MIEJCIE ODWAGĘ – radosnych świąt!

Zamieszczony przez dnia gru 23, 2020

Miejcie odwagę wyruszyć ku Nowemu! Kończy się szczególny rok, pełen wyzwań, ograniczeń i niepewności. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na początku było „trzęsienie ziemi” (pożary w Australii),
a później napięcie rosło.

Prawdopodobnie w 2020 wszyscy doświadczyliśmy bezradności, strachu o bliskich, o własne zdrowie i przyszłość. Niejeden nas czuł frustrację i gniew z powodu zakazów czy ograniczeń. Wielu straciło swoich najbliższych i nie mogło pożegnać odchodzących. Wzrosło poczucie osamotnienia, liczba zaburzeń depresyjnych i lękowych.
Zapewne część osób straciła pracę, doświadczyła przemocy, a w związkach pojawiły się kryzysy i konflikty. Przede wszystkim: znana nam rzeczywistość legła w gruzach. Bez wątpienia nic nie wygląda już tak jak wcześniej.

Niewątpliwie astrologicznemu połączeniu Saturna z Plutonem towarzyszą najbardziej bolesne manifestacje. Obie planety oznaczają śmierć, obie skłaniają do rezygnacji z czegoś. Ale ich spotkanie wskazuje również na koniec dotychczasowego porządku.
Kończymy rok koniunkcją Jowisza z Saturnem, która zapowiada narodziny zupełnie nowej jakości. Ten proces – jak to z porodem bywa – nie będzie łatwy i przyjemny, ale jest światełko w tunelu. I tego światełka przybywa!

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku życzę Wam optymizmu, radości i spokoju ducha.
Nowe już się rodzi – czy tego chcemy, czy nie – a stare powoli, stawiając wielki opór będzie odchodzić.
To również proces, który dokona się w czasie. W tym roku czekają nas trzy kwadratury Saturna z Uranem, kolejno w lutym, czerwcu i grudniu. Ten aspekt niewątpliwie sprzyja usunięciu przeżytków.
Warto zrobić małą rewolucję w swoim życiu, zanim wyręczy nas w tym los lub inni.


Miejcie odwagę!


Dlatego:
Miejcie odwagę!… Nie tę jednodniową,
Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska,
Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową
Nie da się zepchnąć ze swego stanowiska.

Miejcie odwagę… Nie tę tchnącą szałem,
która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem
Przeciwne losy stałością zwycięża
– tego Wam życzę z całego serca.

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie!
Kochani, dbajcie o siebie i bądźcie zdrowi.

RADOSNYCH ŚWIĄT!

2 komentarze

  1. Dziękuję Pani za wszystko. Życzę wszelkiej pomyślności.

Wyślij komentarz

Translate »