają rywalizacji, pozwolą też na niezwykłe (sportowe) wyczyny i osiągnięcia. Jeśli wiecie, co jest dla Was ważne i czego tak naprawdę chcecie, to możecie pokonać przeszkody i bardzo dużo osiągnąć. Powściągnijcie jednak skłonność do zawziętej walki. Najlepiej wykorzystają ten czas wszyscy, którzy przy okazji zadbają o potrzeby serca i frajdę z działania.

W CZWARTEK i w PIĄTEK tempo życia nieco opadnie. Dynamika i gotowość do dużego wysiłku ustąpi miejsca potrzebie zmysłowych doświadczeń. Chętnie poświęcimy czas na to, co naprawdę ważne albo na chilling i wypoczynek. Ponieważ nadal będziemy odczuwać radość z twórczego działania, nie zabraknie nam też ciekawych pomysłów, to warto teraz spełnić jakieś zwariowane pragnienie lub pozwolić sobie na małe szaleństwo. To również dobra pora na relaks na łonie natury, zmysłowe, erotyczne doświadczenia lub działania o charakterze artystycznym.

W czasie WEEKENDU zapanuje większe ożywienie, ale również niepokój. Teraz zapragniemy spróbować czegoś nowego i porozmawiać z innymi ludźmi. Poza tym nie zabraknie nam wyobraźni, inspiracji ani chęci do zabawy.
W efekcie SOBOTA i NIEDZIELA sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi, imprezom oraz ożywionym dyskusjom na istotne tematy. W tych dniach możemy jednak łatwo roztrwonić czas i energię albo ulec nieporozumieniom. Dlatego zwróćcie uwagę, czy na pewno zostaliście właściwie zrozumiani i czy dobrze rozumiecie innych. Z drugiej strony jakość czasu sprzyja wyjaśnieniu otwartych kwestii i nadrobieniu zaległości. Ogólnie nie wyciągajmy pochopnych wniosków, lepiej kilka razy zapytać i upewnić się, czy mamy rację. Warto poświęcić też dostatecznie dużo czasu na to, aby zbadać różne niuanse danej sprawy.

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »