Horoskop tygodniowy 2.9.- 8.9.2013

Zamieszczony przez dnia wrz 1, 2013

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: dostrzeżenie błędów, słabości, wad i niedociągnięć / porządkowanie, oczyszczenie, wyjaśnienie

Również w tym tygodniu do głosu dojdą diametralnie różne tendencje. Chociaż nie zabraknie nam zachęty do zabawy, to jednak aktywne energie bardziej wskazują na poważną pracę oraz skoncentrowane działanie. W wielu dziedzinach należy uporządkować sprawy i uzyskać jasny obraz sytuacji. Dotyczy to nie tylko konkretnych rzeczy, będziemy też musieli przejrzeć informacje, zweryfikować własny harmonogram oraz taktykę działania pod kątem ich praktyczności. Dlatego jest to doskonały tydzień na porządki i zajęcie się wszystkim, co wcześniej zaniedbywaliśmy.

Zgodnie z innym odpowiednikiem omawianego układu wyjdą teraz na jaw wszelkie błędy, słabe punkty, braki czy niedociągnięcia. Osoby gotowe spokojnie przyjrzeć się im (bez szukania od razu winnych), mają szansę wprowadzić stosowną korektę albo znaleźć dotychczas niewidoczne rozwiązanie. Na pierwszy plan wysuną się następujące tematy: codzienność, warunki pracy, zdrowie, przyroda i kwestie społeczne. Jednocześnie układy sprzyjają przeprowadzeniu prac wstępnych oraz studium wykonalności. Kto ma wizję albo jasny plan działania, ten może zacząć planować ich realizację! Brawura, przesadny aktywizm albo improwizacja szybko napotkają jednak przeszkody. Na niepowodzenie skazane będą również umyślne próby wymuszenia czegoś. Osoby, które wiedzą, czego chcą, poważnie zajmą się swoimi zadaniami czy projektami, uwzględniając istniejące okoliczności, mogą teraz zdumiewająco wiele osiągnąć.

Inny układ planetarny umożliwi nam znalezienie partnera bądź sprzymierzeńca dla jakiegoś projektu, warunek jest jeden: otwarcie, rzeczowo i bez uprzedzeń wprowadzimy drugą stronę w temat, nie pomijając też jego ujemnych aspektów. Rozmawiajcie o swoich wizjach i zamiarach, ale także przemyśleniach, obawach i wątpliwościach; bądźcie gotowi przedstawić swoje intencje i uzasadnić własne stanowisko (bez wyjaśniania go czy usprawiedliwiania!), wówczas (często nieoczekiwanie) napotkacie pomoc i wsparcie. Uwaga, biadoleniem albo narzekaniem, próbą manipulowania czy wywieraniem nacisku nie zajdziecie daleko. Ogólnie w tych dniach obowiązuje jedna zasada: małymi krokami można bardzo dużo osiągnąć. Jednak bez pracy, zaangażowania ani gotowości pójścia na kompromis niczego nie wskóramy.

Ogólnie PONIEDZIAŁEK (2.9.) upłynie dość przyjemnie. Nie zabraknie nam radości życia i woli działania, a osoby, które podążą za spontanicznymi impulsami, mogą liczyć na zaskakujące doświadczenia. Szczególnie tego dnia trzeba jednak uważać na poszanowanie istniejących granic oraz reguł, gdyż nieostrożność w tym zakresie może być przykra w konsekwencjach.

WTOREK (3.9.) przyniesie mieszany program. Wciąż odczuwalna radość życia będzie regularnie tłumiona. Istniejące słabości oraz błędy staną się boleśnie oczywiste, nawet tam, gdzie wszystko z pozoru przebiega prawidłowo niekorzystne okoliczności bądź nieszczęśliwy splot zdarzeń może doprowadzić do komplikacji. [Słońce opozycja Chiron] Energie nadają się jednak doskonale do tego, aby zająć się istniejącymi nieporozumieniami i wyjaśnić (niedomknięte) sprawy z przeszłości. Osoby, które będą gotowe otwarcie stawić czoła nieprzyjemnym doświadczeniom i trudnym kwestiom, mają szansę niejedno wyjaśnić, nawet w pozornie zawikłanych sytuacjach może nastąpić zaskakująca zmiana na lepsze.

ŚRODĘ (4.9.) i CZWARTEK (5.9.) zdominuje raczej kontemplacyjny nastrój. Pojawi się ogromna potrzeba klarowności i porządku, jak również duża wrażliwość i podatność na zranienie, w efekcie byle błahostka może wywołać silny efekt. Te dwa dni dadzą nam okazję do tego, aby w spokoju popracować nad ważnymi tematami. Wiele uwagi wymagają teraz procesy psychiczne, kwestie zdrowia i sprawy powszednie. Osoby, które poświęcą czas, aby krok po kroku zająć się tym, co wyjdzie na jaw, mogą wiele wyjaśnić zarówno wewnętrznie, jak i w materialnym świecie. Na pierwszy plan wysuną się zagadnienia związane z przyrodą oraz środowiskiem naturalnym, planowaniem, organizacją, wiele możemy zdziałać również na polu szeroko pojmowanej duchowości. W czwartek o godzinie 13.36 nastąpi nów Księżyca. Warto wtedy zadać sobie pytanie, co tak naprawdę ma dla nas w życiu znaczenie, w co jesteśmy gotowi angażować siły. Impulsy, które teraz napłyną, ze wszech miar zasługują na uwagę! Jeśli będziecie gotowi wykonać związaną z tym pracę, to w efekcie może powstać coś o długotrwałym znaczeniu.

PIĄTEK (6.9.) jest dniem fazy przejściowej. Energie sprzyjają szczególnie działaniom wymagającym skrupulatności oraz uwagi, a zatem skorzystają z nich prace porządkowe, analizy, segregowanie informacji, ale również rozmowy dotyczące dalszej strategii działania w zakresie konkretnego projektu.

Podczas WEEKENDU w centrum zainteresowania znajdą się wszelkiego rodzaju związki. Pora wyjaśnić otwarte kwestie i lekceważone wcześniej rozbieżności. Powrócą tematy aktualne pomiędzy 23 a 28 sierpnia i niewykluczone, że kroki, których wtedy nie wykonaliśmy, decyzje, które nie zostały podjęte, bądź wnioski, których nie wyciągnięto, teraz przyprą nas do muru, ewentualnie samo życie poprzez zdarzenia wymusi konieczny ruch. Z drugiej strony możemy uzyskać nowy obraz sytuacji dotyczący tamtego okresu albo wkroczymy w następną, zasadniczą fazę trwających procesów. Bądźcie gotowi na otwartą i uczciwą konfrontację z innymi, nie dajcie się uwikłać w żadne gierki o władzę i nie ulegajcie silnym skłonnościom do manipulowania kimkolwiek. Warto pamiętać, że z energii weekendu skorzystają wszelkie działania o twórczym i kreatywnym charakterze.

Tłum.: MJD. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2013 AstroTranslatio. All rights reserved.

Wyślij komentarz

Translate »