Genialne pomysły czy oszołomstwo 27.4. – 3.5.2020

Zamieszczony przez dnia Kwi 26, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: genialne pomysły, zaskakujące informacje / skorygować podjęte decyzje i zrozumieć konsekwencje / ideał a rzeczywistość / nowe, ciekawe perspektywy / nietuzinkowe rozwiązania i decyzje / gotowość do podjęcia rozmowy i kreatywność opłacą się

 

Ogólnie w tym tygodniu emocje opadną i zapanuje większy spokój. Jakość czasu sprzyja rzeczowości i pragmatyzmowi. W efekcie bez trudu dokonamy obiektywnej oceny sytuacji. Generalnie dominować będą dwa wątki tematyczne.

Z jednej strony chodzi o to, aby ponownie określić swoje stanowisko i ocenić sytuację w kontekście zachodzących od marca procesów. Pora wyciągnąć wnioski z podjętych decyzji.
Potem warto dostrzec nowe możliwości – otworzyć się i dokonać kreatywnej reorientacji. Czas na genialne pomysły, zaskakujące informacje i nagłe zmiany. Szanse na konstruktywny bieg zdarzeń wzrosną wtedy, jeśli poważnie potraktujemy istniejące uwarunkowania i ograniczenia, a jednocześnie wykażemy się elastycznością i będziemy gotowi na niekonwencjonalne eksperymenty.
Gorzej, jeżeli górę wezmą przekora i niechęć do podjęcia rozmowy, zbuntujemy się przeciwko obostrzeniom lub do głosu dojdzie bezwzględny indywidualizm. Jest też wielce prawdopodobne, że nagromadzone w ostatnich tygodniach frustracje wyładują się w gwałtowny sposób i dojdzie do eksplozji.

 

Pora COŚ zmienić!


Z drugiej strony w tych dniach zostanie dopisany kolejny rozdział do wydarzeń, impulsów i wglądów ze stycznia. W tym przypadku na pierwszy plan wysuną się konkretne wartości. Na znaczeniu zyska też nasze podejście do przyrody oraz dostępnych zasobów. Pomysły i informacje, jakie teraz napłyną, mogą mieć istotny wpływ na dalszy bieg zdarzeń. Na poziomie osobistym warto opuścić utarte ścieżki, wypróbować nowe rozwiązania czy zachowania. Spróbujcie wprowadzić w swoim życiu codziennym choćby małą zmianę albo w jakikolwiek sposób wnieście do niego powiew świeżości. Pozwólcie się zainspirować, bądźcie kreatywni i twórczy. Warto! Czas na genialne pomysły i nietuzinkowe rozwiązania.

Równocześnie wyraźnie wzrośnie potrzeba rozmów i kontaktów. W związkach, wszelkich formach partnerstwa i przyjaźniach zawieje świeża bryza, dyskusje ożywią nas, uskrzydlą i zainspirują. Zapragniemy poflirtować, porozmawiać o zainteresowaniach, ideałach lub wizjach. Niektóre osoby zaczną przeczuwać swój ogromny, dotychczas niezauważony potencjał.
Wykorzystajcie okazję, aby porozmawiać ze swoimi znajomymi o własnych nadziejach, tęsknotach, pomysłach. Istnieją spore szanse, że zostaniecie wysłuchani, znajdziecie poklask, a nawet wsparcie.
W niektórych przypadkach takie spotkania mogą jednak utrudnić poradzenie sobie z istniejącą sytuacją albo nas zdezorientować. Dlatego traktujcie wszystko lekko, jak zabawę, cieszcie się tym, co możliwe i nie miejcie zbyt dużych oczekiwań co do przyszłości.

 

Przygotować grunt


Czas sprzyja wszelkim negocjacjom dotyczącym dostosowania zawartych umów czy ustaleń do potrzeb przyszłych wspólnych projektów. W większości przypadków chodzi o to, aby tak je przekształcić, żeby z jednej strony dawały przestrzeń dla indywidualności, innowacji i kreatywności, a z drugiej dla wspólnych interesów, wizji oraz ideałów. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko, co czym teraz dyskutujemy i co rozważamy, jest swego rodzaju przygotowaniem na nadchodzący czas. Dopiero w następnym tygodniu zapadną pierwsze, choć tymczasowe decyzje. Wtedy zobaczymy, jakie nadzieje i życzenia można spełnić, a której wizji nie da się zrealizować. Jasny obraz sytuacji zyskamy dopiero w lipcu. Twórcy i artyści mogą teraz znaleźć źródło nowej inspiracji. Bądźcie ostrożni w sprawach dotyczących pieniędzy i przedmiotów wartościowych – nie wszystko, co wygląda obiecująco, okaże się realne.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK będzie miał przejściowy charakter. Na początku tygodnia będą wybrzmiewać echa wydarzeń, doświadczeń i obserwacji z poprzednich dni. Niewykluczone, że usłyszymy lub zrozumiemy, o co tak naprawdę chodzi. Jednocześnie możemy mieć problem z tym, żeby w porę ugryźć się w język. W efekcie spontaniczne, pochopne i nieprzemyślane komentarze czy wypowiedzi mogą nam napytać sporo biedy. Wykorzystajcie okazję, żeby wyartykułować to, co leży Wam na sercu, wyrazić swoje pomysły i przemyślenia. Pamiętajcie jednak, że wszystko, co komunikujecie światu, nie jest efektem przemyśleń ani uzasadnionych opinii. Już wieczorem nastrój ulegnie wyraźnej zmianie – będzie bardziej refleksyjny i powściągliwy.

We WTOREK i w ŚRODĘ chodzi o to, żeby wziąć pod lupę istniejące obostrzenia, reguły czy ograniczenia, a jednocześnie uwzględnić własne potrzeby oraz uczucia. Teraz wzrośnie potrzeba wspólnoty, przynależności i bezpieczeństwa. Dlatego szczególnie uwidocznią się braki i utrudnienia w tym zakresie. Jeśli zdołamy w sposób szczery i otwarty porozmawiać o swoim samopoczuciu, pragnieniach oraz sprawach dla nas ważnych, nie zapominając o wspólnym interesie i obowiązujących ograniczeniach, to istnieją spore szanse na zalezienie konstruktywnych rozwiązań, które zadowolą wszystkich zainteresowanych. Osoby, które zdołają oddzielić to, co konieczne i istotne od pobożnych życzeń, mogą teraz podjąć bardzo ważne decyzje. Zadbajcie o swoje dobre samopoczucie, poszukajcie takich miejsc oraz doświadczeń, które nakarmią Waszą duszę i wzmocnią zaufanie do życia.

 

Genialne pomysły czy oszołomstwo?


W CZWARTEK klimat znowu ulegnie zmianie. Poczujemy radość życia i chętnie poszukamy przygód. Nie zabraknie nam wyobraźni ani kreatywnych pomysłów. Jeśli będziecie na luzie i otwarci na eksperymenty, to możecie bardzo konstruktywnie wykorzystać ten dzień. Niewykluczone, że napłyną też zaskakujące informacje. Czas sprzyja genialnym pomysłom i rewolucyjnym poglądom, ale również oszołomstwu. Nietaktownymi, nieprzemyślanymi wypowiedziami możemy sobie napytać sporo biedy.

Również w PIĄTEK na pierwszym planie pozostaną inspiracja i kreatywność. Zaangażujcie swoje siły w realizację ważnego dla siebie projektu. Z jakości czasu skorzystają też wszelkie działania o artystycznym, swobodnym charakterze.

W czasie WEEKENDU czar pryśnie. Do głosu dojdą sprawy dnia codziennego, wzrośnie potrzeba klarowności i porządku. Jeżeli w minionych dniach przesadnie flirtowaliśmy lub imprezowaliśmy, to teraz czeka nas twarde lądowanie. Czas sprzyja planowaniu lub nadrabianiu zaległości. Zadbajcie o swoje ciało i zdrowie.

Zdjęcie: Pixabay
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »