Prognoza tygodniowa 20. – 26.8.2018 (normalność)

Zamieszczony przez dnia Sie 19, 2018

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: normalność / organizować / porządkować / sprzątać / jasno zdefiniować swoje relacje / uczciwość / prawo i sprawiedliwość wystawione na próbę

 

W najbliższych dniach na pierwszy plan wysuną się tematy i zadania związane z naszą codziennością. Po dość niezwykłych letnich tygodniach, które wielu z nas na długo zapamięta, powoli (i tylko na pewien czas) powróci tzw. normalność. To dobra pora, żeby zrobić porządki i zająć się wszystkimi zaniedbanymi wcześniej rzeczami. Na szczególną uwagę zasługują przy tym sprawy, które istotną rolę odgrywały w maju oraz w pierwszej połowie lipca.

Jeśli idzie o wydarzenia z maja, to będzie trzeba zająć się ich konsekwencjami oraz wyciągnąć stosowne wnioski. Część osób zobaczy, że podjęte wtedy działania nie prowadzą do celu albo aktualne fakty wymuszą ponowne przemyślenie decyzji, jakie wówczas zapadły. Pamiętajcie, że rozwiązania w tym zakresie wciąż nie są ostateczne. Wszystko, co teraz zrobicie, będzie przygotowaniem do definitywnych rozstrzygnięć na początku września. Szczególnie dotyczy to horoskopów z obsadą Barana i Koziorożca oraz końcówki Raka i Wagi. Powyższe odnosi się również do spraw związanych ze sportem, siłą przebicia, rywalizacją, walką, władzą państwową (policją, armią itp.), budownictwem oraz aktywnością fizyczną.

Jednocześnie w kwestiach związanych z kontaktami, komunikacją, informacją, podróżami, transportem, oświatą oraz wiedzą, jak również w horoskopach z obsadą Bliźniąt i Panny wyjaśnione zostaną zagadnienia, które po raz pierwszy poruszono na początku lipca. W tym przypadku będzie można wyklarować dotychczas niezamknięte sprawy, dokonać ostatecznych ustaleń i zawrzeć umowy. Zajęcie jednoznacznego stanowiska pozwoli osiągnąć sukces.

W drugiej połowie tygodnia na pierwszy plan wysuną się kwestie dotyczące związków, partnerstwa, umów, prawa i sprawiedliwości (sądownictwa, równouprawnienia itp.). W tych dziedzinach zostaną uruchomione ważne, niełatwe procesy. Przy tym chodzi o konkretny kształt relacji, o uczciwość i równorzędność.
Tam, gdzie będzie to możliwe, gdzie wszystkie strony w sposób autentyczny i otwarty zaczną bronić swoich wartości i pragnień, a jednocześnie wyrażą gotowość pójścia na kompromis w sprawach, które dla nich osobiście nie mają centralnego znaczenia, może nastąpić istotny przełom.

Gorzej, jeśli zostaną wykorzystane istniejące zależności, kiedy jeden z partnerów nadużyje pozycji władzy, zacznie grozić drugiej stronie lub ją szantażować albo gdy jedna z osób, chcąc osiągnąć harmonię, zbyt szybko ustąpi, wejdzie w rolę ofiary, ew. zerwie rozmowy. W takich przypadkach może dojść do nieprzyjemnych, a nawet niebezpiecznych sytuacji.

Aktualne konfiguracje astrologiczne sprzyjają także osobom, które pracują nad twórczymi, artystycznymi projektami, są aktywne w dziedzinie mody, teatru lub tańca.

 

Tydzień w szczególe


W przeciwieństwie do opisanego na wstępie scenariusza PONIEDZIAŁEK zdominują żądza przygód, radość, wizjonerskie pomysły i gotowość podjęcia ryzyka. Warto teraz zająć się projektem, który nas inspiruje, uskrzydla i zachwyca. Czas nie sprzyja działaniom wymagającym koncentracji, precyzji czy cierpliwości. [Księżyc w Strzelcu]

We WTOREK klimat ulegnie wyraźnej zmianie. Na pierwszy plan wysuną się rzeczowość i zdrowy rozsądek. Również w ŚRODĘ i w CZWARTEK poczujemy potrzebę klarowności, porządku oraz przejrzystych struktur. Osoby, które wiedzą, czego chcą, i są gotowe poważnie zająć się jakimś tematem, mogą teraz wykorzystać (samo-)dyscyplinę i silną wolę, żeby wykonać istotny krok i przezwyciężyć przeszkody. Poza tym energie sprzyjają wszelkiego rodzaju porządkom. Sytuacja zrobi się nieprzyjemna, jeśli zapragniemy wszystko kontrolować albo nie weźmiemy odpowiedzialności za własne czyny. [Księżyc w Koziorożcu]

W CZWARTEK do głosu dojdzie potrzeba bycia pożytecznym i podjęcia konkretnych działań. Najlepiej tego dnia poświęćcie swoją energię i uwagę jakiemuś ważnemu projektowi. [Słońce wstąpi do znaku Panny]

W PIĄTEK i w SOBOTĘ zapragniemy porozmawiać z innymi ludźmi. W najlepszym razie możecie omówić i wyjaśnić delikatne kwestie. Pamiętajcie jednak o dominującej teraz tendencji do megalomanii i okazywania arogancji, do obstawania przy swoim zdaniu oraz opierania się innym punktom widzenia. Jeśli znajdziecie się w takiej sytuacji, to spróbujcie powstrzymać zbyt krytyczne i negatywne uwagi. [Księżyc w Wodniku]

NIEDZIELA będzie miała charakter przejściowy. Tego dnia do głosu dojdzie tęsknota za miłością, więzią oraz harmonią, nie zabraknie nam też wyobraźni ani inspiracji. O 13.56 nastąpi pełnia. Osoby, które są otwarte na nowe pomysły, mogą pozyskać wiele ważnych informacji. Niewykluczone, że zobaczymy też, jak rozwinęły się impulsy, które napłynęły podczas częściowego zaćmienia Słońca.
Równocześnie we wszelkiego rodzaju związkach wzrosną oczekiwania względem drugiej strony. Ponieważ możemy mieć problem z podjęciem konkretnych działań, powstanie osobliwa mieszanka energetyczna, połączenie wrażliwości i pragnienia zrozumienia ze skłonnością do gwałtownych, a nawet ekstremalnych reakcji, jeśli coś nie pójdzie po naszej myśli. Dlatego bądźcie szczególnie uważni, nie dajcie się sprowokować do zachowań, których za chwilę pożałujecie.

 

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

Wyślij komentarz

Translate »