Działanie w amoku albo uwolnienie 10. – 16.8.2020

Zamieszczony przez dnia Sie 9, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: działanie w amoku / wybuch wulkanu – uwolnienie potężnej energii / znaczące impulsy i ważne zwroty akcji – II część: zerwanie, przełom czy przebudzenie? / potęga woli, życzenia i lęki / odwaga bycia sobą, bycia autentycznym i otwartym / serdeczne zainteresowanie i troska

 

Procesy minionego tygodnia wkroczą teraz w kolejną fazę i osiągną punkt zwrotny. W najbliższych dniach trzeba będzie przejść do rzeczy! Potężne energie skłonią nas do działania i podjęcia konkretnych kroków. W wielu sferach życia zapadną istotne decyzje o długofalowych, istotnych skutkach.

Dramatyczne wydarzenia albo subtelne, niepozorne impulsy mogą zainicjować nowy trend, umożliwić ważne przełomy, ale również spowodować upadki i załamania.
Ponieważ do głosu dojdą popędy i zaborczość, to na pierwszy plan wysuną się również potrzeba władzy, dominacji i seksualność. Tam, gdzie dynamiczne siły ulegną zablokowaniu lub nie będą mogły zostać wyrażone, odczuwalne napięcie wyładuje się w nagły, gwałtowny sposób. W efekcie powszechną uwagę przykują akty szaleństwa albo działanie w amoku. Niewykluczone są sytuacje, które uruchomią nasze lęki, poczucie bezradności, zwątpienie lub instynkt przeżycia.

 

Dobrze wykorzystać czas


Każdy, kto wie, czego chce, może wykorzystać najbliższe dni, żeby osiągnąć coś ważnego, rozwinąć istotny dla siebie projekt albo sprostać dużemu wyzwaniu. Ten czas sprzyja również wszelkiej aktywności fizycznej oraz podjęciu ważnych działań.
Bierność i próba przeczekania potężnych energii nie są jednak dobrym rozwiązaniem. Kto nic nie zrobi, nie stawi czoła wyzwaniom i spróbuje schować głowę w piasek, ryzykuje, że los bądź drugi człowiek przejmie kontrolę nad sytuacją. Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę drugiej połowy znaków Barana, Raka, Wagi i Koziorożca.
Bądźcie czujni i odważni, brońcie tego, co jest dla Was ważne. Warto! Pamiętajcie jednak, że cokolwiek się stanie, będzie to tylko pierwszy krok albo początek dłuższej historii. Dopiero pod koniec roku zapadną w tej materii ostateczne decyzje, skrystalizują się konsekwencje lub dalsza droga.
Mars 10 września przejdzie do ruchu wstecznego i ponownie uruchomi pasmo 15°-29° znaków ww. kardynalnych, czyli znowu utworzy kwadraturę do Jowisza, Plutona i Saturna.

 

Wyluzuj!


Poza tymi istotnymi konfiguracjami, do głosu dojdą również inne tematy. Niewątpliwie wzrośnie teraz potrzeba kreatywności i twórczych działań, nie zabraknie nam ciekawych pomysłów ani chęci eksperymentowania. Pozwólcie się zainspirować, pobawcie się nowymi możliwościami i pomysłami. Wrzućcie na luz, odczuwajcie autentyczną radość i frajdę z podejmowanych działań, wtedy będziecie mogli poczynić zaskakujące, przełomowe obserwacje.
Gorzej, jeśli zechcecie za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę albo udowodnić swoją rację. Uważajcie też, żeby nie zafiksować się na jakimś temacie. Dzięki otwartości i elastyczności zajdziecie dużo dalej. Jeśli nie lubicie eksperymentów ani zmian, to wiele spraw może Was teraz irytować albo niespodziewane okoliczności wymuszą zmianę sposobu myślenia.

 

Serdeczne spotkania


Trzecia konfiguracja wskazuje na rosnącą potrzebę bycia z ludźmi i spotkań z osobami, które są nam bliskie oraz życzliwe. W czasie pełnym napięć warto świadomie stworzyć sobie oazy bezpieczeństwa i serdeczności.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK i WTOREK stoją pod znakiem bardzo sprzecznych energii. Wyraźnie wzrośnie teraz potrzeba spokoju i bezpieczeństwa. Jednocześnie pojawi się jednak spore napięcie. Zapragniemy zrobić coś szalonego i postawić swój świat na głowie.
Spróbujcie znaleźć oazy wytchnienia, w których choć przez moment będziecie mogli doświadczyć przyjemności i radości życia. Stwórzcie też przestrzeń dla kreatywnych, oryginalnych działań i poszukajcie wentylu dla dynamicznych energii. Na początku tygodnia trzeba liczyć się z nieprzewidzianymi zdarzeniami i nagłymi zwrotami akcji.

W ŚRODĘ do głosu dojdzie chęć kontaktów i rozmów. W efekcie spojrzymy na świat z większą otwartością i zainteresowaniem. Jednocześnie poczujemy ekscytację, entuzjazm, żądzą działania i sprawdzenia swoich sił.

 

Działanie w amoku albo uwolnienie energii


W CZWARTEK i PIĄTEK będzie raczej niespokojnie. Teraz wyraźnie wzrośnie napięcie i potrzeba współzawodnictwa. Dlatego jakość czasu sprzyja sportowej rywalizacji oraz intelektualnym debatom. Tam, gdzie silne energie posłużą nam jako klucz do zabawy, możemy doświadczyć sporego ożywienia i radości.
Z wibracji tych dni skorzysta też seksualność.
Gorzej, jeśli podczas zabawy nagle zrobi się poważnie, a o naszym zachowaniu zadecydują agresja, roszczenia do władzy i dominacji. Do głosu dojdą teraz potężne męskie energie. W efekcie nastąpi wybuch wulkanu, na jaw wyjdą tłumione siły albo uwolnimy się od uwikłań. Ewentualnie zbiorową uwagę przykują akty przemocy i działanie w amoku.
W czwartek Mars utworzy kwadraturę z Plutonem. Aktualny cykl tych planet został zainicjowany 23 marca br. Jeśli w Waszym życiu wydarzyło się wtedy coś ważnego, podjęliście wówczas istotne działania lub decyzje, teraz nastąpi ich weryfikacja. Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę 24° Koziorożca, Raka, Barana i Wagi. Nie dajcie się ponieść nerwom i zadbajcie o odpowiednią dawkę fizycznego ruchu!

 

Ciepło domowego zacisza


W czasie WEEKENDU nastąpi kolejna zmiana nastroju i energii wiodących. Do głosu dojdzie silna potrzeba wspólnoty i przynależności. Czas sprzyja serdecznym spotkaniom z zaufanymi ludźmi, dbałości o przyjaźnie, ale również domowym przyjemnościom.
Zaspokojenie takich tęsknot utrudni jednak wysoki poziom drażliwości, niepokój i niemożność usiedzenia na miejscu. Łatwo poczujemy się też zirytowani, dotknięci i urażeni. Najlepiej poszukajcie możliwości, które pozwolą Wam wspólnie z innymi zrobić coś niezwykłego albo poświęcić się jakiemuś kreatywnemu projektowi. Liczcie się jednak z nieprzewidywalnymi incydentami i nagłymi, gwałtownymi reakcjami na pozornie banalne sprawy.

 

Zdjęcie: Pixabay
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »