Pełnia w Byku 11. – 17.11.2019

Zamieszczony przez dnia Lis 10, 2019

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: pełnia w Byku / wizje i mądrość / głębsze zrozumienie wydarzeń ostatnich tygodni / znaleźć sojuszników / odświeżyć stare znajomości / reprezentować ideały / wykorzystać możliwości / uwaga: tam, gdzie jest światło, jest też cień

 

Dla wielu osób będzie to całkiem przyjemny tydzień, który przyniesie ciekawe możliwości. Wszyscy, którzy wykorzystają nadarzające się okazje, mogą teraz sporo załatwić i osiągnąć. Prawdopodobnie zdołamy uchwycić głębszy sens albo zajrzeć za kulisy jakiejś sprawy. Jednocześnie bez trudu dostrzeżemy powiązania między rzeczami i ludźmi oraz tkwiący w nich potencjał, zobaczymy i zrozumiemy zdarzenia w szerszym, pełniejszym kontekście.

 

Czas Skorpiona


Najlepiej jakość czasu wykorzystają wszyscy, którzy będą gotowi bez reszty zaangażować się w coś. Pozwólcie poruszyć się lub zainspirować temu, czego teraz doświadczycie. Na poziomie osobistym możecie lepiej zrozumieć własną drogę, odkryć sens i znaczenie przeszłości. Niewykluczone, że dzięki jakiemuś spotkaniu lub związkowi dowiecie się więcej o sobie i o tym, co łączy was z danym człowiekiem.
Osoby będące w związkach doświadczą prawdziwych wzlotów albo bolesnego upadku. Spotkaniom z nieznajomymi mogą towarzyszyć doznania déjà-vu.

Z drugiej strony najbliższe dni wielu osobom przyniosą rozczarowanie i uzmysłowią nam, że jakaś od dawna żywiona nadzieja się nie spełni. Musimy zobaczyć, co nadal jest dobre i ważne, a co straciło już rację bytu. Niewykluczone, że trzeba będzie z czymś się pożegnać, zamknąć stare rozdziały i opłakać jakąś „śmierć”.
Jeśli teraz zakochacie się, to możecie mieć trudność z zobaczeniem, czy jest to myślenie życzeniowe, dostrzeżenie nieodkrytego potencjału czy też nawiązanie do czegoś starego. Dlatego przed wyciągnięciem ostatecznych wniosków warto nieco pogłębić doświadczenie.

 

Merkury w retrogradacji


Jakość czasu sprzyja skorygowaniu kwestii prawnych, ustaleń, umów oraz dostępnej wiedzy. Tam, gdzie istnieje gotowość wyłożenia kart na stół i dostrzeżenia również trudniejszych aspektów, istnieją spore szanse, że zostanie osiągnięty rezultat o przyszłościowym potencjale. Nie bądźcie jednak rozczarowani, jeżeli od razu nie będziecie mogli wdrożyć w życie uzyskanych informacji i sukcesów. W niektórych przypadkach prawdziwe owoce tego, co się teraz wydarzy, wyjdą na jaw dopiero w kolejnych miesiącach.

Na konkretnym, codziennym poziomie warto zadbać o najbliższe otoczenie i odświeżyć stare kontakty.
Z dostępnej teraz inspiracji i fantazji skorzystają też działania twórcze i artystyczne.
Jeśli to dla Was za dużo, możecie po prostu odprężyć się i dać ponieść prądowi życia. Bądźcie jednak ostrożni w podejściu do finansów i wartości. Na tym polu może dochodzić do nieporozumień i rozczarowań. Nie dajcie się zwieść pięknym pozorom albo obietnicom, nie wyciągajcie pochopnych wniosków ani nie ferujcie przedwczesnych wyroków!

 

Tydzień w szczególe


W PONIEDZIAŁEK i we WTOREK na pierwszy plan wysuną się rzeczy, które uprzyjemniają nam życie i czynią je pewniejszym. W tych dniach poczujemy dużą potrzebę wiążących zobowiązań, wiarygodności i niezawodności. Jednocześnie pewien wewnętrzny niepokój albo nieprzewidziane zewnętrzne czynniki wymuszą na nas otwartość i elastyczność, ew. skłonią do wypróbowania czegoś nowego.

 

Pełnia w Byku


We wtorek o 14:34 nastąpi pełnia w Byku. Prawdopodobnie jeszcze bardziej wzrośnie wewnętrzne napięcie, ale pojawi się też okazja, żeby w zupełnie nowym świetle zobaczyć wydarzenia minionych dwóch tygodni. Pamiętajcie, aby wygospodarować więcej czasu na wszystko, co zamierzacie zrobić. Dokonując introspekcji lub zagłębiając się w jakiś temat, zrozumiecie wiele ważnych rzeczy. Ostatni nów miał miejsce 28 października – czas na podsumowanie.

ŚRODA i CZWARTEK stoją pod znakiem kontaktów. W tych dniach poczujemy ogromną potrzebę porozmawiania na najróżniejsze tematy i zorganizowania czegoś wspólnie z innymi. Teraz wzrośnie tęsknota za więzią i pełnią, pragnienie doświadczenia światów paralelnych czy imaginarium albo gotowość otwarcia się na treści duchowe.
Chociaż jakość czasu zawiera w sobie element zabawowy, to trzeba pamiętać, że poczyniona dla żartu uwaga lub jakiś nieopatrzny gest mogą mieć znaczniej bardziej długotrwały efekt, niż nam się wydaje.
W najlepszym razie bez wysiłku traficie na ślad głębszej prawdy. Możecie też wykorzystać ten czas na szukanie potrzebnych informacji albo wyjaśnienie otwartych kwestii i nieporozumień. W przypadku pozyskanych dopiero informacji lub nowych kontaktów trzeba jednak zachować szczególną ostrożność. Istnieje spore niebezpieczeństwo niejasności, nieporozumień oraz błędnych interpretacji.

Również w PIĄTEK nie zabraknie nam chęci porozmawiania na najróżniejsze tematy. Wykorzystajcie okazję, żeby wyjaśnić w związkach otwarte kwestie. Opowiedzcie o swoich pomysłach, pragnieniach i nadziejach. Istnieją spore szanse, że znajdziecie sojuszników! Wieczorem nastrój ulegnie radykalnej zmianie – wzrośnie poziom wrażliwości i wyczulenia. Nie bierzcie na siebie zbyt wiele!

 

Wrażliwość psychiki


W czasie WEEKENDU na pierwszy plan wysuną się kwestie wspólnoty, przynależności oraz poczucia bezpieczeństwa. Spędźcie ten czas z ludźmi, którzy są Wam szczególnie bliscy. Jeśli wykorzystaliście szanse, jakie przyniosły poprzednie dni, to możecie teraz wykonać ważny krok albo osiągnąć przełom. Warto też poświęcić chwilę na działania, które karmią duszę. W NIEDZIELĘ nie potrzeba wiele, żeby doprowadzić kogoś do furii. Dlatego postarajcie się nie prowokować innych i nie róbcie fochów. Najlepiej otwarcie wyraźcie swoje potrzeby.

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »