Horoskop tygodniowy 20.5.-26.5.2013

Zamieszczony przez dnia Maj 19, 2013 | 0 komentarzy

Horoskop tygodniowy 20.5.-26.5.2013

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: ożywione dyskusje i pielęgnowanie kontaktów / odmiana i inspiracja / odróżnienia pragnień od rzeczywistości, prawdy od fantazji, wizji od iluzji

W tym tygodniu na pierwszy plan wysuną się kontakty i rozmowy. Otwarcie na nowości, chęć odmiany oraz gotowość zaczerpnięcia inspiracji stworzą ogólnie luźną atmosferę, w której niejedno wyda się możliwe. Część osób czekają ciekawe spotkania a nawet flirt, inni wykorzystają okazję, aby za pośrednictwem sieci społecznościowych porozmawiać na pasjonujący ich temat, natomiast trzecia grupa rzuci się w wir zabawy albo poświęci czynnościom, które sprawiają jej frajdę. Uwaga, możemy jednak zatracić się w mnogości pomysłów i wariantów, wielostronnym, aczkolwiek czysto teoretycznym roztrząsaniu jakiejś kwestii i fantazjowaniu, co mogłoby być, gdyby… Wtedy nie osiągniemy pożytecznego rezultatu. Tam, gdzie pomysły, informacje, myśli oraz kontakty nie zostaną ugruntowane ani pogłębione, wydarzenia i doświadczenia tych dni nabiorą charakteru przelotnej migawki. Trwałe i owocne okażą się tylko wówczas, jeśli ich nie zignorujemy i będziemy gotowi uwzględnić je na dalszym etapie. Zgodnie z innym odpowiednikiem tej konstelacji, możemy teraz – niestety – bardzo łatwo pomylić pragnienia z rzeczywistością, autentyczne wizje z iluzjami, dać się zwieść fantastycznym obrazom i wielce obiecującym perspektywom. W takim przypadku istnieje spore niebezpieczeństwo rozczarowań. Bądźcie otwarci na inspirację i nowe źródła natchnienia, cieszcie się wszystkimi ekscytującymi chwilami, ale nie zapominajcie, że poza światem fantazji istnieje też normalna, codzienność. Jeśli jakaś rzecz wyda się Wam istotna, to świadomie poświęćcie dostatecznie dużo czasu na to, aby przed podjęciem kluczowej decyzji wyrobić sobie całościowy obraz sytuacji.

Oprócz plotek, paplaniny, zabawy i lekkich momentów, naszą uwagę mogą jednak zaabsorbować również bardzo poważne, a nawet głęboko poruszające kwestie. Całkiem możliwe, że dzięki zaskakującym informacjom i odkryciom ujrzymy jakiś temat w całkiem nowym świetle, a nieprzewidziane wydarzenia wzbudzą ogromną sensację. Z kolei inna konstelacja mówi, że tam, gdzie dotychczas uparcie opierano się zmianom, może dojść do nagłego i niekontrolowanego wyładowania spiętrzonej energii, która niczym trzęsienie ziemi zachwieje strukturą. Szczególną uwagę zwrócą na siebie następujące zagadnienia: sieci społecznościowe, media i wszystkie środki komunikacji, transport, podróże, gospodarka i handel, kształcenie i szkolnictwo.

Na początku tygodnia rozluźnienie nie będzie jeszcze zbytnio odczuwalne, konstelacje zafundują nam raczej huśtawkę uczuć. Przede wszystkim w PONIEDZIAŁEK (20.05.) duża wrażliwość sprawi, że podczas rozmowy zwykłe drobnostki szybko nabiorą rangi poważnego problemu, wywołując gwałtowne reakcje. Jednocześnie wieczorem wzrośnie potrzeba kontaktów z innymi ludźmi, chęć poruszenia otwartych kwestii i przedyskutowania spornych punktów.

We WTOREK (21.5.) i w ŚRODĘ (22.5.) dodatkowo da o sobie znać rosnące napięcie. Potrzeba harmonii, zrozumienia i partnerskiej wymiany myśli będzie wyraźnie kontrastować z drażliwością oraz tendencją do buntowania się przeciwko wszelkim możliwym ograniczeniom. Dlatego w tych dniach nastrój może ulegać bardzo szybkim zmianom. Wystarczy słowo czy gest, aby wyzwolić podświadome napięcie i rozmowa, która początkowo przepełniona była współczuciem, empatią oraz gotowością znalezienia uczciwych, akceptowalnych przez wszystkie strony rozwiązań, zakończy się istną eksplozją; ale także odwrotnie: otwarta, ożywiona a nawet gwałtowna dyskusja może nagle odsłonić czyjąś niesamowitą wrażliwość. Zatem liczcie się z całą serią nieoczekiwanych zwrotów akcji i tym, że nieprzewidziane zrządzenie losu w jednej chwili zupełnie zmieni Wasze plany i wyobrażenia na jakiś temat. Napływ nowych informacji może też spektakularnie wpłynąć na zachodzący proces transformacji. Jeśli będziecie uważni, uczciwi i zdołacie – mimo wszystko – zachować spokój oraz otwartość, to istnieje szansa na poruszenie nawet najbardziej drażliwych tematów, rozwiązanie trwającego od dłuższego czasu konfliktu oraz uleczenie starych ran. Osoby działające twórczo i kreatywnie mogą w tych dniach skorzystać z ogromnej inspiracji.

CZWARTEK (23.5.) i PIĄTEK (24.5.) to dwa dobre dni na spotkania z ludźmi, którzy coś dla nas znaczą, albo zajęcie się ważnymi zagadnieniami. Przede wszystkim w sprawach wymagających i trudnych konstelacje pozwolą nam wykazać się potrzebną powagą i wytrwałością oraz dotrzeć do sedna historii, bez tracenia z oczu obrazu całości. Ewentualnie będziemy musieli przeskoczyć samych siebie i stawić czoła kwestii, której dotychczas skutecznie unikaliśmy. Sytuacja zrobi się wielce problematyczna, jeśli zechcemy za wszelką cenę bronić czegoś, co przestało prawidłowo funkcjonować.

Wczesnym rankiem 25 maja (6:24) nastąpi pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca. W nocy z piątku na SOBOTĘ warto zwrócić uwagę na swoje sny, ponieważ możliwe są wizjonerskie wglądy! Weekend przyniesie nam sporą dawkę zapału i inspiracji, nie będziemy również narzekać na brak wyobraźni, kreatywności, chęci wspólnego zorganizowania czegoś z innymi czy romantycznych chwil. Cieszcie się tym, co przynosi Wam życie, bądźcie też gotowi na luzie i z pełną otwartością spróbować czegoś nowego. Pamiętajcie jednak, że nawet najwyższe loty kiedyś się kończą i znowu trzeba stanąć na ziemi, dlatego wystrzegajcie się nadmiernych i zbyt idealistycznych oczekiwań. Nie każdą możliwość da się wykorzystać i nie każdy potencjał urzeczywistnić. Jeśli weźmiecie sobie tę prawdę do serca, to czeka Was cudowny weekend!

Tłum.: MJD. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2013 AstroTranslatio. All rights reserved.

Wyślij komentarz

Translate »