Prognoza tygodniowa 12.10–18.10.2015

Zamieszczony przez dnia Paź 11, 2015

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: zmiana kierunku i podróż ku nowemu / wizje albo iluzje / nieoczekiwane odkrycia / odważyć się na to, co niemożliwe / śmiałe eksperymenty i pragmatyczne rozwiązania kluczem do sukcesu

W nadchodzących dniach konfiguracje astrologiczne oferują obszerny i zróżnicowany pod względem tematycznym program.
Po pierwsze liczne procesy, które zostały zapoczątkowane w minionych tygodniach, będą teraz kontynuowane i wkroczą w kolejną fazę. W trwających negocjacjach zostaną przeprowadzone ostateczne, końcowe rozmowy. Przy tym w niektórych dziedzinach jeszcze raz mogą nastąpić sensacyjne zwroty akcji i wyjdą na jaw jakieś rewelacje; ewentualnie powrócą tematy, które były aktualne pod koniec sierpnia albo ostatecznie zostaną wyjaśnione rozmowy, ustalenia i informacje z pierwszego tygodnia października. Ogólnie chodzi o to, aby podjąć uczciwe, partnerskie negocjacje, wtedy istnieje szansa na osiągnięcie zdumiewających, wartościowych efektów. Na czoło wysuwają się tutaj media, oświata, komunikacja, transport, kwestie prawne i sztuka.
Po drugie wyraźnie przyszedł czas na to, żeby spojrzeć w przyszłość. Po zasadniczych decyzjach, kryzysach i rozważaniach, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu, teraz trzeba będzie wykazać się kreatywnością – dostrzec wcześniej niezauważony potencjał, uwzględnić inne, pominięte opcje i odważnie zaryzykować nowe rozwiązania. To dobry czas zarówno dla wizjonerów i nonkonformistów mających wyczucie tego co realne i możliwe, jak również dla osób gotowych do nawiązania współpracy i łączenia się w sieci.

W tym tygodniu nie raz będziemy musieli sprawdzić, czy nasze zamiary i cele odpowiadają pierwotnym impulsom, ideałom oraz pomysłom i czy oferują dostatecznie dużo możliwości do dalszego rozwoju. Osoby, które mają odwagę podjąć nowe wyzwanie i potrafią wędrować „z głową chmurach, a stopami twardo na ziemi”, mogą w pełni wykorzystać ważny potencjał, a także poczynić pewnie kroki, które zaowocują w przyszłości. Dotyczy to zarówno jednostek, jak i wydarzeń czy procesów z zakresu dyplomacji, prawa, polityki, zdrowia, partnerstwa zrównoważonego rozwoju oraz kwestii socjalnych.
Marzycielom, fantastom i idealistom pozbawionym kontaktu z realiami grożą rozczarowania i twarde lądowanie, rebelianci, wyzwoliciele i wybawcy nieposiadający jasnych, konkretnych planów naprawczych zniszczą więcej niż to konieczne, a osoby zorientowane czysto praktycznie i nastawione na utrzymanie istniejącego porządku nie posuną się naprzód; na sukces mogą liczyć jedynie kreatywni realiści z wizją.
Ponieważ obecnie nie widać jeszcze jasno, dokąd to wszystko zmierza, trzeba będzie nie raz powściągnąć własną niecierpliwość i iść do przodu małymi krokami, wtedy w perspektywie długoterminowej jest szansa osiągnąć rzeczy wielkie.

Na początku tygodnia zasypie nas lawina pomysłów, możliwości, ciekawych spotkań i informacji. Astrologiczne konfiguracje sprzyjają też nieoczekiwanym, sensacyjnym wydarzeniom i zwrotom akcji. Bądźcie gotowi i otwarci na to, co się teraz wydarzy, pozwólcie się zainspirować, uważajcie jednak, aby w natłoku rozmaitych mniej lub bardziej ekscytujących i porywających informacji, doznań czy zdarzeń nie zapomnieć o codziennych obowiązkach i drobnostkach. W nocy z PONIEDZIAŁKU na WTOREK nastąpi nów (o godzinie 2:06). Zwróćcie uwagę na swoje sny i wewnętrzne impulsy, ponieważ mogą one być źródłem ważnych informacji dotyczących dalszej drogi. [Księżyc w Wadze, nów w opozycji do Urana]

W ŚRODĘ i w CZWARTEK trzeba będzie w sposób dogłębny zająć się pytaniami, decyzjami i nowymi projektami, na które właśnie przyszła pora. Bądźcie gotowi w pełni zaangażować się w to, czego doświadczacie, wychwycić swoje najgłębsze uczucia i potrzeby, zająć się zarówno ideałami i wizjami, jak również konkretną, choć pod pewnymi względami daleką od idealnej, rzeczywistością. W ten sposób najbardziej skorzystacie z działających układów i bez większego wysiłku możecie sporo osiągnąć. Energie sprzyjają również zgłębianiu kwestii psychologicznych, projektom o charakterze socjalnym i społecznym, działaniom związanym z czyszczeniem, porządkowaniem i wyjaśnianiem. [Księżyc w Skorpionie]

W PIĄTEK klimat ulegnie zmianie – do głosu dojdą idealizm, entuzjazm i żądza przygód. PIĄTEK, SOBOTA i NIEDZIELA stoją pod znakiem wspaniałych i obiecujących pomysłów; poczujemy wiarę we własne siły, wewnętrzną potrzebę wkroczenia na nowe drogi i wykorzystania dostępnego (przeczuwanego, domniemanego) potencjału.
Osoby, które wykorzystają dostępną inspirację i zaufają swojej intuicji, a jednocześnie uwzględnią panujące realia, mogą nabrać nowego rozpędu i uzyskać ważne impulsy do dalszego działania. Trzeba jednak pamiętać o tym, że istnieje teraz spora tendencja do zbyt śmiałych i ryzykownych posunięć, kierowania się wyłącznie oczekiwaniami, zasadami i pewną (ograniczoną) wizją świata, a zapominania o konkretnych faktach, co może skutkować bolesnymi rozczarowaniami i kubłem zimnej wody.
Wydarzenia i doświadczenia tych dni będą jednak miały długotrwały efekt, którego nie należy lekceważyć. [Księżyc w Strzelcu, Wenus w opozycji do Neptuna 8°, Mars w koniunkcji z Jowiszem 15° Panny]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2015 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »