Bądźcie gotowi do rozmowy 17. – 23.5.2021

Zamieszczony przez dnia Maj 16, 2021

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: bądźcie gotowi do rozmowy, pomysłowi i elastyczni / otwarcie na nowe horyzonty i jasny obraz sytuacji / wizje i nadzieje mogą się spełnić albo prysnąć niczym bańka mydlana / ostrożność oraz uważność kluczem do sukcesu / lekkomyślność albo przesada spowodują przykre konsekwencje i rozczarowania

 

Nadchodzący tydzień przyniesie nam sporo ciekawych możliwości. Czas na ekscytujące kontakty, ale również poruszające doznania albo wizje. Bądźcie gotowi do rozmowy! Ogólnie nie zabraknie fantazji ani inspiracji. Dlatego to dobra pora na spotkania z przyjaciółmi, znajomymi, osobami, z którymi pozostajemy w bliskiej relacji i które mają podobne zapatrywania. Warto porozmawiać o tym, co nas porusza i zajmuje. Możecie wykorzystać jakość czasu, żeby poznać nowe miejsca i nowych ludzi, snuć plany na przyszłość albo – najlepiej wspólnie z innymi – pomarzyć o lepszym, piękniejszym świecie.

 

NIE ROZMIENIĆ SIĘ NA DROBNE


Żeby te radosne perspektywy nie zostały zmącone, musimy jednak pamiętać o kilku rzeczach.
Przede wszystkim istnieje teraz duże niebezpieczeństwo rozdrobnienia się albo zatracenia w nadmiarze pomysłów, ideałów czy informacji. Osoby, które nie będą w stanie zapanować nad taką tendencją, muszą liczyć się z dezorientacją, chaosem, rozczarowaniami, uczuciem pustki, przesytu albo zmęczenia.
Ponadto grożą nam wygórowane oczekiwania, gra o zbyt wysoką stawkę i utrata kontaktu z rzeczywistością. W takim przypadku wcześniej czy później nastąpi twarde, bolesne lądowanie na ziemi. Pamiętajcie, 26 maja zaćmienie Księżyca dodatkowo wzmocni tego rodzaju skłonności.
Jeśli jednak będziecie otwarci, zdystansowani, uważni i ostrożni, nie ulegniecie zbyt kuszącym perspektywom czy obietnicom, to możecie cieszyć się wszystkim, co przyniosą nadchodzące dni.

Na konkretnym poziomie w centrum uwagi znajdą się media (społecznościowe), oświata, komunikacja, podróże, handel i polityka. Przede wszystkim osoby, które zajmują w tych sferach eksponowane, przywódcze stanowiska bądź są wzorcem do naśladowania, będą musiały udowodnić, że potrafią zrealizować swoje pomysły i ideały. Kto zbyt wiele obiecywał albo miał wygórowane oczekiwania, może teraz spaść z piedestału. To samo dotyczy osób, które «zalecają wodę, a same piją wino».

 

FAKE NEWS I DEZORIENTACJA


Warto wykorzystać ten tydzień na wybadanie możliwości kreatywnej współpracy i przedyskutowanie nowych pomysłów. Ponieważ Merkury znajduje się w paśmie przyszłej retrogradacji, to trzeba wziąć pod uwagę, że na ich ostateczną realizację przyjdzie nam trochę poczekać.
Z jednej strony możemy teraz mieć problem z odróżnieniem wizjonerskich koncepcji, nadziei, «fake newsów», «alternatywnych faktów» od tego co realne i prawdziwe. Dopiero w lipcu wyraźnie zobaczymy,
w czym rzecz. Jeśli powyższe dotyczy Was osobiście, to wykorzystajcie okazję, żeby zebrać możliwie jak najwięcej informacji oraz pomysłów, rozmawiajcie z innymi i pozwólcie się zainspirować. Z podjęciem ostatecznych decyzji poczekajcie jednak do początku lipca.
Jakość czasu nie sprzyja działaniom wymagającym wysiłku, koncentracji ani siły woli. Osoby szukające bezpieczeństwa, stałości i stabilności nie będą wspierane przez «gwiazdy».

 

TYDZIEŃ W SZCZEGÓLE


PONIEDZIAŁKOWY poranek zdominują rozmaite uczucia. Teraz wzrośnie potrzeba wspólnoty
i przynależności, ale także skłonność do gwałtownych reakcji, jeśli coś nie pójdzie po naszej myśli. Przyjrzyjcie się swoim emocjonalnym schematom albo weźcie pod lupę historię własnej rodziny.
To również dobra pora, żeby zadbać o potrzeby swojego wewnętrznego dziecka.
W ciągu dnia klimat ulegnie zmianie. Po południu do głosu dojdzie potrzeba działania, zapragniemy zrobić coś, co sprawia nam frajdę.

We WTOREK i w ŚRODĘ warto zająć się sprawami, które są szczególnie bliskie naszemu sercu, wzbudzają w nas radość albo kreatywnymi projektami. Jeśli zdołacie teraz przyjąć otwartą postawę wobec życia, potraktować wszystko jak zabawę, będziecie ciekawi świata i gotowi na eksperymenty, to możecie przeżyć dwa ekscytujące, radosne dni. Jakości czasu odpowiadają również niezobowiązujące flirty czy ekscytujące przygody z przyjaciółmi. Nie sprzyja ona natomiast przedsięwzięciom wymagającym powagi czy dyscypliny.

 

BĄDŹCIE GOTOWI DO ROZMOWY


CZWARTEK i PIĄTEK przyniosą dość mieszany program. Z jednej strony będziemy bardziej wrażliwi
i podatni na zranienie, z drugiej wzrośnie ciekawość świata i otwartość na to, co nowe. Jeśli postawicie na uważność i uwzględnicie panujące uwarunkowania, to możecie sporo zrozumieć. Pozwólcie się zainspirować, ale nie dajcie się do niczego skusić ani namówić, jeśli dana rzecz faktycznie Wam nie odpowiada. Uważajcie na swoje ciało, jeżeli je przeciążycie, to szybko zareaguje odpowiednimi symptomami. W czwartek o 21:31 Słońce wejdzie do znaku Bliźniąt. Teraz rozwiązać problemy można tylko na drodze rozmów. Gotowość do podjęcia dyskusji, pomysłowość i elastyczność opłacą się.

SOBOTA i NIEDZIELA upłyną pod znakiem piękna i związków. W tych dniach wzrośnie tęsknota za więzią i partnerską rozmową. Warto spędzić weekend z osobami, które lubimy, możecie też zaplanować romantyczną kolacją ze swoją ukochaną/-ym.
Jednocześnie chodzi o to, żeby określić swoją pozycję, dokonać podsumowania, a w razie potrzeby na nowo wyznaczyć kierunek na przyszłość. Świadomie zatrzymajcie się na chwilę i ponownie przemyślcie swoje decyzje dotyczące związku oraz ich konsekwencje. Czas sprzyja także wyjaśnieniu otwartych kwestii czy nieporozumień. Bądźcie gotowi do rozmowy. Jeśli otwarcie i szczerze opowiecie o swoich pragnieniach, tęsknotach, marzeniach, ale również uszanujecie stanowisko drugiej strony, to istnieją spore szanse na porozumienie. Fantazję i inspirację, których teraz nie zabraknie, najlepiej wykorzystać do realizacji artystycznych i kreatywnych projektów.

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

Wyślij komentarz

Translate »