Prognoza tygodniowa 12–18.6.2017

Zamieszczony przez dnia Cze 11, 2017

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: tajemnicze historie / trudne pytania i nieoczekiwane zwroty akcji / rozwiązanie zagadek / podjęcie decyzji / kontakty, informacje i przywódcy zostaną wystawieni na próbę

 

Z astrologicznego punktu widzenia nadchodzący tydzień ma sporo do zaoferowania, ale nie wszystko będzie łatwe. Wydarzenia i doświadczenia tych dni zapewnią nam jednak większą jasność co do dalszego kierunku działania. To ciekawy czas zwłaszcza dla informacji, mediów, komunikacji i oświaty.
Zamieszanie, niejasności, oszustwa, iluzje, rozczarowania, ujawnienie prawdy czy skandale mogą wymusić dokonanie rewizji i oceny sytuacji. Niewykluczone, że padną przy tym nieprzyjemne, a nawet bardzo poważne pytania. W wielu przypadkach wyraźnie wyjdzie na jaw, że uwarunkowania i ograniczenia ziemskiego życia uniemożliwiają albo wręcz (tymczasowo) blokują realizację nawet najlepszych pomysłów i wizji. Nie raz będziemy też musieli zmierzyć się z istniejącymi ustaleniami, regułami, prawami oraz skutkami własnego zachowania.

Osoby, które w takiej chwili odważnie stawią czoło wyzwaniom i uwzględnią również mniej przyjemne informacje czy wnioski, mogą wykorzystać konstelacje tego tygodnia, żeby określić swoją pozycję.
Podsumujcie rezultaty minionego półrocza, zastanówcie się, jakie wizje i pomysły realizujecie, i które zamiary już zostały wcielone w życie, ale również, gdzie dokonaliście błędnych decyzji, „zbłądziliście” albo górę wzięły iluzje. Bądźcie przy tym uczciwi względem samych siebie, wtedy zobaczycie, co tak naprawdę jest dla Was istotne i podejmiecie ważne decyzje.

Sytuacja zrobi się jednak nieprzyjemna tam, gdzie ideologie zakłócą spojrzenie na rzeczywistość, zacznie się szukanie kozłów ofiarnych lub „winnych” za niepowodzenia. W takich przypadkach grożą nieprzyjemne konsekwencje. Natomiast wszędzie, gdzie po trzeźwym bilansie zostaną wyciągnięte wnioski, będzie można skoncentrować energie na nowym projekcie. Osoby, który nie boją się trudów i wytężonej pracy, mają spore szanse osiągnąć sukces.

 

Test wytrzymałości i kryzys dla autorytetów


Zgodnie z innym odpowiednikiem tych układów trudny czas czeka teraz również wszelkiego rodzaju przywódców i autorytety. Zostaną oni poddani próbie i okaże się, czy posiadają stosowne kompetencje do sprawowania władzy, piastowania zajmowanych stanowisk, pełnienia swojej roli albo funkcji. Być może zobaczymy, że król jest nagi! Pozycja niejednego lidera zachwieje się, ale ci, którzy udowodnią swoją fachowość, wyjdą z tej próby zwycięsko i wzmocnieni [Słońce opozycja Saturn].

 

Tydzień w szczególe


Początek tygodnia będzie dość nerwowy, poczujemy napięcie i niepokój. Chociaż PONIEDZIAŁEK zdominuje potrzeba bezpieczeństwa i stabilności, to jednak wewnętrzne rozedrganie sprawi, że byle błahostki wytrącą nas z równowagi. Znajdźcie sobie teraz takie zadanie, które Was całkowicie zaabsorbuje, ale pozostawi dużą do-wolność, jeśli idzie o sposób postępowania. [Księżyc w Koziorożcu]

We WTOREK i w ŚRODĘ na pierwszy plan wysuną się wszelkiego rodzaju pomysły i informacje. W tych dniach poczujemy ogromną chęć kontaktów i rozmów z osobami o podobnych zapatrywaniach, nie zabraknie nam fantazji ani inspiracji. Kreatywne rezultaty będzie można osiągnąć przede wszystkim tam, gdzie ludzie z różnych środowisk spotkają się, aby przedyskutować jakiś temat lub projekt.
Uwaga, istnieje jednak spore niebezpieczeństwo wystąpienia niejasności i nieporozumień. Jeśli idzie o ważne kwestie i informacje, to nieświadome oczekiwania lub lęki mogą zniekształcić obraz sytuacji, doprowadzając do błędnej interpretacji. Dlatego nie podejmujcie pochopnych decyzji ani nie sądźcie po pozorach – w razie niepewności warto zasięgnąć języka! Poza tym bądźcie przygotowani na dziwne wydarzenia w komunikacji, niewykluczone, że zostaną także ujawnione jakieś tajemnice lub złamane tabu. [Księżyc w Wodniku, Merkury kwadratura Neptun 15°]

 

Ojcowie wystawieni na próbę


W CZWARTEK, PIĄTEK i w SOBOTĘ będą oddziaływać dość sprzeczne energie. Z jednej strony poczujemy potrzebę miłości, zrozumienia i więzi, a duża wrażliwość pozwoli na cudowne, głęboko poruszające przeżycia, może jednak spowodować zatracenie się w czymś. Z drugiej strony trzeba liczyć się z trudnościami, przeszkodami oraz krytycznymi pytaniami i w efekcie możemy mieć problem z tym, żeby całkowicie oddać się biegowi zdarzeń. Przed sporym wyzwaniem staną teraz głównie osoby na wysokich, odpowiedzialnych stanowiskach. Odważnie brońcie tego, co uważacie za ważne i słuszne.
Wydarzenia i doświadczenia tych dni mogą też wzbudzić w nas przekonanie, że sytuacja, w której się znajdujemy, wcale nam nie pasuje albo odpowiadamy za coś, za co nie chcemy lub nie możemy. Bądźcie gotowi spojrzeć prawdzie prosto w oczy i zarówno w głębi duszy, jak w i odniesieniu do zewnętrznej sytuacji dokonać słusznego wyboru na przyszłość. [Księżyc w Rybach, Słońce w opozycji z Saturnem 25°, Neptun w stacji 15° Ryb rozpoczyna ruch wsteczny]

W SOBOTĘ wieczorem energie ulegną zmianie i da o sobie znać silny impuls do działania. Przede wszystkim w NIEDZIELĘ zacznie nas rozpierać żądza czynu. W efekcie możemy mieć problem z okazaniem cierpliwości, jeśli sprawy nie pójdą po naszej myśli. Pojawi się duża skłonność ufania własnemu szczęściu, improwizowania i lekceważenia istniejących granic oraz reguł. Uważajcie, bo skutki takiego postępowania mogą być bardzo nieprzyjemne. Zadbajcie o odpowiednią dawkę ruchu i postarajcie się nie ignorować reguł życia społecznego ani nikogo nie prowokować, chyba że będziecie gotowi ponieść konsekwencje swojego zachowania. [Słońce sekstyl Uran, Księżyc w Baranie]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2017 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »