Prognoza tygodniowa 17. – 23.9.2018 (jesień)

Zamieszczony przez dnia Wrz 13, 2018 | 0 komentarzy

Prognoza tygodniowa 17. – 23.9.2018 (jesień)

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: jesień / wszystko przebiega inaczej, niż oczekiwaliśmy / zakwestionowanie obranej drogi / akceptacja oraz odwaga do podjęcia kreatywnych działań / prawo i sprawiedliwość to nie to samo

 

Nadchodzący tydzień przyniesie nam złożoną i niezbyt łatwą do wykorzystania kombinację energetyczną. Osoby, które potrafią poradzić sobie z częściowo sprzecznymi oddziaływaniami oraz są gotowe zaangażować się w eksperyment o niepewnym zakończeniu, mogą zebrać istotne doświadczenia. Bądźcie otwarci, skłonni do podjęcia niecodziennych kroków, ale nie traćcie z oczu aktualnych uwarunkowań, a w razie konieczności powstrzymajcie się od działania.

Wszyscy, którzy pragną klarowności, przewidywalności, stabilności, bezpieczeństwa i kontroli, mogą mieć teraz problem. Podobnie jak osoby przekonane o tym, że jeśli naprawdę czegoś się chce i człowiek zaangażuje w to wszystkie swoje siły, to sukces jest gwarantowany.

 

Szybcy i wściekli


Zaskakujące zwroty akcji, zakłócenia, przeszkody i niepowodzenia, jakie teraz nastąpią, mogą wzbudzić dezorientację i zwątpienie we własne siły. Jeśli w takiej chwili zechcemy za wszelką cenę coś wymusić, to może nas zaboleć albo całkowicie zniszczymy istniejący potencjał. Jednak ci, którzy stawią czoło wyzwaniom, zaakceptują granice i słabości bez popadania w rezygnację, mogą pomimo, a nawet dzięki trudnej sytuacji wiele zrozumieć, osiągnąć nagły przełom albo odkryć dotychczas niezbadane obszary.

Jeżeli znajdziecie się w takim położeniu, to bądźcie elastyczni, gotowi do nietuzinkowych rozwiązań czy zachowań. Z drugiej strony, jeżeli zabrniecie w (pozornie) ślepy zaułek,  zachowajcie cierpliwość, ponieważ wszystko, co zrobicie, przyniesie skutki inne od oczekiwanych. Odczekajcie trochę, wtedy problemy rozwiążą się same albo raptem dostrzeżecie nowe rozwiązania.
Czas sprzyja osobom kreatywnym oraz takim, które w każdej sytuacji widzą potencjał rozwojowy. Nie zabraknie nam okazji do zdobycia nowych doświadczeń. Jeśli potraficie połączyć żądzę przygód i inspirację z uważnością oraz ostrożnością, to możecie liczyć na bardzo płodny, twórczy tydzień.
Istnieje też spore prawdopodobieństwo, że w jakiejś trwającej od maja sprawie wreszcie uda się osiągnąć zaskakujący przełom.

Na konkretnym poziomie szczególną ostrożność warto zachować w kontakcie z urządzeniami elektronicznymi oraz wszelkimi środkami komunikacji. Tutaj grożą liczne, nagłe zakłócenia, ewentualnie wyjdą na jaw dotychczas niezauważone słabości.
Poza tym naszą uwagę przykują tematy prawa, sprawiedliwości, równouprawnienia oraz humanizmu. Nie raz staniemy w obliczu logicznie niewytłumaczalnych zachowań albo dylematów, tj. sytuacji, w których nie ma dobrych rozwiązań.
Warto wykorzystać ten czas i omówić wszelkie problemy w związkach, oczywiście z uwagą, okazując partnerowi należny szacunek. Nie wyciągajcie pochopnych wniosków ani nie ferujcie przedwczesnych wyroków, ponieważ wiele spraw wygląda inaczej, niż to się teraz wydaje.

 

Tydzień w szczególe


W PONIEDZIAŁEK i WTOREK dominować będzie powaga oraz wyraźna potrzeba klarowności i porządku. Osoby, które wiedzą, czego chcą albo, co należy zrobić, mogą wykorzystać dostępną siłę woli, żeby skoncentrować się na realizacji jakiegoś ważnego zadania. Z działających energii skorzystają też wszelkie przedsięwzięcia służące zaprowadzeniu ładu i porządku.
Gorzej, jeśli górę weźmie skłonność do perfekcjonizmu i sprawowania kontroli. Wtedy poziom frustracji zacznie rosnąć i w sposób niekontrolowany wyładuje się w najbliższych dniach. Czas nie sprzyja też zabawom ani rozrywkom. [Księżyc w Koziorożcu]

Konstelacje ŚRODY zawierają w sobie dość trudną mieszankę energetyczną. Z jednej strony poczujemy dużą potrzebę klarowności, porządku i kontroli, nie zabraknie nam też siły woli ani dyscypliny potrzebnych do przeforsowania jakiegoś projektu. Jednocześnie wzrośnie niecierpliwość i skłonność do ulegania irytacji. W efekcie wystarczą byle błahostki, żeby doszło do niekontrolowanego wybuchu agresji. Wszyscy, którzy mają jasno określony cel i świadomie wykorzystają silne energie, mogą tego dnia osiągnąć duży przełom. [Mars w kwadraturze do Urana 2°]

W CZWARTEK i w PIĄTEK wzrośnie żądza przygód oraz chęć eksperymentowania, jednocześnie  poczujemy silną potrzebę znalezienia sprzymierzeńców dla jakiejś sprawy. Czas sprzyja idealistycznym lub kreatywnym projektom. Gorzej, jeśli spojrzymy na świat przez okulary własnych ideologii, koncepcji i oczekiwań, tracąc z oczu konkretną rzeczywistość. W takim przypadku grożą rozczarowania oraz gwałtowne, radykalne reakcje. [Księżyc w Wodniku]

 

Równonoc jesienna


Od SOBOTY wyraźnie wzrośnie wrażliwość oraz tęsknota za lepszym, bardziej harmonijnym światem. Słowa lub gesty mogą nas głęboko wzruszyć i poruszyć. W najlepszym razie działające konfiguracje zachęcą nas do okazania innym współczucia, poważnie potraktujemy sytuację i potrzeby bliźniego, doznamy silnej więzi z ludźmi, zwierzętami oraz z przyrodą. Niewykluczone też, że wydarzenia tych dni mocno nami wstrząsną oraz wzbudzą poczucie bezsilności. W takim przypadku możemy popaść w nadmierny aktywizm lub krytycyzm, stwardnieć wewnętrznie lub nadmiernie się zdystansować. Bądźcie ludźmi, pokażcie swoje człowieczeństwo i zrozumienie, nie przekraczajcie jednak własnych granic.

W NIEDZIELĘ Słońce przejdzie przez punkt Wagi (3:54) i na półkuli północnej rozpocznie się jesień. Wydarzenia tego dnia mogą nam wyraźnie uzmysłowić istniejące słabości, jak również potencjały (własne oraz cudze), a także wzbudzić zwątpienie w słuszność obranej drogi. Dlatego ostrożnie obchodźcie się teraz ze sobą i z innymi. [Księżyc w Rybach]

 

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

Wyślij komentarz

Translate »