Prognoza tygodniowa 13-19.3.2017

Zamieszczony przez dnia Mar 12, 2017 | 0 komentarzy

Prognoza tygodniowa 13-19.3.2017

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: kryzys szansą / wziąć odpowiedzialność / przezwyciężyć przeszkody / wyjaśnić stare sprawy / co jest prawdziwe i istotne?

 

Teraz, aby osiągnąć coś konkretnego, w wielu dziedzinach potrzebne będą cierpliwość i wytrwałość. Wprawdzie nie zbraknie nam impulsów, pragnień i żądz, ale z ich realizacją sprawa wygląda już znacznie gorzej. Przede wszystkim, chcąc ruszyć z miejsca, musimy przezwyciężyć pewną ociężałość albo wewnętrzne opory. Ogólne zapanuje większa reaktywność i bez zewnętrznego bodźca z trudem znajdziemy motywację do działania. Najszybciej uda się to tym osobom, które mają konkretny powód albo widoczny cel.
Poza tym wystąpi też więcej utrudnień i przeszkód niż zwykle, sporą uwagę przykują niezałatwione sprawy, słabe punkty, które zostaną nagle obnażone, niejasności albo problemy. Jednocześnie zaczniemy wątpić w jakiegoś człowieka bądź przedsięwzięcie. Dlatego najlepiej świadomie zadbajcie o to, co od dawna sprawia Wam kłopot, ewentualnie zajmijcie się  czymś, co wprawdzie nie zachwyca, ale jest konieczne do zrobienia. Dzięki temu dużo załatwicie i rozwiążecie istniejące od dawna trudności. Z działających energii skorzystają też tematy zdrowotne, socjalne i związane z przyrodą.

 

Niespodzianki losu


Ogólnie warto mieć na uwadze fakt, że rzeczy mogą teraz przebiegać w sposób nieoczekiwany bądź niezgodny z planem i trzeba będzie dołożyć większych starań niż zwykle, aby osiągnąć wyznaczone cele. Dlatego w trudnych, krytycznych sytuacjach zadajcie sobie pytanie, co w głębi duszy jest dla Was ważne, odpowiada Waszym ideałom i wizjom? W co, mimo przewidywalnych problemów, jesteście gotowi się zaangażować? Jeżeli świadomie skoncentrujecie siły na sprawach istotnych i możliwych do wykonania, to mimo początkowych przeszkód istnieją spore szanse na sukces! W niektórych dziedzinach będzie jednak trzeba pogodzić się/oswoić z sytuacją albo zobaczyć, że cel nie do końca był słuszny, a potem zaangażować siły do czegoś innego.
Okiełznajcie skłonność do gwałtownych, ostrych i krytycznych reakcji, zwłaszcza wtedy, gdy coś nie pójdzie po Waszej myśli. Postarajcie się również, aby nie poniósł Was temperament i górę wzięły niecierpliwość czy frustracje.  Ponieważ astrologicznym konfiguracjom będzie towarzyszył wysoki poziom wrażliwości, to ataki na Waszą osobę, podważanie autorytetu albo umiejętności mogą być teraz szczególnie bolesne.

 

Słabość albo siła


Na poziomie mundalnym przed nie lada wyzwaniem staną wszelkiego rodzaju przywódcy – z jednej strony obnażą swoje słabości albo znajdą się w sytuacji, z której nie będzie dobrego wyjścia, z drugiej – ujawnią szczególne siły i talenty. Ogromny szacunek i poważanie zyskają bohaterowie, wybawcy i męczennicy bądź osoby, które bezinteresownie zaangażują się w jakąś sprawę. Na pierwszy plan wysuną się tutaj następujące tematy: przyroda i środowisko naturalne, migracja, kwestie socjalne i sprawiedliwość.

 

Tydzień w szczególe


W PONIEDZIAŁEK  przed południem będą jeszcze wybrzmiewać doświadczenia poprzednich dni. Najlepiej wykorzystajcie działające energie, żeby wyjaśnić otwarte kwestie albo zrobić porządki. Wieczorem nastrój ulegnie wyraźnej zmianie. [Księżyc w Wadze, 22:07 Merkury wejdzie do znaku Barana]


We WTOREK i w ŚRODĘ do głosu dojdzie silna potrzeba relacji i kontaktów. Poczujemy chęć poruszenia frustrujących bądź drażliwych kwestii oraz przedyskutowania wszelkich otwartych spraw dotyczących związków. Jednocześnie wzrosną oczekiwania i poziom wrażliwości. Taka mieszanka może doprowadzić do gwałtownych reakcji, zwłaszcza jeśli poczujemy się niesprawiedliwie potraktowani albo zostaną poruszone stare urazy. Powściągnijcie skłonność do prowokowania innych czy robienia komuś wyrzutów, nie próbujcie też niczego wymuszać. Jeśli mimo wszystko zdołacie zachować zimną krew i będziecie rzeczowi, to możecie omówić nawet najtrudniejsze tematy, w przeciwnym razie lepiej zachować dystans. [Księżyc w Wadze]

 

Przeszkody i utrudnienia


W CZWARTEK i w PIĄTEK zechcemy przejść do rzeczy i uzyskać jasny obraz sytuacji, a na pierwszy plan wysuną się kwestie dotyczące zobowiązań, zależności oraz autorytetów. Jeśli w poprzednich dniach zdołaliście się nieco wycofać i nie reagować nawet w trudnych, bolesnych sytuacjach, to teraz możecie jasno zobaczyć, o co tak naprawdę chodzi i podjąć stosowną decyzję. Poza tym energie sprzyjają działaniom wymagającym wytrwałości, dyscypliny i koncentracji. [Księżyc w Skorpionie, Słońce w kwadraturze do Saturna 28°]


W czasie WEEKENDU ogarnie nas żądza czynu! Najlepiej wykorzystajcie okazję, żeby wspólnie z innymi poświęcić się jakiemuś tematowi, który zachwyca Was i porusza. Można również wyjaśnić sprawy dotyczące związków, pod warunkiem, że będziecie gotowi otwarcie porozmawiać o sobie i swoich doświadczeniach oraz uszanować stanowisko drugiej osoby. Gorzej, jeśli górę wezmą nadmierne oczekiwania względem siebie i innych, będziecie kierować się jakimiś utrwalonymi wyobrażeniami albo po prostu przesadzicie. [Księżyc w Strzelcu]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2017 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »