Horoskop tygodniowy 8.4.-14.4.2013

Zamieszczony przez dnia Kwi 7, 2013 | 0 komentarzy

Horoskop tygodniowy 8.4.-14.4.2013

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: określenie swojej pozycji i napływ nowych impulsów / celowe wykorzystanie siły, mocy oraz dynamiki / przełamanie tabu / ujawnienie tajemnic / działanie i postawa

Również nadchodzący tydzień przyniesie sporą dawkę dynamicznej energii. W związku z tym poczujemy przemożną potrzebę aktywności, zorganizowania czegoś, a także osiągnięcia jak najlepszych wyników. Do głosu dojdą wiosenne uczucia, radość życia i żądza przygód. Jednocześnie silna tendencja do podejmowania impulsywnych działań, rywalizowania z innymi oraz reagowania agresją na wszystko, co nie jest po naszej myśli, sprawią, że atmosfera stanie się nerwowa. Głównie tam, gdzie nie będzie możliwości celowego zastosowania silnych energii, ich nagromadzenie i spiętrzenie doprowadzi do bezpośrednich, niekontrolowanych wyładowań. Jednak osoby, które wiedzą, czego chcą, mogą teraz przystąpić do dzieła i sporo osiągnąć. Z aktualnych wpływów planetarnych szczególnie skorzystają przedsięwzięcia wymagające siły woli, siły przebicia oraz pewnego fizycznego wysiłku.

Niektórym te dni dostarczą nowych bodźców i dadzą szansę wylansowania nowego projektu, inni muszą jeszcze poczekać, ponieważ impulsy konieczne do działania otrzymają dopiero za tydzień. A ponieważ silne energie napierają teraz i szukają sposobu manifestacji, to ostatnia grupa może poczuć ogromne, wewnętrzne napięcie powiązane z uczuciem bezsilności,  bezradności czy rosnącego sfrustrowania. W takiej sytuacji postarajcie się świadomie wybrać formę aktywności, która pozwoli rozładować powstałe blokady. Doskonale nadają się do tego sporty, prace w ogródku oraz wszelkiego rodzaju porządki.

Inne konstelacje informują, że nadeszła pora, aby głębiej zająć się zachodzącymi procesami, zbadać ich powody oraz tło, a także wyciągnąć na światło dzienne sprawy dotychczas ukryte. Naszą uwagę zwrócą na siebie również kwestie władzy i bezsilności, historie ofiar i ich oprawców, istniejące zależności i zobowiązania. Bądźmy teraz uważnymi, wnikliwymi obserwatorami, nie zadowalajmy się  tym, co jawne i oczywiste, lecz próbujmy dotrzeć do sedna zagadnienia. W niektórych przypadkach nastąpi teraz przełamanie tabu albo zostanie uchylony rąbek jakiejś tajemnicy! W efekcie zobaczymy dany temat w całkiem nowym świetle i zrozumiemy go w szerszym kontekście. Ewentualnie wywołane skandale poruszą opinią publiczną i zacznie się poszukiwanie bądź napiętnowanie winnych. Gdyby coś podobnego spotkało Was osobiście, to nie wydawajcie pochopnych wyroków ani nie reagujcie przedwcześnie. Jeśli zachowacie zimną krew, to istnieje szansa, że sytuacja bez Waszego udziału przyjmie dość nieoczekiwany, lecz właściwy obrót.

W PONIEDZIAŁEK (8.4.) skłaniające do aktywności i wyczynów energie zrównoważą się z potrzebą harmonii oraz wzajemnego zrozumienia. Najlepiej zaplanujcie ten dzień w sposób, który pozwoli Wam przeplatać działanie z chwilą na marzenia, tęsknoty oraz bycie Tu i Teraz albo porozmawiajcie z innymi o swoich wizjach czy fantazjach. Z dostępnych energii skorzystają wszelkie kreatywne projekty.

We WTOREK (9.4.) da o sobie znać niepokój i – mówiąc krótko – zacznie nas nosić. Poczujemy ochotę, żeby spróbować czegoś nowego, zrobić jakiś eksperyment albo zaryzykować niecodzienne posunięcie; będziemy też gotowi wyrwać się, uciec i … „rzucić to wszystko w diabły”. Osoby lubiące przygody mogą już zacierać z radości ręce – czeka nas interesujący, a nawet ekscytujący dzień. Jednak pamiętajmy, że wszędzie tam, gdzie trudno o jasny, konkretny cel, możemy impulsywnym bądź nieprzemyślanym działaniem więcej zniszczyć niż zyskać. Najlepiej poszukajcie lub stwórzcie sobie swego rodzaju „plac zabaw”, na którym będziecie mogli dać upust swoim kreatywnym i eksperymentatorskim zapędom. Ponadto liczcie się z możliwością wystąpienia nieoczekiwanych zwrotów akcji i nie podejmujcie przedwczesnych, ostatecznych decyzji w ważnych sprawach!

W ŚRODĘ (10.4.) przypada nów. Ten dzień dostarczy nam zastrzyk silnej, kreatywnej energii. Zechcemy wyruszyć w drogę i poznać świat! Odebrane teraz impulsy oraz podjęte działania wywołają niebywały, wręcz piorunujący efekt i częściowo długofalowe skutki. Wykorzystajcie okazję, aby poświęcić się projektom, które uważacie za istotne, a przede wszystkim zadbajcie o odpowiednią dawkę ruchu.

W CZWARTEK (11.4.) i w PIĄTEK (12.4.) dynamiczne siły na chwilę zostaną powściągnięte i wyhamowane. W tych dniach możliwe są różne warianty scenariusza. Z jednej strony możemy teraz postawić na konkret, wykorzystać istniejące zasoby oraz przy odpowiednim uporze urzeczywistnić jakieś przedsięwzięcie. Ewentualnie będziemy musieli zaciągnąć wiążące zobowiązanie i zaangażować się w coś ze wszystkimi tego konsekwencjami. Z drugiej strony w tych dniach historie z przeszłości, nadmierne dążenie do bezpieczeństwa czy potrzeba kontroli mogą utrudnić nam działanie. Bądźcie gotowi zatrzymać się i sprawdzić, w czym rzecz, a potem zdecydujcie, jakie powziąć kroki.

WEEKEND obiecuje ekscytujące spotkania i ciekawe rozmowy. Poczujemy przemożną potrzebę zobaczenia się z kimś oraz zorganizowania czegoś wspólnie z innymi; o spokoju, relaksie i odpoczynku raczej możemy zapomnieć. Ogromna otwartość, a także wrażliwość na wszystko, co dzieje się wokół, przyniesie ciekawe doświadczenia oraz wglądy, ale sprawi również, że będziemy bardziej niż zwykle przeczuleni czy podatni na rozproszenie. Cieszcie się tym, co ofiaruje Wam życie, i pozwólcie się zainspirować, uważajcie jednak, żeby nie rozdrobnić się przy tym albo nie roztrwonić sił.

Tłum.: MJD. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2012 AstroTranslatio. All rights reserved.

Wyślij komentarz

Translate »