POTĘGA KOBIECOŚCI – w sprzedaży

Zamieszczony przez dnia Paź 2, 2014 | 0 komentarzy

POTĘGA KOBIECOŚCI – w sprzedaży

Z radością informuję, że od dzisiaj dostępna jest w sprzedaży druga książka Vereny Bachmann pt. Potęga kobiecości – symbolika astrologiczna w zwierciadle zmian.
Ta lektura praktycznie nie wymaga znajomości astrologii i może zainteresować naprawdę każdego! Autorka ciekawie połączyła w niej elementy psychologii, historii i filozofii z wiedzą o symbolicznym znaczeniu planet oraz Świateł, aby ukazać zderzenie dwóch wizji świata, matriarchalnej z patriarchalną. Potęgę kobiecości szczególnie polecam osobom, które chcą zrozumieć charakter i ewentualne problemy towarzyszące związkom międzyludzkim, rodzicom pragnącym poznać mechanizmy warunkujące prawidłowy rozwój dziecka w rodzinie i umiejętność tworzenia przez nie (w przyszłości) satysfakcjonujących relacji, wszystkim, którzy z uwagą śledzą zachodzące na świecie zmiany, w tym powolne, ale systematyczne przejmowanie władzy przez kobiety. Bachmann zachęca do obserwowania rzeczywistości i wyciągania własnych wniosków.
Na okładce magiczny medalion autorstwa Oberona Zell-Ravenhearta, o którym więcej wkrótce.

Książka do kupienia na stronie www.mintaka.com.pl lub wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty – 35,00 zł książka + wysyłka 11,00 zł – na konto: Wydawnictwo Mintaka, nr konta 60 1050 1575 1000 0090 9534 5188 (bank ING), BIC: INGBPLPW, adres: 55-120 Oborniki Śl., ul. Orkana 1/9.

© 2014 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »