Pod obstrzałem 14. – 20.10.2019

Zamieszczony przez dnia Paź 13, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: pod obstrzałem / decyzje i ich konsekwencje / po punkcie kulminacyjnym, gdy napięcie sięgnęło zenitu, i PRZED następnymi decyzjami / rozważyć kolejne kroki / przeprowadzić negocjacje / wyjaśnić problemy w związkach

 

Na najbliższe dni znacząco wpłyną wydarzenia minionego tygodnia. W poniedziałek procesy osiągną kolejne apogeum. Tego dnia zapadną istotne decyzje dotyczące przyszłości, a kryzys wymusi dokonanie wyboru lub karta odwróci się dziwnym zrządzeniem losu.

 

Pod obstrzałem


Pod obstrzałem znajdą się przede wszystkim autorytety oraz przywódcy. Najczęściej będzie chodzić o podjęte przed paroma dniami decyzje albo przyjęte stanowisko. Również w związkach i wszelkich formach partnerstwa trzeba otwarcie wyrazić własne zdanie, wyznać prawdę i podjąć wiążące zobowiązania. Tutaj główną rolę odegra zgodność wewnętrznej postawy z zachowaniem, ewentualnie autentyczność wszystkich zaangażowanych.

Osoby, które w minionym tygodniu podjęły zasadnicze decyzje albo świadomie wykonały pewne kroki i teraz je potwierdzą, mogą wrzucić na luz. Zrelaksujcie się i porozmawiajcie na temat dalszej strategii działania oraz związanych z nią możliwości. Jakość czasu sprzyja szukaniu informacji, wyjaśnianiu spraw i podjęciu negocjacji. W szerszym, pełniejszym kontekście zobaczymy też doświadczenia z przeszłości. Ujrzymy kulisy lub pierwotną motywację jakiejś sprawy. Większe zbliżenie i porozumienie będzie możliwe także tam, gdzie chodzi o podjęcia kolejnych działań i decyzji.

 

Klamka nie zapadnie


Ponieważ Merkury wchodzi w obszar swojej przyszłej retrogradacji, to uzyskane teraz rezultaty mogą mieć tymczasowy charakter. W kolejnych tygodniach będzie trzeba skorygować, a w razie potrzeby zrewidować omówione sprawy i powzięte decyzje. Dopiero pod koniec listopada i na początku grudnia możemy wyciągnąć ostatecznie wnioski i zamknąć temat.

 

Zmiana jest nieunikniona!


Gorzej, jeśli silne energie minionych dni czy tygodni zostały wykorzystane do tego, aby stawić opór zmianom, jeśli unikaliśmy bezpośredniej konfrontacji, storpedowaliśmy podjęcie działań czy rozwój.
W takim przypadku spadek napięcia uwolni dotychczas kontrolowane, blokowane czy tłumione siły. Tego rodzaju sytuację można porównać do pęknięcia tamy. Wydarzenia, które z astrologicznego punktu widzenia miały nastąpić wcześniej, wyładują się w sposób gwałtowny i niespodziewany.

W życiu codziennym warto wykorzystać najbliższe dni, żeby zająć się tymi wszystkimi zadaniami, na które wcześniej zabrakło nam czasu. To również dobra pora na regenerację i zebranie sił. Pozwólcie sobie na chwilę wytchnienia – wkrótce pojawią się nowe wyzwania!

 

Tydzień w szczególe


Jak wspomniałam na wstępie – w PONIEDZIAŁEK kolejne apogeum osiągną procesy minionego tygodnia. Teraz wzrośnie siła woli, chęć działania i gotowość do konfrontacji. Możecie zamknąć coś, co zostało rozpoczęte w minionych dniach. Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że ktoś zakwestionuje Wasze zamiary i motywacje.
Jeśli w głębi duszy jesteście świadomi swoich intencji i gotowi ich bronić, to nie tylko możecie utrzymać swoją pozycję, ale również osiągnąć istotny przełom w ważnej sprawie. Pod obstrzałem znajdą się przywódcy, autorytety i ojcowie. Demonstrowanie władzy, szantaże lub groźby łatwo doprowadzą do eskalacji konfliktu. Nie warto jednak za wszelką cenę unikać konfrontacji.
Zadbajcie o odpowiednią porcję ruchu na świeżym powietrzu. Z jakości czasu skorzysta też aktywność sportowa.

W PONIEDZIAŁEK wieczorem emocje opadną. We WTOREK i w ŚRODĘ chęć aktywnego działania będzie wyraźnie ograniczona. Teraz wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa, wiarygodności i stabilności oraz gotowość pragmatycznego podejścia do życia. Wykorzystajcie okazję, żeby zająć się tematem, który jest dla Was szczególnie ważny. Istnieją spore szanse, że znajdziecie teraz wsparcie. Możecie też wykorzystać ten czas na odpoczynek, zakosztować przyjemności albo zadbać o swoje związki.

 

Spotkania, rozmowy, serdeczność


W CZWARTEK i w PIĄTEK wzrośnie ochota na kontakty i rozmowy. Warto teraz spotkać się ze znajomymi, zadbać o swoje relacje z innymi ludźmi, porozmawiać o swoich potrzebach i pragnieniach. Jeśli będziecie otwarci, to możecie się zainspirować, uzyskać nowy punkt widzenia lub znaleźć sprzymierzeńców dla tego, co zamierzacie zrobić. Miejcie jednak świadomość, że prawda ma niejedno oblicze i często jest kwestią punktu widzenia.
Uwaga, możemy mieć problem z tym, żeby odróżnić wizję od fantazji i kłamstwa. Zbierajcie doświadczenia, ale z podjęciem wiążących decyzji trochę poczekajcie.

WEEKEND stoi pod znakiem bezpieczeństwa, wspólnoty i przynależności. W SOBOTĘ i w NIEDZIELĘ poczujemy potrzebę czułości, serdeczności i akceptacji. Spędźmy ten czas z ludźmi bliskimi naszemu sercu. Z jakości czasu skorzystają również sprawy związane z rodziną, ciepłem domowego ogniska oraz wszystko, co sprawia, że dobrze się czujemy. Uważajcie na silną skłonność do patrzenia na życie i ludzi przez pryzmat starych spraw i wzorców z dzieciństwa. Nie pozwólcie też, aby kierowały Wami stare wzorce zachowań, lęki, urazy czy uwarunkowania. Bądźcie otwarci na swoje aktualne potrzeby oraz uczucia i dajcie takie samo prawo również swojemu otoczeniu. Wtedy wydarzą się cudowne i głęboko poruszające rzeczy.

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »