Jeden jeniec za 1027 więźniów. Gilad Szalit na wolności

Zamieszczony przez dnia Paź 18, 2011 | 0 komentarzy

Jeden jeniec za 1027 więźniów. Gilad Szalit na wolności

Izraelski sierżant Gilad Szalit jest już na wolności i znajduje się obecnie w Egipcie. Ma wrócić do Izraela po ponad pięciu latach spędzonych w niewoli Hamasu.

Szalit został porwany przez palestyńskich bojowników o świcie, 25 czerwca 2006 roku [nów w znaku Raka 03°57], ten incydent trzy dni później zapoczątkował izraelską ofensywę w Strefie Gazy, a w grudniu 2008 roku był jednym z pretekstów wszczęcia operacji pod kryptonimem Płynny Ołów.

W zamian za Szalita Izrael zgodził się uwolnić ponad 1000 palestyńskich więźniów. Na wieść o ugodzie tysiące Palestyńczyków w Strefie Gazy wyszło na ulice. Na znak radości zaczęli strzelać w powietrze i trąbić klaksonami. – Dziś wróg ustąpił pod naszymi żądaniami. To tylko początek – rozległo się z głośników meczetów.

Wielu Izraelczyków krytykuje negocjacje obawiając się, że ustępstwa skłonią palestyńskie organizacje do kolejnych uprowadzeń. Rodziny zamordowanych w zamachach bezskutecznie próbowały naciskać na Netanjahu, by nie ulegał Hamasowi. Sprawa Szalita jest kontynuacją strategii izraelskiej armii, która za priorytetową dla wojskowego morale uznaje  zasadę uwolnienia/odbicia pojmanego żołnierza.

Gilad Szalit urodził się 28 sierpnia 1986 roku, o godzinie 3:56 EED, w Nahariyya, Izrael, 035e05, 33n00, obok radix (dane pochodzą ze strony tarot forum, ale autor wpisu nie podaje ich źródła).

Więźniów i uwięzienie w horoskopie sygnifikują: 12. dom, znak Ryb, Neptun i Jowisz (jego władcy) oraz Saturn (problemy, ograniczenia).

W tym przypadku Jowisz przebywa w znaku Ryb (ofiara, poświęcenie), a Saturn (władca DC = jawni wrogowie) w znaku Strzelca (obcokrajowcy), tworząc kwadraturę z dwoma podstawowymi sygnifikatorami: Słońcem (ogranicza wolę, tworzy poważne przeszkody) i Księżycem (opór ze strony innych, zastraszenie).

Jednak o uwikłaniu losowym decydują tutaj przede wszystkim:

Palec Diabła złożony z kwadratury Lilith/Chiron – Jowisz i Plutona na wierzchołku w znaku Skorpiona w 4. domu (dom, rodzina, ojczyzna; Skorpion wraz z Rakiem sygnifikuje dodatkowo egregor żydowski!);

aspekt węzłów księżycowych z Wenus, władczynią dwóch domów kardynalnych (przeznaczeniowych): 4. i 10.;

wspomniany już Pluton w 4. domu, w znaku Skorpiona (śmierć i transformacja, intensywne doświadczenia) w kwadraturze do osi AC/DC (ogromne moce, nad którymi nie można zapanować, a które wpływają bezpośrednio na osobę i jej jawnych wrogów: źródła podają, że na skutek samej tylko operacji Płynny Ołów zginęło 14 Izraelczyków i 1350 Palestyńczyków, w tym setki cywilów, kobiet i dzieci).

Dodatkowo koniunkcja Lilith i Chirona wskazuje na ukryte głęboko w człowieku prasiły, archaiczne moce, które bardzo trudno zintegrować w życiu. Zwykle biorą one górę i wpychają właściciela horoskopu w określone sytuacje służące realizacji Przeznaczenia.

Dla przypomnienia: W czasie porannego ataku dwóch żołnierzy SOI zostało zabitych a czterech innych odniosło rany, w tym sam Szalit, który złamał lewą rękę i odniósł rany lewego ramienia [znak Bliźniąt]. I tylko on stał się słynnym na całym świecie jeńcem niezgody oraz pretekstem do rozpoczęcia kolejnych akcji militarnych.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w dniu uwolnienia zaktywizowane zostały wyżej wymienione aspekty i planety:

Saturn utworzył koniunkcję z natywną Wenus,

Lilith ze wstępującym węzłem księżycowym

Księżyc przebywał w punkcie nowiu z 25.6.2006 roku (porwanie).

Zachęcam do przyjrzenia się temu horoskopowi (np. dominantom planetarnym) i jeszcze raz zaznaczam, że godzina urodzenia nie pochodzi z pewnego źródła.

© 2011 AstroTranslatio. All rights reserved.

Wyślij komentarz

Translate »