Prognoza tygodniowa 10. – 16.6.2019 (utrudnienia)

Zamieszczony przez dnia Cze 9, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: utrudnienia i przeszkody / przywódcy polityczni i/lub religijni / kontakty, rodzina, ojczyzna – w centrum uwagi / wizje, ideały, marzenia, tęsknoty i ich realizacja / zobowiązania / trudności bodźcem do większych osiągnięć

 


Również w najbliższych dniach w centrum wydarzeń będą wszelkie kontakty, a także przyjaciele i rodzina. Dodatkowo – głównie w pierwszej połowie tygodnia – zapanuje inspirująca i pobudzona atmosfera. Astrologiczne konfiguracje sprzyjają duchowym wzlotom i fantastycznym pomysłom. Nie zabraknie nam też wiary we własne siły ani entuzjazmu, dlatego to dobra pora, aby przystąpić do konkretnej realizacji pomysłów.

Jeżeli w grę wchodzą wielkie wizje albo przedsięwzięcia związane z innymi ludźmi, to warto poszukać sprzymierzeńców. Ogromną szansę na skuteczną realizację mają teraz zwłaszcza wspólnotowe projekty.
Na indywidualnym poziomie z działających energii skorzystają wszelkie formy aktywności w gronie rodzinnym, z przyjaciółmi lub związane z domem. Tam, gdzie poczujecie się osobiście zaangażowani, poruszeni lub zachwyceni, pojawi się spory rozmach i energia.

Poza tym nie zabraknie teraz okazji do flirtów czy erotycznych przygód. Pary zakochanych mogą liczyć na intensywne, namiętne uniesienia. Uwaga jednak na skłonność do podejmowania nadmiernego, niepotrzebnego ryzyka. Jeżeli przesadzicie, naruszycie własne lub cudze granice, to będzie nieprzyjemnie. Wtedy w drugiej połowie tygodnia nastąpi ostre hamowanie, grożą niepowodzenia a nawet bolesne upadki.

 

Przywódcy, liderzy, idole, gwiazdy


Na konkretnym poziomie uwagę przykują polityczni i/lub religijni przywódcy, gwiazdy filmowe lub idole wypromowani przez media społecznościowe. Tutaj możliwe są różne scenariusze zdarzeń. Mogą pojawić się nowi bohaterowie, gwiazdy oraz wzorce do naśladowania, którzy zyskają wielką popularność i aplauz. Dotyczy to zwłaszcza zaangażowania w kwestie ojczyzny, środowiska naturalnego, duchowości albo po prostu lepszego życia.
Z drugiej strony istnieje niebezpieczeństwo, że poczynione w tym czasie gesty i obietnice nie zostaną dotrzymane. Po trzecie mogą rozwiać się jakieś odwieczne marzenia, wizja okaże się iluzją albo zobaczymy, że ktoś, na kogo liczyliśmy, nie spełnia pokładanych w nim nadziei. W związku z tym wybuchną też skandale albo dojdzie do poruszających wydarzeń.

 

Utrudnienia i granice możliwości


W drugiej połowie tygodnia wyraźnie zaznaczą się granice tego, co możliwe. Nowe przeszkody, utrudnienia albo obciążenia z przeszłości stłumią entuzjazm i zobaczymy, że sukces możliwy jest tylko tam, gdzie jesteśmy gotowi na autentyczne zaangażowanie i dokonanie czegoś konkretnego!
Raz po raz powracać będzie pytanie, czy osoba, której bezgranicznie ufamy, faktycznie na to zasługuje…
W tych dniach ziarno zostanie oddzielone od plew. Teraz liczą się dyscyplina, wiarygodność, lojalność. Jednocześnie wyraźnie zobaczymy, co jest jałowe albo gdzie brakuje woli osiągnięcia sukcesu.
Bądźcie gotowi zaangażować się w sprawy, które są dla Was ważne i – nawet jeśli to trudne – rozstać z tym, co przestało być aktualne, spójne lub wiarygodne. Naprawdę warto!

 

Przed sporym wyzwaniem


Chociaż w bardzo wielu sferach życia możemy teraz liczyć na satysfakcjonujące doświadczenia, to gorzej, a nawet niebezpiecznie będzie tam, gdzie do głosu dojdą demony przeszłości, stare lęki lub zbyt wygórowane oczekiwania. Wtedy zostaną uruchomione gwałtowne, irracjonalne, wręcz destrukcyjne procesy. Szczególną ostrożność należy zachować na drodze, w sprawach dotyczących komunikacji i podróży. Tutaj wystąpią liczne utrudnienia.

 

Tydzień w szczególe


Opisane procesy i tematy będą aktualne już w PONIEDZIAŁEK. Osoby, które zdołają wykorzystać entuzjazm i wyobraźnię, nie tracąc z oczu realiów życia, mogą sporo osiągnąć i załatwić. Zadbajcie o swoje ciało i jego potrzeby – opłaci się! [Księżyc w Pannie, Słońce w opozycji do Jowisza]

We WTOREK i w ŚRODĘ w centrum uwagi znajdą się związki. W tych dniach poczujemy wielką potrzebę rozmów oraz kontaktów z innymi ludźmi. Poza tym w powietrzu zaiskrzy erotyka. Teraz nie ma rzeczy niemożliwych, pod warunkiem, że potraktujemy drugą stronę po partnersku, będziemy otwarci i uczciwi. Mamy szansę wyjaśnić stare sprawy oraz stworzyć nowe sojusze. Niewykluczone, że spełni się również jakieś odwieczne marzenie. Gorzej, jeśli jeden z partnerów rości sobie prawo do władzy, jeśli zaburzona jest równowaga miedzy dawaniem a braniem, jeśli spróbujemy kimś manipulować albo górę wezmą zazdrość, zawiść czy lęk przed stratą. Wtedy dojdzie do nieprzyjemnych scen, a nawet zostaną uruchomione destrukcyjne procesy. Z jakości czasu skorzystają kreatywne i artystyczne projekty. [Księżyc w Wadze]

W CZWARTEK i PIĄTEK pojawią się intensywne emocje. Te dni zdominuje potrzeba autentyczności, prawdziwości i podejmowania wiążących zobowiązań. W centrum uwagi będą kwestie związane ze wspólnotą, wiarygodnością i zaufaniem. Wykorzystajcie okazję, żeby – najlepiej wspólnie z innymi – zaangażować się w jakiś temat, który jest Wam szczególnie bliski. [Księżyc w Skorpionie, Mars/Głowa Smoka opozycja Saturn/Ogon Smoka 19°]

 

Utrudnienia w ruchu


W czasie WEEKENDU nastrój znowu ulegnie zmianie i zacznie nas rozpierać energia. Zapragniemy zająć się kwestiami politycznymi lub filozoficznymi, wizjonerskimi pomysłami czy tezami, ewentualnie na codziennym poziomie – tym wszystkim, co nas inspiruje i zachwyca. Poszukajcie ludzi, z którymi możecie porozmawiać na najróżniejsze tematy albo zainicjować jakiś wspólny projekt. Unikajcie jednak zbyt misjonarskiego zapału ani nie próbujcie nikogo za wszelką cenę przekonać do swoich wyobrażeń. Warto też spędzić ten czas na łonie natury. Uważajcie na drodze – mogą wystąpić nieoczekiwane zakłócenia i utrudnienia. [Księżyc w Strzelcu, Merkury w opozycji do Saturna]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »