Horoskop tygodniowy 3.6.-9.6.2013

Zamieszczony przez dnia Cze 2, 2013

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: rozum i emocje / intelekt i intuicja / wiedza jest władzą / mówić czy milczeć – oto jest pytanie / zaskakujące odkrycia / nowe pomysły i wnioski

Konstelacje nadchodzącego tygodnia oferują zróżnicowane impulsy oraz trendy – w efekcie powstanie nieobliczalna mieszanka intelektu, emocji, fantazji i inspiracji, duchowych wzlotów i wrażliwości. Istotnych wydarzeń należy oczekiwać też w trwającym procesie transformacji. Dlatego doświadczenia tych dni w wielu dziedzinach wyznaczą kierunek na przyszłość i zadecydują o dalszym biegu wypadków. Niewykluczone, że wstrząsające, brzemienne w skutki incydenty uzmysłowią nam, iż mimo posiadanych umiejętności, środków oraz zaawansowanych technologii nie jesteśmy w stanie przewidzieć pewnych zjawisk czy kierować ich przebiegiem. Potężne oddziaływania energetyczne stworzą jednocześnie szansę na osiągnięcie przełomu w jakiejś sprawie. Poza tym istotną rolę odegrają teraz wszelkie aspekty człowieczeństwa, np. podatność na zranienie, słabości i wady, empatia, troskliwość, miłość, dążenie do władzy i dominacji czy gotowość do poświęceń.

Także na polu duchowo-religijnym możemy spodziewać się ważnych procesów. Nadchodzące dni przyniosą zarówno wizje, duchowe wzloty, doświadczenie pełni, więzi i solidarności, jak również głęboki ból czy cierpienie. Najlepiej, jeśli pozostaniemy elastyczni i jak najbardziej bezstronni w ocenie zachodzących zjawisk, wtedy cały tydzień ze swoją huśtawką uczuć nabierze pozytywnego charakteru. Na poziomie życia codziennego układy planetarne dostarczą nam rozmaitych przeżyć, zależnie od sytuacji i horoskopu. Luźne spotkania, ciekawe, pobudzające rozmowy będą przelatać się z intensywnymi, bardzo emocjonalnymi i głęboko poruszającymi momentami. W miarę upływu czasu do głosu coraz silnej zaczną dochodzić emocje, a także związane z nimi potrzeby i reakcje. Dlatego spory problem sprawi nam zachowanie dystansu i nieuleganie panującemu wokół nastrojowi. Wprawdzie tam, gdzie istnieją odmienne punkty widzenia, nadal będziemy gotowi przystąpić do otwartej dyskusji i wybadać różne warianty, a w przypadku rozbieżności znaleźć rozwiązanie zadowalające wszystkie strony, ale raz po raz dadzą o sobie znać trudne do zrozumienia, irracjonalne elementy. Odegrają one niebagatelną rolę w zachodzących procesach i znacząco wpłyną na bieg zdarzeń, który w efekcie nabierze nieprzewidywalnego charakteru. Najlepiej, jeśli połączymy posiadaną wiedzę z przeczuciami w celu uzyskania całościowego obrazu sprawy. Tam, gdzie uda się scalić różne dyscypliny oraz poziomy postrzegania, możliwe są zdumiewające wglądy i cudowne zmiany. Gorzej, jeżeli spróbujemy manipulować rozwojem wypadków poprzez ujawnienie bądź zatajenie faktów, zmieszamy prawdę z fikcją albo zabraknie nam odwagi, aby stawić czoła tematom, które nie pasują do ogólnie przyjętego obrazu świata. Szczególnie dotyczy to zodiakalnych Bliźniąt oraz Panien, wszystkich osób urodzonych w pierwszej połowie znaków Barana, Raka, Wagi i Koziorożca, a także następujących tematów: komunikacja, media, handel, transport, podróże, oświata, kształcenie, wychowanie oraz nauka. W tych sferach życia może dojść do błędów, osobliwych incydentów i nieoczekiwanego obrotu spraw. Z działających energii skorzystają kontakty międzyludzkie, zagadnienia kreatywne i artystyczne oraz wszelka działalność duchowa. W wymienionych dziedzinach istnieje szansa na osiągnięcie ważnego przełomu.

Już na początku tygodnia do głosu dojdą różnorodne i kontrastujące ze sobą prądy oraz impulsy. W PONIEDZIAŁEK (3.6.) i we WTOREK (4.6.) poczujemy wyraźną potrzebę czynu, zapragniemy uwolnić się od wszelkich ograniczeń, podbić nowe obszary, a przynajmniej zrobić coś niekonwencjonalnego. Pojawi się też ogromna chęć sprowokowania innych. Jednocześnie wysoki poziom wrażliwości i spora podatność na zranienie sprawią, że byle błahostka podważy naszą wiarę we własne siły, zdezorientuje nas albo wywoła niespodziewanie gwałtowne reakcje. W najlepszym razie zdołamy znaleźć zaskakujące rozwiązanie kwestii, która od dawna nas absorbuje, czy przeciąć jakiś węzeł gordyjski. Taka możliwość zaistnieje przede wszystkim tam, gdzie nie będziemy uparcie trwać przy własnym zdaniu, ale wykażemy się elastycznym podejściem do sprawy; posłuchajcie głosu swojej intuicji! Gorzej, jeżeli górę wezmą wewnętrzne napięcia, lęki bądź popędy albo spróbujecie zatuszować niepewność, przyjmując wyjątkowo krytyczną postawę.

W ŚRODĘ (5.6.) i CZWARTEK (6.6.) tempo życia wyraźnie zwolni, do głosu dojdzie potrzeba spokoju i bezpieczeństwa, łatwiej przyjdzie nam też koncentracja na konkretnych faktach. To dwa dobre dni, aby zająć się kwestiami materialnymi, zadbać o dom i ogród albo własne ciało oraz duszę. Zaplanujcie jednak dostatecznie dużo czasu na wszystko, co robicie, nie usiłujcie niczego przyspieszyć ani wymusić. Dostrojenie się do naturalnego biegu zdarzeń pozwoli samoistnie rozwiązać wiele problemów! Jeśli natomiast spróbujecie przedwcześnie wyciągnąć wnioski albo podjąć decyzje, to ryzykujecie frustrującymi lub ciężkimi doświadczeniami.

W PIĄTEK (7.6.) i w SOBOTĘ (8.6.) nastąpi energetyczne apogeum bieżącego tygodnia. W tych dniach do głosu dojdą wszystkie opisane wcześniej tematy i wystąpią silne turbulencje. W piątek początkowo możemy mieć problem z koncentracją na konkrecie. Spora otwartość i wrażliwość pozwoli nam łatwiej wczuć się we wszystko i umożliwi niezwykłe doświadczenia, głównie w dziedzinie muzyki oraz duchowości. Z drugiej strony rozproszenie zwiększy skłonność do błędów oraz mieszania wrażeń czy poziomów doznań. W sobotę  znacząco wzrośnie intensywność przeżyć, a  zachodzące procesy osiągną punkt krytyczny i zwrotny. Dodatkowo o godzinie 17:56 nastąpi nów, który wyznaczy nowy impuls głównie w sferze wszelkiego rodzaju związków i kontaktów. W najlepszym razie tego dnia zdołamy osiągnąć ogromny przełom, ale niewykluczone również, że jakaś od dawna skrywana bądź tłumiona prawda ujrzy światło dzienne, wcześniej pieczołowicie podtrzymywany obraz rozpadnie się albo wydarzenia spowodują niespodziewany obrót zdarzeń. Dlatego oczekujcie nieoczekiwanego!

W trakcie NIEDZIELI nastąpi kolejna, ale już bardziej subtelna zmiana energetyczna. Poczujemy większą potrzebę przynależności do grupy, na znaczeniu zyskają również wszelkiego rodzaju wspólnoty oraz systemy (rodzina, naród, ojczyzna itp.). Tego dnia warto poświęcić nieco czasu, aby odpowiedzieć sobie na następujące pytania: Z czym czuję się związany i do czego przynależny? Co mnie karmi i trzyma przy życiu? Do istnienia której społeczności pragnę się przyczynić? Zwróćcie uwagę na swoje uczucia i zaobserwujcie, jakie sygnały napływają z ich strony – warto.

Tłum.: MJD. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2013 AstroTranslatio. All rights reserved.

Wyślij komentarz

Translate »