Prognoza tygodniowa 20-26.11.2017

Zamieszczony przez dnia Lis 19, 2017

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: postawić pytania / poruszyć problemy i wyjaśnić niejasności / zweryfikować ideały i obraz świata

 

Na pierwszy rzut oka konfiguracje nadchodzących dni wyglądają dość niepozornie. Po – z astrologicznego punktu widzenia – dość dynamicznym tygodniu, ten będzie miał przejściowy charakter, stworzy konieczność przetrawienia pewnych tematów i przygotowania do kolejnego etapu. Dlatego warto teraz zająć się sprawami, które nas poruszają czy interesują.

Dokładnie przyjrzyjmy się swoim wizjom, nowym pomysłom i impulsom napędzającym nas do działania. Również podjęte w ubiegłym tygodniu inicjatywy mogą teraz zostać opracowane i rozwinięte. Najlepiej, jeśli w tym kontekście postawicie sobie i innym otwarte pytania oraz spróbujecie zobaczyć prawdziwy obraz rzeczywistości. Sprawdźcie, jakie głębsze zamiary i prawdziwe motywacje kryją się za Waszymi działaniami. Bądźcie też gotowi dostrzec istniejące słabości, nie lekceważcie sprzecznych głosów ani odmiennych punktów widzenia. Niewykluczone, że w pewnych sferach życia pojawi się wyraźny dylemat – sytuacja, z której nie będzie słusznego wyjścia, tylko rozmaite warianty. W takim momencie zadajcie sobie pytanie, co dla Was i Waszego dalszego rozwoju jest tak naprawdę istotne, a jakie uchybienia, minusy czy trudności jesteście w stanie zaakceptować.

 

Silne wyładowania energetyczne


Istnieje też spore prawdopodobieństwo, że głośnym echem odbiją się teraz procesy ubiegłego tygodnia, które będą musiały zostać o- i przepracowane. Przede wszystkim z pewnym opóźnieniem mogą wyładować się nagromadzone energie, agresja, wewnętrzne czy zewnętrzne napięcia związane z poczuciem władzy lub bezsilności. Jeśli znajdziecie się w takiej sytuacji, to poszukajcie możliwości konstruktywnego wyrażenia swojej frustracji bądź złości, aby nie zaszkodzić sobie ani innym. Wendeta, wycofanie się czy unikanie kontaktu doprowadzą tylko do eskalacji konfliktu. Jeśli nie czujecie się na siłach, aby dokonać konfrontacji w sposób uczciwy i otwarty, to poszukajcie takiej formy działania, która powoli Wam uwolnić zablokowane energie.

Na bardziej codziennym poziomie szczególną uwagę przykują procesy związane z komunikacją, mediami, oświatą i handlem. Tutaj wiele spraw może przebiegać w sposób niezgodny z naszymi przewidywaniami czy oczekiwaniami. Niewykluczone też, że zwątpimy w obrany kurs albo dojdzie do niewytłumaczalnych nieporozumień, błędnych interpretacji czy irracjonalnych pomyłek.
W niektórych przypadkach na nowo zostaną podjęte wątki i wydarzenia z końca sierpnia – ujrzymy je w zupełnie nowym świetle. Jednak – ogólnie rzecz biorąc – wszystko, co teraz nastąpi, jest początkiem dłuższego procesu, którego dalszy przebieg lub finał stanie się jasny dopiero w grudniu.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK stoi pod znakiem dużego entuzjazmu. Tego dnia poczujemy chęć działania, zgłębienia oraz przedyskutowania nowych opcji i pomysłów. Pod wieczór trzeba jednak liczyć się z możliwością wystąpienia przestojów czy opóźnień. Jednocześnie wysoki poziom wrażliwości sprawi, że nawet pozorne błahostki wywołają nadspodziewanie gwałtowne reakcje. Możecie jednak wykorzystać działające energie do tego, aby poruszyć jakiś od dawna istniejący problem lub wyjaśnić nieporozumienie. Jeśli zachowacie przy tym ostrożność, będziecie unikać tłumaczenia się czy oskarżeń, to istnieją spore szanse na znalezienie dobrego rozwiązania. [Księżyc w Strzelcu]

We WTOREK zapanuje bardziej poważny nastrój, wzrośnie też potrzeba klarowności i konkretnych rozwiązań. To dobry dzień, aby przedyskutować w związku zasadnicze kwestie, ustalenia i zobowiązania. Bądźcie rzeczowi i okażcie szacunek drugiej stronie, wtedy znajdziecie korzystne wyjście z sytuacji. Energie sprzyjają też porządkom w domu czy w biurze.

W ŚRODĘ i w CZWARTEK w powietrzu pojawi się duże napięcie. W tych dniach poczujemy silną potrzebę osiągnięcia, zrobienia czy dokonania czegoś konkretnego. Jednocześnie możemy mieć problem z koncentracją na jednym temacie. W efekcie powstanie trudna do okiełznania mieszanka siły i woli oraz splątania, zamieszania i rozproszenia. Jeśli zdołamy zdyscyplinować się i skupić uwagę na konkretnej sprawie, to możemy teraz sporo osiągnąć. Najlepiej wykorzystać ten czas na konkretyzację wizji lub introspekcję, która pozwoli nam określić własne motywacje oraz zasady. Jeżeli energie nie zostaną okiełznane i skoncentrowane, to mogą wyładować się w formie niekontrolowanych wybuchów agresji albo innych ekstremalnych czy irracjonalnych reakcji. Całkiem możliwe też, że w tych dniach swój epilog znajdą wydarzenia i doświadczenia poprzedniego tygodnia. [Księżyc w Koziorożcu]

W PIĄTEK i w SOBOTĘ naszą uwagę przykują kwestie związane z komunikacją, kontaktami i informacjami. Warto teraz zająć się wyjaśnieniem nierozwiązanych kwestii. Jeśli będziecie uważni, to możecie omówić tematy, które od dawna zajmują Was i poruszają. W mediach i na drodze mogą wystąpić dziwne incydenty albo irracjonalne reakcje. Elastyczność pozwoli Wam znaleźć nieoczekiwane wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. [Księżyc w Wodniku]

W NIEDZIELĘ do głosu dojdzie potrzeba spokoju, harmonii i więzi. Najlepiej świadomie poświęćcie trochę czasu na to, aby wyciszyć się albo zrobić dla siebie coś dobrego. [Księżyc w Rybach]

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2017 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »