Prognoza tygodniowa 01.06–07.06.2015

Zamieszczony przez dnia Maj 31, 2015

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: ocenić pomysły i wizje / wyjaśnić nierozstrzygnięte kwestie / zadbać o kontakty towarzyskie / spotkanie z przeszłością i spojrzenie w przyszłość

Z astrologicznego punktu widzenia większość z nas czeka całkiem przyjemny tydzień. Taka prognoza dotyczy głównie osób, które nie muszą teraz przystępować do realizacji wielkich projektów, wykonywać ważnych zadań ani podejmować istotnych decyzji. Ogólnie górę weźmie lekkość bytu – będziemy szukać luźnych kontaktów, ekscytujących spotkań lub możliwości zajęcia się wybranym tematem bez presji, przymusu czy zobowiązań. W ten landszaft doskonale wpiszą się też flirty i małe przygody.
Osoby poważnie nastawione do życia mogą wykorzystać nadchodzące dni na badania, dociekania, zbieranie informacji, pielęgnowanie kontaktów towarzyskich albo retrospekcję i podsumowanie wydarzeń ostatnich tygodni. Pojawi się też okazja, aby rzucić nieco światła na sprawy, które dotychczas były niejasne, dostrzec wzajemne powiązania między poszczególnymi częściami układanki, spojrzeć świeżym okiem na to, co zaszło, i w efekcie zrozumieć szerszy kontekst sytuacji.

Konfiguracje astrologiczne nadają się również na zrewidowanie i ewentualne przerobienie już istniejących projektów albo poczynienie przygotowań do pomyślnego zakończenia jakiegoś trwającego od dawna procesu. Najbliższe dni nie sprzyjają natomiast układaniu ostatecznych planów ani rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. W takim przypadku sprawy będą przebiegać jak po grudzie albo grożą liczne nieporozumienia. Aktualny obraz sytuacji i to, co teraz myślicie, już za kilka tygodni może wyglądać zupełnie inaczej.

W centrum uwagi pozostaną media, komunikacja, transport i handel. Nadal chodzi przede wszystkim o przepracowanie przeszłości, przy tym niebagatelną rolę odegrają słowa i gesty – nie wolno lekceważyć tego, CO i JAK zostanie teraz powiedziane oraz zrobione, ani tego, CO zostanie przemilczane. Niektóre wydarzenia będą swoistym preludium do zmian, jakie zajdą w następnych tygodniach.
Dlatego nawet jeśli nie planujecie niczego konkretnego, zastanówcie się, co chcecie osiągnąć w przyszłości, co trzeba jeszcze zakończyć, wyjaśnić albo skorygować, aby można było bez zbędnych balastów ruszyć do przodu. Zadajcie sobie pytania, dokąd prowadzi Wasza dalsza droga i jakie środki służą osiągnięciu celu. Znalezienie odpowiedzi pozwoli Wam przygotować się na nadchodzący czas.

Początek tygodnia najpierw zdominuje temat uczuć i związków. Osoby, które są gotowe stawić czoła pojawiającym się emocjom, życzeniom i potrzebom, również tym bolesnym, zobaczą w PONIEDZIAŁEK, że nawet najbardziej delikatne kwestie można rozwiązać lub uleczyć.

Już wieczorem nastrój ulegnie zmianie – uwaga bardziej skieruje się na wiedzę i wiarę, szukanie prawdy oraz sensu. We WTOREK w powietrzu pojawi się napięcie. Poczujemy ogromną potrzebę działania, ruszenia do przodu, osiągnięcia czegoś, ale może nam brakować wytrzymałości. Poza tym uciążliwe zastoje, błędy i niejasności wymuszą nadłożenie drogi i obejście problemu. Nie irytujcie się z powodu takich incydentów. Najlepiej podejść na luzie do tego, co się teraz dzieje, potraktować ewentualne utrudnienia jak przygodę albo kreatywne wyzwanie.
Wieczorem (o godzinie 18:19) nastąpi pełnia. Poświęćcie nieco czasu, żeby przeanalizować wydarzenia minionych dwóch tygodni, sprawdźcie, w jakim stopniu udało się zrealizować pomysły, impulsy, jakie napłynęły podczas ostatniego nowiu (18.5) oraz dotrzymać złożonych wtedy obietnic. Może zauważycie, że niespodziewane spotkanie z przeszłością dostarczyło Wam ważnych informacji i otworzyło przed Wami nowe perspektywy.

W ŚRODĘ pojawi się żądza przygód i pragnienie kreatywnych działań, ale też – jeżeli sprawy pójdą niezgodnie z planem – skłonność do szybkiego popadania w zwątpienie i frustrację albo do wybuchów złości. Zadbajcie tego dnia o odpowiednią dawkę ruchu. [Księżyc w Strzelcu]

Z astrologicznego punktu widzenia CZWARTEK będzie najspokojniejszym dniem tygodnia. Potrzeba klarowności i porządku zepchnie wszystkie inne rzeczy na dalszy plan i będziemy mogli stosunkowo łatwo skoncentrować się na ważnych sprawach. Warto poświęcić się teraz zadaniu, które wymaga skupienia, dyscypliny i precyzji. Z działających energii skorzystają wszelkiego rodzaju badania i dociekania dotyczące kwestii zasadniczych oraz planowanie dalszej strategii działania (ale nie podejmujcie jeszcze żadnych konkretnych kroków!). Pod wieczór zaczniemy odczuwać coraz większe napięcie i niepokój, które mogą wyładować się nazajutrz.

W PIĄTEK możemy osiągnąć przełom. Konfiguracje astrologiczne doskonale nadają się również do tego, żeby zainicjować ważną zmianę w ciągnącej się od dawna sprawie. Jednak tam, gdzie dotychczas próbowano odwlec w czasie podjęcie ważnych działań lub decyzji, sytuacja zrobi się teraz delikatna. W takim przypadku nieoczekiwane zdarzenie wywoła kryzys, który przyspieszy zmianę. [Księżyc w Koziorożcu, 5.6. o godz. 17:32 Wenus wejdzie do znaku Lwa]

Większości z nas WEEKEND upłynie w przyjemny sposób. Zapragniemy spotkać się z przyjaciółmi, zadbać o kontakty ze znajomymi, zorganizować coś razem, poflirtować albo po prostu spojrzeć na świat obiektywnie i z zainteresowaniem. Spotkania i rozmowy na temat mediów elektronicznych będą przebiegać w luźny, kreatywny sposób. Z wibracji tych dni skorzystają głównie osoby otwarte na nowe, ciekawe impulsy i pomysły. Otwartość pozwoli nam też podejść w sposób nieszablonowy do wielu starych problemów i znaleźć ich rozwiązanie. [Księżyc w Wodniku]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2015 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »