Horoskop tygodniowy 1.4.-8.4.2013

Zamieszczony przez dnia Mar 31, 2013 | 0 komentarzy

Horoskop tygodniowy 1.4.-8.4.2013

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: czas na działanie/ aktywność i celowość / nowe impulsy w związkach.

W najbliższych dniach chodzi przede wszystkim o kontynuację bądź przerobienie impulsów, wydarzeń i decyzji poprzedniego tygodnia, a także wykorzystanie nadal bardzo silnych, dynamicznych energii w celu pójścia do przodu. Nawet jeśli gwałtowne „wstrząsy”, bodźce do zmiany czy transformacji mamy już za sobą, a konstelacje nie są tak napięciowe jak wcześniej, to wciąż działają przemożne siły zachęcające do czynu. Dlatego nie pora jeszcze na „kapcie i wygodny fotel”. Z jednej strony dadzą o sobie znać – przynajmniej energetycznie – wiosenne uczucia. Radość życia i żądza przygód nadal szukają sposobu manifestacji, zaiskrzy też erotycznie! Dodatkowo wyraźnie wzrośnie chęć rywalizacji, a we wszelkiego rodzaju związkach zawieje świeży wiatr i będziemy musieli na nowo określić swoje pozycje. Dlatego tak jak w królestwie zwierząt w niektórych dziedzinach życia nastąpi konfrontacja siły, która ustali obowiązującą w najbliższym czasie hierarchię ważności. Jeśli postąpimy otwarcie i uczciwie, to mamy szansę wyjaśnić konflikty oraz różnice, a zablokowane w nich energie, zostaną uwolnione i posłużą do zrobienia czegoś bardziej sensownego. Wtedy będziemy w stanie razem poświęcić się jakiemuś działaniu i połączyć siły, aby osiągnąć nowy cel. Wykorzystajcie energie tych dni, pora zakasać rękawy i przystąpić do realizacji projektów! Jeśli nic Was nie inspiruje, to sami poszukajcie zadań, które pozwolą spożytkować aktywne oddziaływania planetarne. Optymalnie nadają się do tego sporty oraz wiosenne porządki. Ogólnie obowiązuje jedna zasada: kto się nie rusza, ten zostanie poruszony!

Na nieco większe problemy mogą natrafić ci wszyscy, którzy w minionych tygodniach głównie stawiali opór zachodzącym zmianom albo nie byli gotowi na powzięcie koniecznych kroków. W takim przypadku słabnąca intensywność paradoksalnie sprawi, że ruchy, jakie należało wcześniej wykonać, nastąpią teraz w sposób spontaniczny, nieplanowany i bezpośredni. Zgodnie z zapowiedzią poczynioną w ostatnim Kalendarzu, w PONIEDZIAŁEK (1.4.) działać będą bardzo silne energie, które szukają kanału ujścia. Mogą one posłużyć do osiągnięcia przełomu w ważnej dla nas sprawie albo wykonania istotnego kroku naprzód. Osoby lubiące spokój muszą liczyć się z tym, że ich potrzeby pozostaną niezaspokojone. Najlepiej zadbajcie o odpowiednią dawkę ruchu na łonie natury.

We WTOREK (2.4.) i w ŚRODĘ (3.4.) koncentracja oraz celowe, zdyscyplinowane i precyzyjne działanie przyjdzie nam już znacznie łatwiej. To dwa dobre dni na to, aby z werwą przystąpić do wykonania zadań, jakie przed nami stoją, oraz powziąć konkretne kroki. Przede wszystkim należy teraz na nowo podjąć i kontynuować tematy oraz impulsy minionego tygodnia, a także wrócić do podjętych wówczas decyzji. Osoby, które mają przed oczyma jasny cel, wiedzą, co jest istotne i ważne, mogą uczynić spory krok naprzód. Ale istnieje równie duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy, w którym miejscu stare struktury, przyzwyczajenia i rzeczy są balastem albo przeszkodą w dalszym rozwoju. W takim przypadku trzeba będzie posprzątać. A zatem spójrzcie na swoją sytuację i przedsięwzięcia krytycznym okiem, zadajcie sobie pytanie: co jest konieczne dla wykonania kolejnego kroku, a co wyraźnie zgrzyta albo nie spełnia już wymogów czasu i bądźcie gotowi powiedzieć temu – goodbye! Przede wszystkim tam, gdzie w ostatnich tygodniach zablokowano zachodzące procesy albo koniecznie działania, nacisk i napięcie wzrosną do tego stopnia, że stawienie im oporu stanie się niemożliwe. Bądźcie gotowi świadomie przystąpić do działania i zaangażować się w to, co dla Was istotne. Unikajcie jednak niepotrzebnego demonstrowania władzy albo prowokacji, gdyż istnieje ryzyko nader gwałtownych reakcji.

W CZWARTEK (4.4.) i w PIĄTEK (5.4.) klimat ulegnie zmianie. Wiosenna bryza przyniesie nam intelektualną i duchową inspiracje oraz pobudzenie. Wzrośnie potrzeba kontaktu, wymiany myśli i wspólnych inicjatyw. Będziemy bardziej skorzy do wyjścia innym naprzeciw, otwarci na nowe pomysły oraz chętni do przedyskutowania starych. Wykorzystajcie okazję, aby nadać swoim wizjom i przedsięwzięciom impetu, a także znaleźć sojuszników. Energie tych dni sprzyjają też odpoczynkowi po wcześniejszych wysiłkach, możemy poświęcić się swojemu hobby albo wspólnie z innymi przedsięwziąć coś, co sprawia nam radość i satysfakcję.

Pod koniec tygodnia w centrum uwagi znajdą się wszelkiego rodzaju formy partnerstwa. W związkach miłosnych, przyjaźniach, stosunkach koleżeńskich i pracowniczych, jak również w relacjach instytucjonalnych, negocjacjach, przetargach czy kontraktach należy oczekiwać nowych impulsów, które przyniosą poruszenie.  Prowadźcie dialog jak równy z równym i bądźcie gotowi na otwartą konfrontację. Jasno wyartykułujcie swoje życzenia i pragnienia, ale wysłuchajcie też, co ma do powiedzenia druga strona i potraktujcie to poważnie. Jeśli staniecie na wysokości zadania, wówczas istnieje szansa na wyjaśnienie otwartych kwestii i znalezienie wspólnych celów. W SOBOTĘ po południu wzrośnie poziom wrażliwości, a tym samym wyczulenie na podteksty, przeczucia i tęsknoty. Na nasze zachowanie i reakcje zaczną wpływać treści, które nie dotarły jeszcze do poziomu świadomości. Najlepiej, jeśli pomimo natłoku zdarzeń i przemożnej chęci działania, znajdziecie chwilkę, aby pohasać sobie po lesie, wsłuchać się w cichutki głos psyche albo dostroić do dźwięków ulubionej muzyki.

Tłum.: MJD. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2012 AstroTranslatio. All rights reserved.

Wyślij komentarz

Translate »