Energetyczna burza z wyładowaniem 5. – 11.10.2020

Zamieszczony przez dnia Paź 4, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: energetyczna burza z wyładowaniem / wstępne decyzje / skorygować i zakwestionować istniejący stan rzeczy / nowe pomysły / mierzenie sił: opór, przełom albo załamanie / poważne rozmowy mogą wskazać nowe rozwiązania w negocjacjach, związkach oraz wszelkich formach partnerstwa

 

Nadchodzący tydzień przyniesie znacznie więcej akcji niż poprzedni. Jednak obok burzliwych, napięciowych momentów na chwilę wyjrzy też słońce i dostrzeżemy światełko w tunelu. Zapowiadane poruszenie zamanifestuje się w różny sposób, zależnie od poczynionych wcześniej doświadczeń i sfery życia.

 

Siła przebicia i burza z wyładowaniem


W odniesieniu do zachodzących od kilku tygodni procesów związanych z forsowaniem własnego stanowiska, władzą, kontrolą oraz istniejącymi obciążeniami zapadną teraz pierwsze istotne decyzje. Na poziomie jednostkowym rzecz szczególnie dotyczy zodiakalnych Baranów i Skorpionów, a także horoskopów z obsadą ostatniej dekady Barana, Raka, Wagi i Koziorożca.
W sferze mediów, komunikacji, nauki i oświaty ważne odkrycia i informacje rzucą nowe światło na zachodzące wydarzenia. Tutaj poczujemy powiew świeżego powietrza i poruszone zostaną konfiguracje
w Wodniku, Bliźniętach, w pierwszej dekadzie Byka, Lwa i Skorpiona.

Rozmowy lub negocjacje pozwolą osiągnąć pierwsze owocne rezultaty w związkach i wszelkich formach partnerstwa, a także w kwestiach wartości. Dotyczy to głównie horoskopów z obsadą Byka, Wagi i Panny. Wydarzenia i doświadczenia położą tutaj solidne podwaliny pod przyszłość oraz dostarczą nam istotnych wskazówek odnośnie do dalszego biegu wypadków. Na konkretne rezultaty i definitywne działania przyjdzie jednak poczekać do listopada.

Jeśli idzie o szczegóły, to w tych trzech sferach możemy oczekiwać bardzo konkretnych procesów.
Mars, który do połowy listopada będzie przebywał w ruchu wstecznym, podejmie wątki wydarzeń oraz doświadczeń z sierpnia. Dlatego istnieje spore prawdopodobieństwo, że na nowo wybuchną konflikty czy rozgrywki z tego okresu. Ponownie aktualności nabiorą też stare sprawy związane z forsowaniem własnej woli i zamiarów, asertywnością, roszczeniami i egzekwowaniem praw albo reakcje na subiektywne zagrożenie. W tym zakresie możemy oczekiwać intensywnych i częściowo gwałtownych starć.

 

Na poziomie globalnym


Globalnie na pierwszy plan wysuną się roszczenia do przywództwa, sprawowania kontroli i dominacji. Głównie dotyczy to wszelkiego rodzaju partnerstw, stosunków międzynarodowych, ale również politycznych, gospodarczych i państwowych instytucji. Czeka nas niejedna energetyczna burza z wyładowaniem. Raz po raz – również na płaszczyźnie prywatnej – może dochodzić do gwałtownej eksplozji nagromadzonej frustracji i agresji. Poza tym dadzą o sobie znać głębokie lęki, instynkty i popędy. Reakcją będzie opór, ostentacyjna odmowa albo kontratak. Jeśli rzecz dotyczy Was osobiście, to świadomie poszukajcie kanałów dla wyrażenia potężnych mocy. Z uruchomionych energii skorzystają aktywność sportowa oraz projekty wymagające pełnego zaangażowania woli i siły.

Zupełnie innego rozwoju wypadków możemy oczekiwać w dziedzinie mediów, oświaty, nauki, klimatu, przyrody oraz świata cyfrowego. W tym przypadku zaskakujące nowinki, informacje i odkrycia zainspirują nas albo wywołają spore poruszenie, przyniosą nową perspektywę i skłonią do zmiany sposobu myślenia. Prawdopodobnie w nowym świetle ujrzymy też incydenty, odkrycia i informacje z okresu od końca kwietnia do początku maja. Nawet jeśli pomysły, które się teraz pojawią albo to, co zobaczymy, początkowo będzie mało spektakularne, ewentualnie dyskusja na jakiś temat nie pójdzie do przodu, to nie traćmy sprawy z oczu. Najpóźniej w listopadzie wątki zostaną podjęte na nowo.

W związkach ten tydzień przyniesie nam sporo możliwości. Czas sprzyja rozmowom na konkretne tematy związane z reorganizacją. Otwarcie wyrazicie swoje pragnienia i wizje, ale posłuchajcie również tego, co ma do powiedzenia druga strona, wtedy istnieją spore szanse na konstruktywne ustalenia. Jeśli przy okazji pojawią się nowe, kreatywne pomysły, to możecie wykorzystać nadchodzące tygodnie na ich wypróbowanie, sprawdzenie pod kątem przydatności, a w razie potrzeby dopasowanie do panującej sytuacji.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK upłynie w kontemplacyjnym nastroju. To dobra pora, żeby na spokojnie zająć się doświadczeniami, informacjami i decyzjami minionego tygodnia. Warto je teraz przemyśleć i «przetrawić». Dajcie sobie chwilę wytchnienia, żeby zebrać siły, a w razie potrzeby ponownie znaleźć grunt pod stopami.

We WTOREK, ŚRODĘ i CZWARTEK wróci ożywienie. Teraz wzrośnie potrzeba rozmów i kontaktów. Prawdopodobnie powiew świeżego, lekkiego powietrza ożywi nasz umysł i naszą duszę. W efekcie zapragniemy zająć się niezwykłymi pomysłami i przedyskutować dotychczas ignorowane możliwości.
Jeśli zrobimy to w otwarty, bezstronny, ale również poważny i ostrożny sposób, to możemy odnowić istniejące kontakty i nawiązać nowe, ciekawe znajomości. Poza tym jakość czasu sprzyja projektom badawczym i wyszukiwaniu informacji. W tych dziedzinach, ale również w sprawach dotyczących mediów mogą napłynąć nowe informacje, które wywołają poruszenie i ekscytację. Warto przyjrzeć się wszystkiemu, co teraz wyjdzie na jaw, aby w kolejnych dniach i tygodniach móc «pobawić się» tym i poeksperymentować. Nie podejmujcie jednak decyzji ani nie zobowiązujcie się do niczego. W czwartek wieczorem nastąpi wyraźna zmiana energii wiodących.

 

Energetyczna burza z wyładowaniem


PIĄTEK i SOBOTĘ zdominują wszelkiego rodzaju uczucia. Teraz wzrośnie emocjonalna intensywność, która skłoni nas do zajęcia się własnym samopoczuciem oraz podstawowymi potrzebami. Z drugiej strony dadzą o sobie znać głębokie instynkty, którym zwykle nie poświęcamy uwagi. Jeśli zdołamy wyjść naprzeciw swoim emocjom, ale nie pozwolimy, aby wzięły nad nami górę, to możemy wejrzeć w zakamarki własnej psyche. Niewykluczone, że zdołamy wykonać pierwsze kroki na drodze do uleczenia traumatycznych doświadczeń.
Gorzej, jeśli o naszym zachowaniu zadecydują frustracje, agresja, strach czy lęki. W takim przypadku byle błahostki wywołają nadspodziewanie gwałtowne reakcje i będą iskrą, która doprowadzi do eskalacji istniejącego konfliktu. Wtedy rozpęta się prawdziwa energetyczna burza z wyładowaniem! Dlatego zadbajcie o wentyle, które pozwolą Wam rozładować napięcie i nie dajcie się sprowokować do zachowań, których później pożałujecie.

W NIEDZIELĘ emocje opadną. Na niebie pojawią się pierwsze promyki słońca. Teraz poczujemy żądzę
i radość życia. Najlepiej zajmijcie się czymś, co Was pasjonuje i ożywia. Postarajcie się jednak nie przesadzić i nie kuście losu. Sytuacja zrobi się nieprzyjemna, jeżeli zafiksujecie się na określonych wyobrażeniach czy oczekiwaniach dotyczących zachowania innych osób. W takim przypadku grożą nieprzyjemne, frustrujące konsekwencje.

Zdjęcie: Pixabay
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »