Prognoza tygodniowa 15. – 21.4.2019

Zamieszczony przez dnia Kwi 11, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: zmiana hierarchii wartości, kryzys tożsamości i otwarcie na nowe wymiary / fantazja, pragnienie i rzeczywistość / prawda czy iluzja? / spełnione oczekiwania czy rozczarowanie? wzloty czy upadki?

 


Wiele wydarzeń tego tygodnia będzie kontynuacją procesów zainaugurowanych w minionych dniach. Po znaczącym doładowaniu energetycznym, doświadczeniu przez los czy podjęciu istotnych decyzji, nastąpi faza refleksji, analizy oraz zakwestionowania.

Po pierwsze chodzi o to, żeby dostrzec większą całość, dokonać reorientacji i rozważyć dalszą strategię działania. Czas postawić sobie pytania: Jakie wizje mają realną szansę urzeczywistnienia? A gdzie nawet najpiękniejsze ideały mogą doznać niepowodzenia z powodu ludzkich słabości? W tym kontekście trzeba liczyć się z wątpliwościami, rozczarowaniami i poczuciem klęski.

 

Sztuka cierpliwości


Osoby, które zdołają odczekać i będą trzymać się tego, co realne, mogą w kolejnych tygodniach nagle dostrzec nowe rozwiązania. Gorzej, jeśli w takiej sytuacji spróbujemy coś wymusić, popadniemy w rezygnację, zaczniemy wszystko kwestionować czy spróbujemy uciec od rzeczywistości.

W pierwszym przypadku nastąpi istotne pogorszenie albo utwardzenie frontów, w drugim – możemy utracić coś ważnego i cennego. Jeżeli znajdziecie się w opisanym położeniu, to powściągnijcie skłonność do pochopnego działania czy wyrokowania. Zanim coś zrobicie, spokojnie rozważcie istniejące możliwości!

Na konkretnym poziomie tego rodzaju doświadczenia będą dotyczyć głównie wszelkiego rodzaju kontaktów i związków. Tutaj mogą nastąpić sytuacje, które mocno nami poruszą, wywołają niepewność lub wątpliwości. Jednocześnie mamy szansę zrozumieć jakieś stare sprawy albo uleczyć dawne rany. Poza tym zwłaszcza w ruchu drogowym i mediach społecznościowych mogą nastąpić dziwne, trudne do logicznego wytłumaczenia incydenty oraz gwałtowne reakcje. W drugiej połowie tygodnia na pierwszy plan wysunie się kwestia zmiany hierarchii wartości. Wydarzenia z nią związane stanowią przygotowanie lub zwiastun decyzji, jakie niebawem przyjdzie nam podjąć.

Postarajcie się nie ulec irytacji. W najbliższych dniach kluczem do sukcesu będą spokój, elastyczność i pogoda ducha.

 

Tydzień w szczególe


Tydzień dla większości z nas rozpocznie się dość pogodnie. W PONIEDZIAŁEK rano nie zabraknie nam zapału ani radości życia. Po południu zapanuje większe otrzeźwienie i zrobi się bardziej poważnie. Ogólnie tego i następnego dnia wiele spraw może dotyczyć rozziewu między ideałami, oczekiwaniami i nadziejami a brutalną rzeczywistością. Jeśli nie będziecie mieli zbyt wielkich oczekiwań, a zarazem wykorzystacie nadarzające się okazje, to macie szansę skutecznie zrealizować jakąś od dawna snutą wizję.

W ŚRODĘ po południu pojawi się większa dynamika, poczujemy pragnienie działania, wyjścia innym naprzeciw i porozmawiania na najróżniejsze tematy. Tego i następnego dnia warto poruszyć otwarte kwestie lub wyjaśnić istniejące nieporozumienia. W tych dniach wyraźnie wzrośnie poziom wrażliwości, dlatego byle błahostki (słowa, gesty) mogą wywołać silne reakcje. Warto więc zachować szczególną ostrożność. Unikajcie konfrontacyjnych, zbyt krytycznych uwag, uszanujcie też reakcje, które na pierwszy rzut oka wyglądają nielogicznie.

 

Pełnia w znaku Wagi


W Wielki Piątek (o 13:12) nastąpi pełnia. To dobry moment, żeby na chwilę przystanąć i dokonać bilansu minionych dwóch tygodni. Niewykluczone, że zobaczycie teraz wiele spraw w pełnym świetle i sporo zrozumiecie.

Wieczorem i w SOBOTĘ pojawią się intensywne emocje, wzrośnie wewnętrzne napięcie, poczujemy chęć działania albo wyrwania się. Z drugiej strony zaczniemy przeczuwać, „co by mogło być, gdyby…”. W efekcie powstanie wyjątkowa energetyczna mieszanka. Postarajcie się wychwycić różne impulsy, jakie teraz napłyną, ale odczekajcie z reagowaniem. Wtedy otworzą się jakieś drzwi, ujrzycie nieoczekiwane możliwości i dotychczas niezauważane poziomy konkretnego tematu lub samych siebie.

 

Wielkanoc


Wielkanocny weekend warto wykorzystać na dokonanie oceny aktualnej sytuacji. Odpocznijcie od codziennej gonitwy, zadajcie sobie pytanie, co jest dla Was ważne i czego jesteście gotowi bronić całym sobą. Odróżnijcie zewnętrzne formy oraz nawyki od prawdziwej treści, wewnętrznych wartości bądź potrzeb. W ten sposób stworzycie solidne podstawy do reorientacji, jaka nastąpi w przyszłym tygodniu. Z jakości czasu skorzystają też wszelkie działania związane z pięknem i rozkoszą.

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »