Prognoza tygodniowa 11. – 17.6.2018

Zamieszczony przez dnia Cze 10, 2018

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: dzisiaj tak, jutro zupełnie inaczej – jak chorągiewka na wietrze/ znajomości i informacje wystawione na próbę / nowe perspektywy i nadzieje, ale również wątpliwości i niepewność w dziedzinie komunikacji / przetrzeć niezbadane szlaki w związkach

 

Najbliższe dni przyniosą rozmaite i częściowo sprzeczne sygnały, to znaczy, że jednocześnie mogą zachodzić diametralnie różne procesy.
W zupełnie nową fazę wkroczą tematy poruszone w ubiegłym tygodniu. W niektórych sprawach wystąpią opóźnienia, niepowodzenia albo problemy. Generalnie chodzi oto, aby sprawdzić wykonalność jakiegoś pomysłu czy wizji, ew. konsekwencje zawartej umowy.

Wyraźnie wyjadą na jaw słabości pewnego projektu i w związku z tym zwątpimy w słuszność dotychczasowej drogi. Jednak wszystko to, co ma ręce i nogi, ostatecznie zostanie wzmocnione, a obrany kurs – potwierdzony. Równocześnie otrzymamy nowe impulsy do działania. Dodatkowo w związkach, sprawach dotyczących partnerstwa i wartości mogą nastąpić nieoczekiwane zmiany i napłyną wcześniej niebrane pod uwagę informacje. W tym przypadku chodzi o to, aby przezwyciężyć stare, skostniałe, niepasujące już formy i eksperymentować z nowymi możliwościami. W efekcie związki bazujące na niespójnych wyobrażeniach zostaną zakończone lub przekształcone w taki sposób, aby lepiej odpowiadały indywidualnym potrzebom zaangażowanych. Również w odniesieniu do wartości trzeba dokonać ponownej oceny sytuacji.

Podsumowując, można powiedzieć, że wszystko będzie teraz możliwe, ale w ujęciu szczegółowym sprawy mogą przebiegać niezgodnie z planem lub oczekiwaniami. Najlepiej odnajdą się w tym osoby otwarte na nowe rozwiązania, żyjące tu i teraz oraz potrafiące kreatywnie poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. Tacy ludzie mogą liczyć na zdumiewająco pozytywne rezultaty swojego działania.
Trudności czekają jednak tych, którzy mają ustalone wyobrażenie na temat świata i konkretne oczekiwania albo sądzą, że dzięki sile woli, przebiegłości, uporowi czy „słusznej postawie” osiągną upragniony cel.
W takim przypadku grożą niepowodzenia, rozczarowania bądź ślepe uliczki, a reakcje będą gwałtowne i destrukcyjne.

Na konkretnym, codziennym poziomie wyraźnie wzrośnie ochota na rozmowy, zainteresowanie kontaktami towarzyskimi i wspólnymi działaniami. Jednocześnie nie zabraknie też gotowości zaangażowania się w nowe pomysły i możliwości. Szanse na porozumienie w zakresie wspólnych wizji i twórczych projektów istnieją przede wszystkim tam, gdzie zainteresowani zechcą podzielić się z innymi swoimi pomysłami, pragnieniami i punktem widzenia oraz uwzględnią stanowisko drugiej strony. Energie sprzyjają również wszelkim rozrywkowym i radosnym działaniom. Cieszcie się chwilą swobody i wykorzystajcie dostępny potencjał!
Z aktualnych układów astrologicznych skorzystają głównie projekty o artystycznym i kreatywnym charakterze.

Równocześnie w tych dniach zostanie mocno zaktywizowana płaszczyzna emocjonalna, wzrośnie potrzeba serdeczności, przynależności, zrozumienia i akceptacji. Dlatego przede wszystkim w przypadku niepowodzeń, błędnych posunięć czy nieporozumień trzeba liczyć się z nadspodziewanie silnymi reakcjami, np. konsternacją, strachem przed porażką albo poczuciem odtrącenia. W takich momentach nie bądźcie przekorni, nie róbcie fochów, nie buntujcie się! Warto zachować zimną krew i nieco odczekać z wydawaniem sądów czy podejmowaniem działania. W niektórych przypadkach stwierdzicie, że Wasza reakcja bazowała na wewnętrznych obrazach albo jakichś historiach z przeszłości.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK, ogólnie rzecz biorąc, upłynie w dość spokojnej i rzeczowej atmosferze. Tego dnia poczujemy sporą potrzebę, żeby zrobić sobie przyjemność i cieszyć się miłymi stronami życia. Jeśli jednak jakiś temat lub sprawa szczególnie mocno leży Wam na sercu, to znajdziecie teraz dość siły i wytrwałości, które będą potrzebne, aby urzeczywistnić własne pragnienia i zamierzenia. [Księżyc w Byku]

Od WTORKU do głosu zacznie dochodzić opisany na wstępie szeroki wachlarz tematów. Na pierwszy plan wysunie się potrzeba rozmów i kontaktów. To dobra pora, żeby podyskutować o pomysłach, ideałach, wyobrażeniach czy życzeniach. W ŚRODĘ wieczorem (21:43) nastąpi nów (23° Bliźniąt). Niewykluczone, że informacje, jakie się teraz pojawią, dostarczą nam ważnych bodźców na przyszłość oraz uruchomią jakiś kreatywny, twórczy, proces. Jednocześnie bądźmy przygotowani na irracjonalne nieporozumienia, zakłócenia czy błędy w komunikacji, mediach bądź ruchu – wywołają one spore poruszenie. [Księżyc w Bliźniętach, 12.6. Merkury wejdzie do znaku Raka, 13.6. o 23:54 Wenus wejdzie do znaku Lwa, Mars w koniunkcji z Ogonem Smoka]

CZWARTEK i PIĄTEK zdominują uczucia. W centrum uwagi znajdzie się potrzeba akceptacji i przynależności, temat rodziny, ojczyzny, ciepła domowego ogniska, mieszkania oraz wszelkiego rodzaju związków. Zarazem poczujemy ogromne pragnienie niezależności i samodzielności. W najlepszym razie znajdziemy okazję, aby zająć się osobistymi pragnieniami i poszukać kreatywnych sposobów, które pozwolą tak przekształcić nasz związek, abyśmy mieli w nim dostatecznie dużo swobody. Gorzej, jeżeli spojrzenie na rzeczywistość przesłonią stare sprawy czy urazy, utrudniając dostrzeżenie istniejących możliwości. Próba osiągnięcia celu przy pomocy uporu, dąsów czy szantażu może prowadzić do eskalacji konfliktu. [Księżyc w Raku, Wenus w kwadraturze do Urana]

WEEKEND dla większości z nas zapowiada się słonecznie. Astrologiczne konfiguracje sprzyjają wszystkiemu, co sprawia radość i frajdę, poczujemy też ogromną chęć życia i kreatywność. Warto znaleźć czas na swoje hobby albo zorganizować coś wspólnie z przyjaciółmi. Z działających energii skorzystają też wszelkie twórcze działania.

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2018 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »