Czas oczyszczenia – przesilenie zimowe

Zamieszczony przez dnia Gru 20, 2019

Czas oczyszczenia

Czas oczyszczenia! W związku z nastaniem nowej jakości, którą zapowiada przesilenie zimowe, warto przygotować przestrzeń pod to, co się narodzi.
W tym roku czas wyjątkowo sprzyja przeprowadzeniu gruntownych porządków. Niebawem czekają nas dwa zaćmienia oraz koniunkcja Saturna z Plutonem.

Zwłaszcza ten ostatni aspekt jest doskonałą okazją, żeby usunąć wszystko, co nagromadziło się w ciągu ostatnich 30 lat, a już przestało spełniać swoją funkcję. Czas oczyszczenia! Warto przeprowadzić taki rytuał w momencie odradzania Słońca. Pora zastanowić się nad tym, co nie jest nam potrzebne i co się przeżyło. Zróbmy to przynajmniej symbolicznie, przynajmniej mentalnie. Oczyszczenie przestrzeni pozwoli uwolnić dotychczas związane, unieruchomione energie i wykorzystać je do nowych celów.

 

Czas oczyszczenia


Oczywiście tego rodzaju porządki wymagają sporego wysiłku, jak na Saturna w Koziorożcu przystało.
Czy w Waszym życiu jest coś, co Was uwiera, ciąży Wam i nie pozwala ruszyć do przodu? Niewątpliwie to dobra pora, żeby świadomie pożegnać się z tym. To samo dotyczy zachowań i osób.
Ponieważ ostatnie połączenie Saturna z Plutonem miało miejsce w Wadze, znaku związków, to szczególnie warto teraz zająć się trudnymi relacjami. Czas przebaczyć i rozpocząć kolejny cykl bez zbędnego balastu. Pozwólmy, żeby narodziła się zupełnie świeża jakość – Pluton to transformacja! Umiera stary człowiek, aby mógł zaistnieć ktoś nowy. Zapewne jest to bolesny proces, ale na tym polega przemiana poczwarki w motyla.
Podczas ingresu Słońca do znaku Koziorożca dwaj władcy Skorpiona, Mars i Pluton utworzą harmonijny sekstyl. Ten aspekt będzie sprzyjał porządkom oraz przemianie. Niech narodzi się światłość! Powodzenia:)

 

© 2019 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »