Prognoza tygodniowa 1. – 7.4.2019

Zamieszczony przez dnia Mar 31, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: demony przeszłości / przygrywka, cz. 2 / pomysły, wizje i eksperymenty w drodze ku nowym czasom

 


Nadal – niczym ciemne chmury na horyzoncie – mogą powracać sprawy z przeszłości, energie i obrazy uwięzione w starych problemach, a także związane z nimi kompulsje, lęki, obawy, złość i wściekłość. Mimo to nadchodzący tydzień przyniesie nam wiele radosnych chwil.

Teraz z łatwością spojrzymy w przyszłość, weźmiemy pod uwagę ciekawe możliwości i zapragniemy spróbować czegoś nowego. Dodatkowo wzrośnie zainteresowanie życiem i ludźmi, nie zabraknie nam też fantazji ani inspiracji. To dobry czas, żeby przedyskutować nowe pomysły i wizje albo zająć się kreatywnymi projektami. Niewykluczone, że jakiś pomysł, który od dawna chodzi nam po głowie, w końcu nabierze konkretnych kształtów, zdołamy sformułować myśli, które dotychczas były zmącone albo wyjaśnić niejednoznaczną sytuację.

Wykorzystajcie okazję, żeby zająć się sprawą, która jest dla Was ważna, żeby zasięgnąć dodatkowych informacji albo przemyśleć lub przemedytować wybraną kwestię. Część osób będzie po prostu cieszyć się lekkością życia, zabawą i – tymczasowo – odsunie na drugi plan szarą codzienność. Mnogość pomysłów, duża ilość rozmaitych podniet i skłonność do ulegania fascynacji niosą jednak niebezpieczeństwo rozproszenia sił. Jeśli chcecie osiągnąć coś konkretnego, to miejcie to na uwadze. Jakość czasu wyraźnie nie sprzyja trudnym, uciążliwym przedsięwzięciom ani projektom wymagającym koncentracji czy uwagi.

 

Demony przeszłości


W drugiej połowie tygodnia ciemne chmury, o których była mowa, napłyną bliżej i przykują naszą uwagę. Jeśli skorzystaliście z możliwości relaksu i odprężenia, jaką przyniosły poprzednie dni albo dokonaliście analizy pomysłów, to będziecie dobrze przygotowani do podjęcia decyzji – w tym lub przyszłym tygodniu.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK, WTOREK i ŚRODA większości z nas upłyną raczej na luzie. Zapragniemy po prostu być, porozmyślać o czymś pięknym i płynąć z prądem zdarzeń. Duża otwartość i wrażliwość pozwolą nam przeżyć romantyczne chwile, doznać piękna i harmonii albo wizji dotychczas niedostrzeżonego potencjału. Z drugiej strony nasilą jednak skłonność do dekoncentracji i ulegania obcym wpływom.

W miarę możliwości warto spożytkować te dni, żeby odpocząć od prozy dnia codziennego, trochę pofantazjować, pomarzyć, pomedytować albo zająć się czymś kreatywnym. Z jakości czasu skorzysta również aktywność na łonie natury lub związana z przyrodą. Pozwólcie się zainspirować! Z podjęciem ważnych, długofalowych decyzji warto jednak (jeszcze) poczekać. To również nie jest odpowiednia pora na projekty wymagające koncentracji, siły woli i dyscypliny. [Księżyc, Wenus, Merkury, Neptun w Rybach]

W CZWARTEK klimat ulegnie wyraźnej zmianie. Powróci dynamika i chęć działania. To dobry dzień, żeby spotkać się z przyjaciółmi i porozmawiać o wszystkim, co nas porusza. Mówcie o własnych wizjach i pomysłach, zadajcie pytania, które od dawna Was absorbują, zbierajcie informacje dotyczące swojego projektu, ale z konkretnym działaniem jeszcze trochę poczekajcie. Pora sprzyja również rozmaitym formom rekreacji, ale nie jest korzystna na zadania wymagające precyzji i dokładności.

 

Nów w znaku Barana


W PIĄTEK o 10:50 nastąpi nów (16°). Ten dzień będzie punktem energetycznego przesilenia – dostarczy nam istotnych impulsów do działania i wyraźnie skieruje nasz wzrok w stronę przyszłości. Może temu towarzyszyć potrzeba działania i ruszenia do przodu.

Jednocześnie w piątek wieczorem i w SOBOTĘ rano do głosu dojdą wspomniane na wstępie „demony przeszłości”. Przeszkody, frustracje i lęki mogą nam utrudnić realizację zadań i odciągnąć uwagę od konkretnego celu, do którego zmierzamy. Jeśli wiecie, czego chcecie i zaangażujecie się w to całym sobą, a zarazem zachowacie elastyczne podejście, to możecie pokonać wszelkie utrudnienia i wykonać ważny krok do przodu. Nie dajcie się zapędzić w kozi róg! Jeśli będziecie otwarci i ciekawi świata, to osiągniecie więcej, niż się spodziewacie.

W SOBOTĘ wieczorem powróci spokój. Mimo wciąż panującego podniecenia zapragniemy na moment przystanąć i poświęcić nieco czasu na przestudiowanie faktów oraz uwarunkowań. Zadajcie sobie pytanie, co w życiu jest dla Was ważne i trwajcie przy tym. To dobra pora na prace w domu i w ogrodzie czy wszelką aktywność służącą dobremu samopoczuciu. Osoby, które są gotowe zająć się tym, co już jest zaplanowane i na spokojnie poświęcić wszystkiemu, co dla nich istotne, mogą teraz wzmocnić swoje zasoby i posiadane siły oraz stworzyć solidne podstawy pod decyzje, które przyjdzie im podjąć w nadchodzącym tygodniu. [Księżyc w Byku].

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »