Prognoza tygodniowa 22. – 28.10.2018 (niespodzianki)

Zamieszczony przez dnia Paź 22, 2018

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia:  zdumiewający, inspirujący, przerażający, szalony świat – nowe spostrzeżenia dotyczące starych spraw / wytropić to, co ukryte, ujawnić tajne informacje / zaskakujące zwroty akcji / do przodu w przeszłość czy powrót do przyszłości?

 

Również ten tydzień przyniesie nam pewne niespodzianki. Możliwe będą zarówno ważne wglądy, rewolucyjne działania, zaskakujące zwroty akcji, jak i zmiana kierunku w ekipach rządzących. Czas sprzyja oryginalnym, niezwykłym, kreatywnym osiągnięciom, sensacyjnym eksperymentom czy zwariowanym eskapadom.

Chociaż te rzeczy na pozór różnią się między sobą, a nawet wydają sprzeczne, to jednak będą miały wspólną cechę. Wszystkie one posłużą rozbiciu istniejących struktur, wyobrażeń, tradycji oraz przyzwyczajeń i stworzeniu przestrzeni dla czegoś nowego. Oprócz  aktualnych procesów uwagę ponownie przykują zdarzenia, które miały miejsce w połowie maja. Informacje, jakie teraz napłyną, albo incydenty, do jakich dojdzie, wymuszą ich ponowną ocenę albo pokażą, o co wtedy tak naprawdę chodziło. Na pierwszy plan wysuną się tutaj kwestie dotyczące wartości, wzajemnych zależności, gospodarczych i politycznych powiązań lub celów, wywiadu oraz badań. Nieoczekiwane zmiany i spostrzeżenia mogą tutaj narobić sporo zamieszania, ewentualnie nastąpi ponowne rozdanie kart. Ogromną rolę odegrają również wydarzenia związane z przyrodą i środowiskiem naturalnym.

Próbie zostaną poddane dawne oraz aktualne związki, umowy czy wszelkiego rodzaju wartości. Na pierwszy plan wysunie się pytanie, ile wolności mają zainteresowani w kształtowaniu związku? Ile w sprawach dotyczących wartości? W jakim stopniu mogą wnosić do związku własne wartości, upodobania, pragnienia, ale również wewnętrzne opory, lęki czy antypatie i są przy tym traktowani poważnie? A może pierwszeństwo mają określone wyobrażenia, koncepcje, ideologie i tradycje? Tutaj nawet drobnostki w zachowaniu mogą wiele zmienić.

Osoby, które spróbują przy pomocy wszelkich możliwych środków trwać przy utrwalonych wyobrażeniach i ideologiach albo odwrotnie – z założenia zbuntują się i odrzucą wszystko, co chce i proponuje druga strona, ryzykują nieprzyjemne niespodzianki, a nawet niepowodzenia. Jednak każdy, kto ma dostatecznie wiele odwagi, wiary, aby zobaczyć to, co prawdziwe i bez uprzedzeń pójść za głosem własnego serca oraz intuicji, może liczyć na nagłą zmianę losu.

Warto wykorzystać ten czas na przezwyciężenie starych nawyków i wypróbowanie czegoś nowego. Możemy teraz zebrać nowe pomysły w zakresie tematu, który od dawna nas zajmuje.  To także dobra pora na wyszukiwanie informacji. Czas nie sprzyja działaniom wymagającym cierpliwości i opanowania.

Cokolwiek się teraz stanie, będzie to tylko fragmentem większej układanki, kolejnym akapitem rozdziału, który zostanie zamknięty dopiero za kilka tygodni, a nawet miesięcy.

 

Tydzień w szczególe


Już w PONIEDZIAŁEK zapanuje spory entuzjazm. Poczujemy wielką chęć działania i zacznie nas rozpierać energia! Ponieważ głębszy poziom będzie jednak zdominowany przez brak poczucia bezpieczeństwa i ogromną wrażliwość, to byle błahostki wyprowadzą nas z równowagi, wywołując silne, a nawet zbyt gwałtowne reakcje. Dlatego zanim coś zrobicie, najlepiej weźcie głęboki oddech i policzcie do stu. Zadbajcie też o odpowiednią dawkę ruchu.

We WTOREK i w ŚRODĘ pojawi się napięcie. W tych dniach zapragniemy coś uzyskać, nie zabraknie nam siły i energii. Do tego dojdzie gotowość zastosowania nawet najbardziej radykalnych środków i rozwiązań. W najlepszym razie osiągniemy ważny przełom i podejmiemy istotne decyzje. Będzie to jednak możliwe tylko wówczas, jeśli zainteresowane strony zadeklarują otwartość dla kreatywnych, niekonwencjonalnych rozwiązań. Jakieś nieoczekiwane zdarzenie może też zmusić nas do dokonania reorientacji.
Gorzej, gdy górę wezmą stare urazy, lęki i żądza zemsty albo zaczniemy walczyć o władzę czy wpływy. Podczas pełni (24.10 o 18.45) procesy osiągną swoje energetyczne apogeum i punkt zwrotny. Wykorzystajcie okazję, żeby dokonać oceny sytuacji. Zastanówcie się, czego oczekujecie od siebie oraz od innych i czy jesteście gotowi na nadchodzące zmiany w swoim życiu.

W CZWARTEK i w PIĄTEK emocje opadną. W tych dniach zrobi się spokojniej, ale też bardziej rzeczowo, wzrośnie potrzeba stabilności i bezpieczeństwa. Warto teraz uspokoić nerwy i skoncentrować się na sobie. Zróbcie wewnętrzny i zewnętrzny porządek, zadajcie sobie pytanie, co tak naprawdę jest dla Was ważne, w co chcecie się zaangażować i poświęćcie temu uwagę.

WEEKEND zdominują kontakty i rozmowy. To dwa dobre dni, żeby spotkać się z przyjaciółmi i coś zorganizować. Z jakości czasu skorzystają dyskusje poświęcone ideałom, wizjom oraz dociekania. Zajmijcie się tematami, które Was inspirują i uskrzydlają.

 

 

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

 

Wyślij komentarz

Translate »