Horoskop tygodniowy 28.5. – 3.6.2018 (pełnia)

Zamieszczony przez dnia Maj 29, 2018

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: pełnia / pomiędzy kolejnymi fazami / wyjaśnić otwarte kwestie / zadbać o przyjaźnie i kontakty, przedyskutować pomysły, wysondować nowe możliwości

 

Z astrologicznego punktu widzenia będzie to dość spokojny i dla wielu osób przyjemny okres. Nadszedł czas, żeby odetchnąć, a także zadbać o wszystkie rzeczy, które w minionych, często stresujących tygodniach zostały odsunięte na bok. Do głosu dojdą teraz bardzo zróżnicowane energie, dlatego o tym, co wysunie się na pierwszy plan, zadecyduje już konkretny, indywidualny horoskop.

Ogólnie w najbliższych dniach wyraźnie wzrośnie ochota na kontakty i rozmowy. Ciekawe dyskusje na różne tematy mogą ukazać stare sprawy w zupełnie nowym świetle. Z kolei gotowość poruszenia nawet trudnych kwestii w sposób otwarty i bez uprzedzeń pozwoli nam pozbyć się bagażu przeszłości i zdobyć pożyteczne informacje. Jednocześnie pojawi się potrzeba zrozumienia, współczucia i więzi. Dodatkowo zapragniemy wyjść innym naprzeciw, włączyć ich do naszych działań i planów albo wesprzeć w tym, co robią. W efekcie powstaną doskonałe warunki do przeprowadzenia owocnych rozmów oraz ciekawych spotkań.

Czy wiecie, co tak naprawdę jest dla Was ważne, czy znacie swoje pragnienia? W takim razie nadeszła pora, żeby je wyjawić! Jeżeli będziecie przy tym otwarci i szczerzy, to istnieją spore szanse, że zostaniecie wysłuchani i potraktowani poważnie.

Wszelkiego rodzaju autorytety oraz osoby na kierowniczych stanowiskach mogą teraz przedstawić swoje pomysły, plany i wizje albo zademonstrować własne poglądy, zamiary i wartości. Jeżeli będziecie przy tym jednoznaczni i autentyczni, to zyskacie na znaczeniu.
Gorzej, jeśli zostaną podjęte próby manipulacji, przejęcia nad kimś kontroli, górę wezmą frustracje, potrzeba rywalizacji, nieprzepracowane porażki czy ideologie. W takim przypadku istniejące szanse nie zostaną zauważone ani spożytkowane, dojdzie do utwardzenia stanowisk, co w kolejnych tygodniach doprowadzi do ostrego wyładowania.

Na codziennym poziomie warto zadbać o przyjaźnie i kontakty albo odpocząć. Z działających teraz energii skorzystają wszelkie formy komunikacji, media, podróże, nauka i badania, a także sprawy dotyczące związków oraz kreatywnych projektów. Wykorzystajcie istniejące możliwości! Już kolejne tygodnie przyniosą nowe wyzwania!

Aktualne konfiguracje nie wzbudzą zbyt wielu emocji, jednak warto być przygotowanym na pewne niespodzianki. Wprawdzie po okresie dużych napięć w końcu zapanuje spokój, ale w związku z tym mogą gwałtownie wyładować się spiętrzone energie, które wcześniej nie znalazły dla siebie ujścia. Tzn. w czasie kryzysu ludzie wyzwalają wyjątkowe siły albo wykorzystują napięcia, aby poradzić sobie z wyzwaniem i przejąć kontrolę nad sytuacją. Kiedy krytyczny moment już minie, wtedy powstrzymywane energie zostają uwolnione i do tej pory tłumione tematy nagle wypływają na powierzchnię.

Zgodnie z innym odpowiednikiem zobaczymy też prawdziwe znaczenie i efekt wydarzeń, które miały miejsce przed dwoma tygodniami czy powziętych wtedy decyzji. Ewentualnie zamanifestują się ich skutki i w efekcie wywołają silne reakcje.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK zdominuje głębia i emocjonalna intensywność. Tego dnia zapragniemy przeniknąć jakiś temat i zbadać dotychczas ukryte aspekty sprawy. Jeśli nie naruszycie przy tym cudzych granic, to możecie uzyskać ważne informacje. [Księżyc w Skorpionie]

We WTOREK po południu (16:19) nastąpi pełnia. Z jednej strony poczujemy silną potrzebę prawdy i sprawiedliwości, z drugiej wzrośnie gotowość działania oraz poszukania sposobu dotarcia do celu. Jednocześnie informacje, jakie się teraz pojawią, mogą rzucić nowe światło na doświadczenia i wydarzenia minionych dwóch tygodni. Warto wykorzystać ten czas na określenie własnej pozycji. Jeśli zrobicie to w sposób rzeczowy i uczciwy, to stworzycie dobre warunki do podjęcia dalszych działań. [Pełnia 9° Strzelca]

W ŚRODĘ energie ulegną wyraźnej zmianie – wzrośnie chęć porozmawiania na najróżniejsze tematy, nie zabraknie nam też wyobraźni ani kreatywnych pomysłów. Wykorzystajcie okazję, aby wyjaśnić wszelkie otwarte kwestie albo przedyskutować jakiś wizjonerski pomysł. [Księżyc w Strzelcu, Merkury w Bliźniętach]

W CZWARTEK i w PIĄTEK nastrój będzie bardziej poważny. W tych dniach poczujemy silną potrzebę klarowności i konkretnych, namacalnych faktów, jak również gotowość do aktywnego wsparcia pomysłu czy wizji, ewentualnie stworzenia wspólnych podstaw dla jakiegoś projektu. W najlepszym razie zdołamy położyć podwaliny pod dalsze działania. Jeśli postawicie na rzeczowość, cierpliwość i dyscyplinę, to możecie wiele osiągnąć. [Księżyc w Koziorożcu]

Na klimat SOBOTY mocno wpłyną wydarzenia i energie poprzednich dni. Ogólnie wzrośnie emocjonalna intensywność oraz wola osiągnięcia czegoś, i to za wszelką cenę. Tam, gdzie wcześniej została wykonana solidna praca, może nastąpić istotny przełom albo zwrot. Gorzej, jeśli uparcie i bez względu na wszystko spróbujemy przeforsować własne zamiary bądź utrudnić wykonanie kolejnego kroku.

W takim przypadku w NIEDZIELĘ wyładują się nagromadzone frustracje albo agresja. Generalnie ostatni dzień tego tygodnia będzie miał dość ambiwalentny charakter. Poczujemy teraz ogromną potrzebę kontaktów i rozmów, ale nasze postrzeganie rzeczywistości zabarwią stare wyobrażenia, koncepcje, lęki oraz złość.
W efekcie nawet banalne incydenty wywołają gwałtowne reakcje. Jeśli w takich momentach zdołacie na chwilę przystanąć i dostrzec panujące realia, to macie szansę pozbyć się bagażu przeszłości i wyjaśnić trudne sprawy. W przeciwnym razie grozi eskalacja konfliktu. Ogólnie liczcie się teraz z nieoczekiwanymi wydarzenia i nagłymi zwrotami akcji. Na drodze i w kontakcie z elektroniką warto zachować większą uwagę! [Księżyc w Wodniku]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2018 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »