Horoskop tygodniowy 4. – 10.6.2018 (związki)

Zamieszczony przez dnia Cze 3, 2018

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: związki / pomysły / informacje / czy wódz jest Bogiem? / wartości wystawione na próbę: co jest wizją, pełniejszą lub głębszą prawdą; co jest produktem manipulacji lub błędnego postrzegania a co kłamstwem?

 

Po dość spokojnym okresie nadchodzące dni mogą przynieść niejasne, trudne do konstruktywnego wykorzystania sytuacje. To co teraz nastąpi, będzie początkiem kolejnej, intensywnej fazy. W centrum uwagi znajdą się media, wiedza i informacje, jak również związki i wartości. Doświadczenia i wydarzenia w tych dziedzinach zainicjują zmianę kursu.

Ogólnie nadal dominuje potrzeba rozmów i kontaktów. Astrologiczne konfiguracje sprzyjają inspirującym, ekscytującym dyskusjom na najróżniejsze tematy, duchowym wzlotom i wizjonerskim pomysłom.
Wysoki poziom wrażliwości wzmocni zdolność „wczucia się” w temat bądź przeżycia innych, wychwycenia subtelnych niuansów i usłyszenia tego, co nie zostało wypowiedziane. Z działających energii skorzystają artyści, osoby twórcze i kreatywne oraz zajmujące się duchowością.

Na codziennym poziomie możemy jednak mieć problem z subtelnym, trudnym do logicznego wyjaśnienia odbiorem rzeczywistości, z odróżnieniem, czy dana informacja lub spostrzeżenie jest prawdziwa/-e a wizjonerski pomysł ciekawy i pożyteczny, czy też stanowi wytwór wyobraźni, jest myśleniem życzeniowym, wyrazem nieświadomych lęków bądź obaw. W kontaktach z wszelkiego rodzaju mediami zaleca się ostrożność.
Bądźcie otwarci na wszystko to, co Was teraz spotka, nie wydawajcie jednak pochopnych osądów ani nie podejmujcie długofalowych decyzji. Wtedy stopniowo zdołacie odróżnić ziarno od plew i wyciągnąć interesujące wnioski.
Gorzej, jeśli zafiksujemy się na jakiejś konkretnej ideologii albo uprzedzeniu i wszystkie przeżycia będziemy odpowiednio do tego interpretować. W takim przypadku nawet najbardziej niezrozumiałe pomysły czy informacje zostaną odebrane jako „prawdziwe” i wywołają trudne do logicznego wyjaśnienia reakcje.

Poza tym czeka nas wiele niejasności, które wprowadzą chaos i zamieszanie; grożą nieporozumienia i dezinformacje. Osoby na zwierzchnich stanowiskach mogą zdobyć status wizjonerskich, inspirujących przywódców albo idoli. Z drugiej strony któraś z nich zostanie przyłapana na kłamstwie lub oszustwie, ewentualnie wyjdą na jaw jej matactwa.

Zgodnie z innym odpowiednikiem aktualności nabiorą tematy, ideały i pomysły, które absorbowały naszą uwagę pod koniec lutego i na początku marca. Zostaną one teraz poddane swego rodzaju testowi na wytrzymałość. Zobaczymy, co jest pożyteczne i ma potencjał rozwojowy, a co było czystą iluzją.

Na próbę zostaną też wystawione wszelkiego rodzaju wartości i związki. W gospodarce, finansach, nieruchomościach itp. wyraźnie wyjadą na jaw istniejące zależności, okaże się, że konieczna jest zmiana sposobu myślenia bądź trzeba dokonać przewartościowania. W tym kontekście na szczególną uwagę zasługują wszelkiego rodzaju długi, podatki i wiążące zobowiązania.
W związkach padną ważne pytania. Tutaj na pierwszy plan wysuną się kwestie dotyczące lojalności i wiarygodności oraz gotowość podjęcia wiążących zobowiązań. W efekcie wyraźnie zobaczymy, co jest żywe, autentyczne i spójne, a co bazuje na lęku, kontroli, manipulacji albo nadużyciu władzy. W pierwszym przypadku relacja ulegnie wzmocnieniu, w drugim rozpadowi, ewentualnie grożą nieprzyjemne sceny, groźby i wymuszenia. Pary zakochanych mogą liczyć na intensywne i namiętne chwile. Jednak wszystko, co wydarzy się na tym polu, jest dopiero początkiem dłuższego procesu, który przyniesie zaskakujące zmiany.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK ogólnie upłynie nam miło i sympatycznie. To dobra pora, żeby zadbać o przyjaźnie i kontakty z innymi ludźmi albo zrobić coś, co ożywi nasz umysł. Energie nie sprzyjają działaniom wymagającym dużej siły woli czy dyscypliny. [Księżyc w Wodniku]

Już we WTOREK klimat ulegnie wyraźnej zmianie. Tego dnia wzrośnie poziom wrażliwości, do głosu dojdą wszelkiego rodzaju tęsknoty, w efekcie możemy mieć problem z obiektywną, rzeczową oceną sytuacji lub innych ludzi.
Z działających energii skorzystają wszystkie osoby aktywne twórczo lub artyści. Możliwe są również romantyczne lub duchowe przeżycia. Najlepiej nie bierzcie teraz na siebie zbyt wiele, cieszcie się pięknem życia i poszukajcie inspiracji, nie podejmujcie jednak istotnych decyzji. [Słońce w koniunkcji z Merkurym 16° Bliźniąt]

W ŚRODĘ i w CZWARTEK nastąpi energetyczne apogeum tego tygodnia. W tych dniach zamanifestują się wszystkie opisane na wstępie tematy i generalnie możemy mieć problem z odróżnieniem prawdy od fikcji albo zewnętrznej rzeczywistości od wewnętrznej. Najlepiej wygospodarujcie dostatecznie dużo przestrzeni, aby wykorzystać dostępną wyobraźnię i inspirację, nie ferujcie jednak pochopnych wyroków ani nie wyciągajcie przedwczesnych wniosków.  Wydarzenia, jakie teraz nastąpią, mogą wykraczać poza zwykłą codzienność. Warto zachować ostrożność w stosunku do wszelkich informacji. [Księżyc w Rybach, Słońce i Merkury kwadratura Neptun 17°, Wenus w opozycji do Plutona 21°]

W PIĄTEK poczujemy silną potrzebę aktywności, wzrośnie też skłonność do impulsywnego działania. Najlepiej wykorzystać ten czas na realizację od dawna planowanych przedsięwzięć albo przeprowadzenie dyskusji. Trzymajcie jednak nerwy na wodzy, nie dajcie się ponieść frustracji czy złości. Nie przekraczajcie też granic innych osób. Warto zadbać odpowiednią dawkę ruchu! [Wenus w opozycji z Lilith 24°]

Podczas WEEKENDU pojawi się wiele napięć. W efekcie byle błahostki wywołają nadspodziewanie gwałtowne reakcje. Przede wszystkim w SOBOTĘ [Księżyc w Baranie], ale również w NIEDZIELĘ mogą wyładować się nagromadzone w ciągu tygodnia uczucia oraz agresja. Nie dajcie się sprowokować i bądźcie przygotowani na zaskakujące zwroty akcji.

W niedzielę po południu tempo opadnie, poczujemy wyraźną potrzebę rozkoszy, spokoju i stabilności.
W tym czasie warto skorzystać z uroków życia albo zorganizować spotkanie z dobrymi przyjaciółmi. [Księżyc w Byku]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2018 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »