Granice własnych możliwości 20. – 26.7.2020

Zamieszczony przez dnia Lip 19, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: granice własnych możliwości / słońce, Lew i radość życia / zamknięcie i zmiana kierunku / wyciągnąć wnioski i przesłać jasny sygnał / wyjaśnić sytuację w związku – właściwe słowa i gesty przyniosą uzdrowienie

 

Ten tydzień skłoni nas do dokonania reorientacji. Pod względem astrologicznym zapowiada się dość mieszany program.
22 lipca Słońce wejdzie do znaku Lwa. W efekcie powrócą radość życia czy chęć zabawy, nie zabraknie nam też inspiracji ani kreatywności. Jednocześnie wzrośnie potrzeba sprawdzenia się oraz postawienia na swoim.

Dlatego jakość czasu najbardziej sprzyja aktywności wakacyjnej, ale nie przesadzajmy, ponieważ panuje wysoka skłonność do podejmowania ryzyka. Kto nierozważnie przekroczy granice własnych możliwości, poniesie poważne konsekwencje. Z kolei wszyscy, którzy zachowają rozwagę, będą przestrzegać obowiązujących reguł gry oraz uszanują własne i cudze słabości, mogą liczyć na ciekawy tydzień.
Z dostępnej teraz inspiracji i mocy twórczych skorzystają głównie osoby kreatywne oraz artyści.

 

Wałkowanie przeszłości


Równolegle do głosu dojdzie trend przeciwny. Chodzi o to, żeby przepracować stare sprawy i doświadczenia, skorygować błędy, wyjaśnić nieporozumienia, wyciągnąć lekcję z popełnionych pomyłek oraz uzdrowić rany. W tym kontekście na pierwszy plan wysuną się skutki decyzji i działań podjętych od lutego do marca br. Tutaj trzeba wyciągnąć wnioski z tego, co się stało, i wziąć na siebie odpowiedzialność. Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę ostatnich stopni Barana, Raka, Wagi i Koziorożca.

 

Wenus odświeży sprawy z końca maja


Po drugie w związkach, sprawach dotyczących kwestii wartości i negocjacji zostanie dopisany ostatni rozdział do trwającego od końca kwietnia procesu. Na nowo podejmiemy też wątki wydarzeń, kontaktów czy spotkań z końca maja. Tutaj nadarzy się okazja, żeby wyjaśnić ostatnie nieporozumienia i otwarte kwestie, a także zawrzeć nowe układy. Ostrożnie dobierajcie słowa, ponieważ łatwo kogoś urazić. W efekcie niewiele potrzeba, żeby ogromny konstruktywny potencjał zamienił się w swoje przeciwieństwo i zamiast obiecującego początku doszło do bolesnych, frustrujących doświadczeń. W tym kontekście przed dużym wyzwaniem staną właściciele horoskopów z obsadą drugiego dekanatu Bliźniąt, Panny, Strzelca i Ryb.

Po trzecie w centrum uwagi znajdą się również kontakty, informacje i rozmowy z początku czerwca oraz lipca. Tutaj chodzi o to, żeby wrócić do tematów z tamtego okresu, do tego, co zostało wtedy powiedziane, usłyszane, przeczytane i wyciągnąć stosowne wnioski z poczynionych wówczas doświadczeń oraz zebranych informacji. Okaże się, że rację mają ci, którzy mówią, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Postarajcie za dużo nie mówić ani nie odpłacać atakiem za doznane urazy. Bo więcej zniszczycie, niż zamierzacie.
Warto nieco odczekać, wtedy nieporozumienia rozwieją się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Te procesy dotyczą głównie osób, które w swoich horoskopach mają obsadę pierwszej połowy Barana, Raka, Wagi i Koziorożca.

Na poziomie globalnym nastąpi teraz przejście do kolejnej fazy. Niewykluczone, że wydarzenia i doświadczenia tych dni będą pierwszym sygnałem dla procesów jesieni.

 

Tydzień w szczególe


Wiele opisanych powyżej tematów nabierze aktualności już w PONIEDZIAŁEK. Tego dnia w powietrzu pojawi się spore napięcie i wzrośnie emocjonalna intensywność. Teraz ożyją też wydarzenia i doświadczenia minionych tygodni, związane z nimi oczekiwania, frustracje i lęki. Jeśli spojrzycie na nie z pozycji obserwatora i nie pozwolicie, aby Wami zawładnęły, to możecie sporo zrozumieć i wyciągnąć ważną lekcję na przyszłość. Gorzej, jeśli zainteresowani – bez względu na konsekwencje – pójdą za głosem swoich namiętności, popędów i instynktów. Wieczorem o 19:32 nastąpi nów w Raku. Ten moment dostarczy nam ważnego impulsu do działania w kolejnym miesiącu. Wykorzystajcie okazję, żeby świadomie odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę leży Wam na sercu i w najbliższym czasie jest dla Was ważne.

 

Granice własnych możliwości


We WTOREK i w ŚRODĘ do głosu dojdą radość życia i żądza przygód. Jednocześnie wiele osób zobaczy granice swoich możliwości, swoje ciemne strony i słabe punkty. Odważnie stawcie czoło takim doświadczeniom, ale nie reagujcie od razu. Dzięki temu ujrzycie własne zamiary i pomysły, a podjęte decyzje pozwolą Wam wyznaczyć kierunek na przyszłość.

 

Słońce w znaku Lwa


W ŚRODĘ dla wielu osób (symbolicznie) zaświeci Słońce! Tego dnia będzie łatwiej cieszyć się życiem i robić to, co sprawia nam frajdę. Wykorzystajcie okazję, żeby poświęcić się swojemu hobby. Można teraz zorganizować coś wspólnie z przyjaciółmi albo po prostu cieszyć się chwilą.

CZWARTEK i PIĄTEK również stoją pod znakiem pewnej lekkości i optymizmu. Jednocześnie możemy mieć większą trudność z realizacją konkretnych zadań. Zajmijcie się tym wszystkim, co jest do zrobienia i co w ostatnich dniach zostało nieco zaniedbane. Jakość czasu sprzyja realizacji projektów o charakterze organizacyjnym, a także związanych ze zdrowiem.

WEEKEND zdominuje temat związków. Teraz chętnie zorganizujemy coś wspólnie z innymi, wzrośnie potrzeba żarliwych dyskusji na najróżniejsze tematy, porozmawiania o prawie i sprawiedliwości, mężczyźnie i kobiecie, związkach oraz wszelkiego rodzaju wartościach. Jeśli potraktujecie siebie po partnersku, będziecie surowi i bezpośredni, ale również uczciwi i otwarci, to taka rozmowa okaże się konstruktywnym, inspirującym doświadczeniem. Unikajcie apodyktycznych zachowań, zrzucania winy na innych, bo wtedy szanse na pozytywny rezultat legną w gruzach.

 

Zdjęcie: Ari Dykier
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »