MAGICZNYCH ŚWIĄT!

Zamieszczony przez dnia Gru 22, 2019

Z całego serca dziękuję Wam za obecność, poświęcony czas i wnikliwą lekturę moich postów.
Bardzo dziękuję za wszystkie mejle, komentarze i telefony.
Dziękuję za niezwykle ciekawe inspiracje i sugestie.
Ogromnie dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, i za całą pozytywną energię, jaką od Was otrzymałam.
Ze wszech miar dziękuję za spotkania – te w realu, astralu i w sieci, które obu stronom dostarczyły wielkiej satysfakcji.
Mam nadzieję, że 2020 rok przyniesie jeszcze więcej okazji do bezpośrednich kontaktów.

Życzę Wam – Kochani – radosnych i ciepłych świąt Bożego Narodzenia!
Z radości płynie chęć życia oraz energia do działania, do tego, aby chciało się chcieć.
Tylko wtedy, gdy jesteśmy szczęśliwi, mogą pojawić się szerokie perspektywy, nowe możliwości i zdrowie.
Niech nadchodzące święta, spędzone w przyjacielskim, rodzinnym gronie, będą dla Was czasem miłości, refleksji, narodzin Światła i Nowego Człowieka.
Wejdźcie z powagą, optymizmem i wiarą w Nowy Rok, a ten, przebiegając pod auspicjami Koziorożca, stworzy Wam fantastyczne szanse rozwoju

– niech MOC i ŚWIATŁOŚĆ będą z Wami!
Magicznych świąt!
Monika

2 komentarze

  1. Niewiele mogę napisać w obliczu tak pięknych życzeń z Pani strony. Pozwolę sobie dołączyć do tak licznego grona osób które są Pani wdzięczne za to wszystko czym się Pani z nami dzieli. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak wiele praktycznej mądrości zawiera astrologia mimo że rozumiem może z 5% i to pobieżnie. Dziękuję że przedstawia Pani to w tak przystępny dla przeciętnego człowieka sposób. Od siebie życzę aby osiągnęła Pani sukces we wszystkim co sobie zamierzy oraz zawsze cieszyła się wspaniałym zdrowiem i witalnością. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku !

    • Serdecznie dziękuję! Mam nadzieję, że udaje mi się powoli obalać mity, jakie narosły wokół astrologii – jest to naprawdę niesamowita dziedzina o ogromnych możliwościach. Zwłaszcza w połączeniu z psychologią odsłania zupełnie nowe oblicze. Panie Konradzie, zapraszam na warsztat, gdzie na pewno porozmawiamy o tematach, które są ważne dla każdego z nas, a z perspektywy horoskopu nabierają zupełnie nowego wymiaru. I z 5% szybko zrobi się znacznie więcej 🙂 Ciepło pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
      – Monika

Wyślij komentarz

Translate »